Крем для арбуза• 02 августа в 16:57

Як подзвонити на фєникс, кнопковий телефон?

Доброго дня, допоможіть, будь ласка. Сестра з мамою на окупованій території. Сестра потрапила у лікарню - це все, що знаю про неї. А у мами тільки кнопковий телефон з фєніксом, як подзвонити можна на той фєнікс?
Пуки-куки• 02 августа в 16:58
А мама теж не може з нього подзвонити?
Весняний Марафон• 02 августа в 17:01
На фенікс ви не зможете подзвонити.
автор Крем для арбуза • 02 августа в 17:06
Ответ дляПуки-куки
А мама теж не може з нього подзвонити?
Не знаю, спілкувалися через інтернет, бо сестра поруч з мамою була. А тепер зв´язку немає, хвилююсь
Пожмаковна• 02 августа в 17:28
Ответ дляКрем для арбуза
Если у вас есть знакомые на оккупированной территории, позвоните им, а они пусть позвонят маме.
автор Крем для арбуза • 02 августа в 17:36
Ответ дляПожмаковна
Дякую, шукаю сусідів
Peggy• 02 августа в 17:43
Через Viber-out. Поповнюєте рахунок і дзвоните. До січня (пока мама жива була) так дзвонила.
Обижулька• 02 августа в 17:56
Ответ дляКрем для арбуза
Можно через приложение Yolla, платно будет, но не дорого. Минута меньше 1 грн
автор Крем для арбуза • 02 августа в 20:10
Ответ дляPeggy
Дякую, поповнила, спробувала. Не набирає, каже номер недоступний Треба задавати +7949*****?
Peggy• 02 августа в 22:19
Ответ дляКрем для арбуза
Так, було +7949...
Зараз у чоловіка запитала, він зараз не може так додзвонитися до своїх...
Вибачте, що ввела вас в оману...
автор Крем для арбуза • 02 августа в 22:21
Ответ дляPeggy
Так, було +7949...
Вибачте, що ввела вас в оману...
Дякую, буду сусідів розшукувати, протормозила, коли був зв´язок, контакти взяти