Вообще не факт• 03 августа в 01:34

Морські блохи в чорному морі Болгарії

Питання в назві теми)
Хто недавно відпочивав в Болгарії поділіться враженнями будь ласка🙀
Років 10 тому їх було дуже багато. А як зараз?
котопёс• 03 августа в 01:35
Шо це?)
Живчик-счастливчик• 03 августа в 01:37
Ответ длякотопёс
Шо це?)
Планктон)
Яичница с беконом• 03 августа в 01:37
В прошлом году август золотые пески не видела (если их можно увидеть без микроскопа в водные очки)
Молчунья• 03 августа в 01:46
В першій половині липня не було. Минулого року в той самий час були. Але я читала, що вони з´являються, коли дуже жарко. От минулого року ми якраз потрапили на +35-36. Цього року за +30-31 було нормально. Це Сонячний берег
Бентливуман• 03 августа в 01:53
Була півроку в 22 в Болгарії на морі. За весь час ну може пару разів вкусили. Зазвичай,вони на пляжах,де є каміння. Там де пісок- не було.
Липка-прилипка• 03 августа в 03:01
18го повернулись. Не бачила їх взагалі. Хоча в групі комплексу писали що були. Сонячний берег.
Ласкове телятко• 03 августа в 09:32
2 тижні тому у районі Бургаса: як море спокійне і тепле то кусали, коли хвилі - то ні.