60 метрів сметани• 02 августа в 11:32
Дівчата медики чи нема проблем з виїздом
Підкажіть хто найближчим часом виїжджав за кордон чи не було проблем, випускають медиків?
КонхфЭдкаТузик• 02 августа в 11:35
Ответ для12 галюцинаций
Трудову книжку на кордоні не запитують
Зразу видно, що ви не медик
Я-ваш шанс• 02 августа в 11:35
Два дня назад выезжала с дочерью, никто не спрашивал ничего, зашли в купе, забрали загран паспорта, через полтора часа вернули и всё.
Барвіночка• 02 августа в 11:36
Ответ для12 галюцинаций
Трудову книжку на кордоні не запитують
В базе Оберіг все медики есть
Бжоли-бандерівці• 02 августа в 11:37
Подруга їхала в Португалію, то не пропустили, ще й забрали все, що везла на подарунки.
Допоможіть знайти• 02 августа в 11:37
Проверьте в Дие. Если вы не в розыске, то проблем не будет
Знакомая фельдшер на скорой помощи. сотрудницу не выпустили. Знакомая спокойно выезжала
12 галюцинаций• 02 августа в 11:37
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Зразу видно, що ви не медик
Сарказм, ні не чули?
А що ж ви, як медик можете сказати по темі?
12 галюцинаций• 02 августа в 11:38
Ответ дляБарвіночка
В базе Оберіг все медики есть
І що? Їм заборонений виїзд? Усім?
12 галюцинаций• 02 августа в 11:39
Ответ дляБжоли-бандерівці
На якому кордоні?
Бжоли-бандерівці• 02 августа в 11:40
Ответ для12 галюцинаций
На якому кордоні?
Зараз позвоню уточню, і відпишусь тут.
Морожена_курка• 02 августа в 11:40
Ответ для12 галюцинаций
На якому кордоні?
На португальскому
12 галюцинаций• 02 августа в 11:42
Ответ дляМорожена_курка
На португальскому
Українського медика не пустили на кордоні португальці? І з валізи забрали речі?
12 галюцинаций• 02 августа в 11:43
Ответ длячаревна
Люблю наблюдать как тг называет советчиц на темы.
Как только написали, что медики женщины в течении 60 дней долдны пройти влк, сразу рождается тема
Ааа, он воно звідки ноги ростуть
60 метрів сметани
• 02 августа в 11:46
Ответ дляДопоможіть знайти
Подскажите где это должно там указываться, каком разделе.Я дией не пользуюсь особо,вот скачала вошла не вижу ничего про розыск.Может в разделах нужно смотреть?
Брюльтик• 02 августа в 11:47
Ответ дляБарвіночка
В базе Оберіг все медики есть
Так. У всіх стоїть Резерв+ і оновлені данні. Принаймні у лікарів та м/с точно у всіх
Бжоли-бандерівці• 02 августа в 11:48
Ответ для12 галюцинаций
На якому кордоні?
Їхала через Ягодин автобусом. Якби вона взяла з собою дитину, то пропустили б, без дитини-ні. Її сусідка на днях, теж медик, виїхала з дитиною через Молдову потягом, то все норм.
Брюльтик• 02 августа в 11:48
Ответ дляДопоможіть знайти
З нами їхала фельдшер швидкої з Апостолово, теж ніяких питань на кордоні не було
Соня-сонятко• 02 августа в 11:49
Через 60 днів почнуться
Жінок-медиків оголошуватимуть у розшук за неявку до ТЦК протягом 60 днів.
Це стосується всіх, хто має пройти військово-лікарську комісію (ВЛК).
▪️Що ще важливо знати:
• Випускниці з медичною або фармацевтичною освітою автоматично потрапляють на військовий облік після того, як виш надсилає їхні дані до ТЦК.
▪️Що ще важливо знати:
Брюльтик• 02 августа в 11:49
Ответ для60 метрів сметани
У вас Резерв+ стоїть? Данні оновлювали?
Соня-сонятко• 02 августа в 11:51
Ответ дляМорожена_курка
На португальскому
В Португалії нема кордонів з Іспанією