Тётушка Лошадь• 02 августа 2025
Якщо одна людина подалась на заочну форму
Якщо тільки одна людина подалась на заочну форму
Чи приймуть її на навчання ?
Чи повинна тільки бути група набрана
Чи приймуть її на навчання ?
Чи повинна тільки бути група набрана
Неробименінерви• 02 августа 2025
В нас так було в МАУП на соціології. Почали агітувати та заманювати, щоб перейшли на психологію
Грамотний хвіст• 02 августа 2025
Как правило при вступлении набирают и дневную форму и заочную на 1-й курс. У вас на ваш курс уже должна быть сформированная группа.
Я на третьем курсе перевелась без проблем
Котогосподиня• 02 августа 2025
Взагалі за кожною пропозицією є мінімум. Якщо цей мінімум не набрався, то або пропонують інший зво з аналогічною КП, або цей ЗВО вам запропонує іншу спеціальність, якщо мова про контракт.
Котогосподиня• 02 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ще в 90ті набрали в кну на польську мову більше людей, аніж треба, і змусили половину групи переписати на словацьку і ще якусь слов´янську, де був недобір. Зараз все уніфіковано і з єдебо такого не зробиш