Головний кошак• 14 июля в 14:56
Свідоцтво 11 клас
Скажіть, будь ласка, хто знає як правильно має бути.
Дитина вчилася з 1 до 9 класу в ліцеї, де викладалися предмети, яких нема в інших школах і які не є в списку обов´язкових.
І сюди ж предмети, які викладалися в 9 класі останній рік ( напр,мистецтво).
Тепер питання: чи мають ці оцінки бути в свідоцтві за 11 клас?
Дякую
Луноликая Вика• 14 июля в 14:57
Ми школу не змінювали, оцінок за 9 клас в атестаті за 11 не було (наприклад, за Мій Київ та інші предмети).