Завжди з рушником• 02 августа в 17:11
Ненавиджу чоловіка
Проблеми були з самого початку, була молода і дурна. Зійшлася з ним в 21 рік. Несоображалп, що я для нього на 10 місці, що егоїст. Постійно треба щоб було прибрано, їсти, і секс. Секс прісний. Всунув висунув. В мене досвіду ніякого не було, думала що все ок. Пройшли роки такого життя, не пішла, бо народилася дитина і мені не було куди дітися. Батьків у мене немає. І от війна. Я виїхала з дитиною. Приїзд жала рідко. А тепер згадала все те що було і думаю, а для чого він мені треба? За ці роки була куплена квартира. Тільки через квартиру повернулася б , бо хоч дома не платити аренду. А тепер з цими обстрілами вилетіли 31 числа вікна в під´їзді. І тепер думаю, а нащо він мені треба взагалі, він сильно любив і люби ь своїх батьків. Я не треба, дитина не треба. Але боюся тут лишатися, дуже тяжко. Через аренду.
Що думаєте?
Залізний кіготь• 02 августа в 22:30
Ответ дляЛапка
Не смешите! Кто эти мужчины, на шее которых комфортно усидишь, особенно с детьми? Можно сидеть, разве что питаясь непонятно чем и одеваясь в секонде. Ну может еще пока декрет. А дальше просто приходится работать
Не повірите... Достатньо таких
Залізний кіготь• 02 августа в 22:31
Ответ дляЯ шалунья
это вопрос,а не упрек.там знак вопроса стоит,читайте внимательней.
мне не понятно зачем рожала если ребенка недолюбливает и он ей в тягость.
вы на вопрос отвечаете вопросом.
мне с вами не интересно беседовать.прощавайтэ.
вы на вопрос отвечаете вопросом.
Чому і всі. Бо їй сказали, що діти то щастя. Про все інше попередити забули. А, ще ’народити, щоб точно не пішов’ теж варіант
Сама собі лікар• 02 августа в 22:49
Ответ дляКупи слона
Ну вона пише про кухню, меблі
То можна взяти за копійки. Німеччина ?
Там квартири здаються вже з кухнями
Треба стіл, стільці, ліжко, диван на перший час
То можна знайти майже безкоштовно
Наші перевезуть за борщ
То можна взяти за копійки. Німеччина ?
Там квартири здаються вже з кухнями
То можна знайти майже безкоштовно
Наші перевезуть за борщ
Не здаються тут квартири з кухнями, це рідкість. В основному повні пусті
Любительница• 02 августа в 22:53
Ответ дляКупи слона
Ну вона пише про кухню, меблі
То можна взяти за копійки. Німеччина ?
Там квартири здаються вже з кухнями
То можна знайти майже безкоштовно
Наші перевезуть за борщ
То можна взяти за копійки. Німеччина ?
Там квартири здаються вже з кухнями
То можна знайти майже безкоштовно
Наші перевезуть за борщ
З кухнями скоріше рідкість. Ята майже всі знайомі зняли абсолютно пусті, крім ванної кімнати. Навіть ламп в кімнатах не було,карнизів, нічого, тільки унітаз, ванна та раковина у ванній кімнаті
Налитое яблочко• 02 августа в 22:55
Ответ дляБез QR коду
Собираете деньги, вот просто до ужима, и купите хотя-бы однушку, постепенно сделаете ремонт , все будете хорошо у вас
Интересно как собрать деньги если зарплата такая , что ее и так до ужима хватает от зп к ЗП.
Любительница• 02 августа в 22:57
Ответ дляКупи слона
В Німеччині віддають меблі безкоштовно
Багато і всюди. Є групи. Кухня є всюди
Кварира буде гола, а кухня стояти буде
Треба інші меблі. Якщо на шару не знайшли, треба написати в групи українців або є гуманітарні магазини типу червоний хрест, там то все мега дешево знайти. То чисто відмазка автора - про не можу, вона не хоче
Багато і всюди. Є групи. Кухня є всюди
Кварира буде гола, а кухня стояти буде
Віддають, але треба часто самому їх розібрати, знести з квартири та відвезти, потім занести та зібрати. Ті хто віддають звичайно ж це не роблять, а хочуть в замін тому що вони віддають старі меблі їм їх розібрали та винесли. Якщо жінка сама, то зазвичай треба найняти робітників і машину. Я як приїхала, то забрала стару кухню, люди нову купила, а стару віддавали. То так, прийшлося наймати людей, розібрати ту кухню і привезти мені, потім я її тиждень відмивала ,бо її років 20 було і ще потім платили за монтаж. То мені така безкоштовна стара кухня вийшла біля 500 евро.
mabelleamie• 02 августа в 23:25
Ответ дляНа_оба_рот
взрослая жизнь тем и отличается от детских мечтаний, что не все так просто оказывается, к большому сожалению
та все на самом деле просто, если в 21 год работать и жить в свое удовольствие, вместо следования примитивным инстинктам ’пароваться’ и плодиться
Трейдер кріпти• 02 августа в 23:33
Ответ дляЗавжди з рушником
Мені допомога треба. Де тих людей взяти на переїзд. Мені як просити когось, то коґраще вмерти. Я навіть платно. , все одно просити треба принижуватися
А нытьем этим заниматьмя не стыдно? Не знаю, что там реально умеет ваш муж, но Вы явно и того не умеете
ПуГоФФка• 02 августа в 23:34
Ответ дляЗавжди з рушником
В гуртожитку. Студентка вчилася. Бабуся виховувала. Батьків не стало. Потім і бабуся померла. Куди я мала йти?
А квартиры родителей и бабушки куда делись? Вы ж не в студ. общежитии родились и выросли?
задумчивая мордочка• 02 августа в 23:34
Автор, вам прекрасно без нього! Ви самі це знаєте. Так, переїжджати одній з села в місто важко, і страшно. Але ви справитеся. Треба тільки почати.
Під обстріли не варто вертатися. Завжди встигнете.
Обіймаю. Божого благословення вам!
ПуГоФФка• 02 августа в 23:36
Ответ дляKhmelnichanka
Ті пенсіонерки можуть поділитись контактами тих же майстрів, перекладачів тощо.
Я от теж зовсім не маю подруг тут, але шукаю побутової допомоги платно, без знайомств. Ну, і людину, яка дуже допомагає з усіма іншими документальними, юридичними, медичними питаннями - теж знайшла. І це - безцінна допомога. І якщо Вам теж потрібен супровід на всіх етапах (а він Вам потрібен), то налагоджуйте всі можливі соціальні контакти.
Если автор за 3 года никого не нашла и не познакомилась, то и дальше будет сидеть губы дуть, она ж не может унижаться до просьб о помощи...
Завжди з рушником
• 02 августа в 23:37
Ответ дляПуГоФФка
Тьоті і дяді у наслідували після бабусі. Мені шиш
Завжди з рушником
• 02 августа в 23:37
Ответ длязадумчивая мордочка
Обіймаю. Божого благословення вам!
Дякую
Трейдер кріпти• 02 августа в 23:40
Ответ дляЗавжди з рушником
Отож. Так і я , бабуся виховувала мене всі мозги виїла про те , що чоловіка треба цінить, їх мало. Треба доглядати його. Що це велике щастя якщо позве хтось заміж. Людина 30 року народження виховувала, от і результати
Ше й бабуся винна. Одні винуватці навколо вас - бабуся, чоловік, дитина. Німці, шо не допруть ваші меблі перевезти у більш цивільне місто, ще принижуцся, проси їх це зробити
ПуГоФФка• 02 августа в 23:40
Ответ дляОч@ров@Шк@
Короче. Или найти работу в ближайшем городе и переехать. Или сдать на права и купить авто. Иначе никак. Третий вариант, любовник, который может и хочет помочь. Все варианты сложные и надо время. Но иначе никак
Какой любовник с такими коммуникативными навыками?
Она хаусмастера вызвать не может, чтоб розетку починил и полку прибил.
Я шалунья• 03 августа в 00:16
Ответ дляЗалізний кіготь
а теперь страдает ее ребенок.
видит весь этот треш, да ещё и мамаша недолюбливает...
а впереди ещё подростковые выбрыки.
не представляю что будет делать авторица((
а впереди ещё подростковые выбрыки.
Залізний кіготь• 03 августа в 10:23
Ответ дляЗавжди з рушником
Дивно. А чого ви не подавались? Хто ж вам лікар.
Завжди з рушником
• 03 августа в 10:39
Ответ дляЗалізний кіготь
Молода була, не знала законів