З горіха зерня• 01 августа в 23:40
Психологі в денному таборі
В мене питання нащо вони там потрібні і взагалі, навіщо вони лізуть до дітей з провокативними запитаннями по типу: "Якщо комусь стане погано, то кому ти подзвониш?" Моя дитина розхвилювалась дуже, а молодша за неї дівчинка розплакалась.Тварюка.
З горіха зерня
• 01 августа в 23:51
Ответ дляТАЗератти
Именно этим двум детям, очевидно, психолог и нужен
Вы видимо забыли выпить Ваши таблетки и все перепутали
ТАЗератти• 01 августа в 23:52
Ответ дляЗ горіха зерня
Вместо хамства здесь, лучше займитесь психическим здоровьем своего ребёнка.
З горіха зерня
• 01 августа в 23:53
Ответ дляТАЗератти
Давайте Вас доведем до слез, а потом скажем что Вам нужен психолог как Вам идея?
75В• 02 августа в 00:04
Ответ дляЗ горіха зерня
Вам тоже к психологу не мешало бы. Агрессия к людям - не нормально
З горіха зерня
• 02 августа в 00:08
Ответ для75В
Мне не мешало бы пойти в понедельник и задать вопросы директору про цель присутствия там психолога, которая докапывается к детям.
Маю сечі• 02 августа в 01:28
Трошки дивно, чому ваша дитина не змогла відповісти на таке запитання? Зараз часи коли діти шкільного віку дійсно повинні розуміти що будуть робити у випадку надзвичайної ситуації.
Скляна миша• 02 августа в 07:39
Просте питання,актуальне для реалій сьогодення. Чому ваша дитина так відреагувала от за це маєте перейматися ви!
З горіха зерня
• 02 августа в 12:19
Ответ дляСкляна миша
Дітям 5 та 6 років- як вони мають реагувати?Давайте ще на 3-4 річок перенесемо відповідальність дорослих!
З горіха зерня
• 02 августа в 12:20
Ответ дляМаю сечі
Це дошкільнята!
Скляна миша• 02 августа в 13:54
Ответ дляЗ горіха зерня
Нормальний вік,щоб розуміти як діяти в екстреній ситуації (хоча б кого кликати). Спека, стреси, дорослому стало погано раптово, приліт (найгірше)...