Попельшка• 02 августа в 12:34
Яким епілятором для видалення волосся ви користуєтесь?
Для всі зон тіла)
Гірчинка• 02 августа в 12:41
Аж мурашки по коже, как вспомнила эти ощущения. Уже никаким, даже шугаринг лучше эпилятора.
Помеха справа• 02 августа в 12:43
В мене старенький Браун, все вищіпує, але під пахвами мені боляче, там завжди бритвою голила. А потім набридло все це та зробила лазер. Дуже раджу якщо у вас є така можливість зробити лазер
Мамина квіточка• 02 августа в 12:45
В мене він був тільки для ніг. Філіпс. Все інше- лазерка. Вже і ноги лазер в мене, не хочу ніякі епілятори
Святатабожа• 02 августа в 12:50
Ответ дляПомеха справа
Ви впевнені що це безпечно?
Помеха справа• 02 августа в 12:51
Ответ дляСвятатабожа
Ви впевнені що це безпечно?
Я була у дерматолога, що правда по іншому питанню і заодно спитала чи можна робити. Сказав, що можна, тільки родимки закривати треба або обходити, якщо вони у вас є
Попельшка
• 02 августа в 13:11
Ответ дляПомеха справа
Скільки разів ходили на лазер?
Точу ляси• 02 августа в 13:29
Дисковый Филипс
25 лет им пользуюсь (лет 8 назад купила такую же самую простую модель)
Пинцетный мне больно
БезПаспортаНеПродаю• 02 августа в 14:23
филипс сатинель. уже больше 10 лет, но стал барахлить скорее всего из-за провода перетершегося. Подмышками только брею