руки_Крюги• 03 августа в 08:09

Чим ефективно прибрати молочницю? Підкажіть будь ласка!

Дівчата, хто мав проблему молочниці, підкажіть що вам дійсно допомогло? Пімафуцин не допомагає взагалі(((
Можливо є якийсь препарат, який діє швидко і ефективно?
Мама Карло• 03 августа в 08:11
Мне помогает клотримазол вагинальные таблетки и мазь.
автор руки_Крюги • 03 августа в 08:13
Ответ дляМама Карло
А як довго використовували? Саме таблетки
Мама Карло• 03 августа в 08:14
Ответ дляруки_Крюги
Если не ошибаюсь там 6 таблеток курс. Легче уже после первой таблетки
Леди Репях• 03 августа в 08:15
Пробуйте Фуцис, там другое действующее вещество.
Выздоравливайте🌸
Звездолётчица• 03 августа в 08:17
Мені свічки не подобаються,хіба що для полегшення симптомів ззовні мажу кремом. А так приймаю таблетку флуконазол-тева. Перший раз як купляла, то були сумніви, тому що ціна копійки. Але тоді не було в продажу мого звичного Дифлазона. Пробувала і він дійсно ефективний
Планшетница• 03 августа в 08:18
Флуконазол 150, будь-який.
Звездолётчица• 03 августа в 08:20
Я колись прибирала молочницю свічками Нео-пенотран форте. Їх 7 шт, симптоми зникли десь на 3-4 свічці, але мені взагалі сама форма ліків у вигляді свічок не подобається. А так вони ефективні
До речі, авторе, мене задовбала молочниця допоки я радикально не зменшила кількість солодкого і борошняного. Так що зверніть увагу на своє харчування
автор руки_Крюги • 03 августа в 08:20
Ответ дляЗвездолётчица
І ви пили одну таблетку? Чи курсом?
Виходить, що таблетки без свічок допомогли?
автор руки_Крюги • 03 августа в 08:21
Ответ дляЗвездолётчица
Доречі харчування може впливати , так
Можливо і стрес
Тому що на днях дуже нервувала і так загострилась молочниця, що важко терпіти ці симптоми((
долой_лама• 03 августа в 08:25
В мене не проходило, поки я не знайшла лікарку хорошу і не сходила до неї. Зараз взагалі немає і циститу немає
Хи хи, ну ну• 03 августа в 08:31
Ответ дляЗвездолётчица
Мені теж лікар казав зменшити кількість солодкого.. але я, останнім часом, і сама стараюсь менше солодкого їсти.. :(
Хи хи, ну ну• 03 августа в 08:33
Мені в цей раз Тержинан призначали.
Рік тому були якісь інші свічки + 2 таблетки.. не памʼятаю назву :(
Колись давно Клотрімазол брала бо допомагали свічки, але потім був момент коли клотрімазол зникав кудись.
Зам. зав. Анонима• 03 августа в 08:36
Автор щоб раз і назавжди прибрати молочницю треба щоб лікувалися не тільки ви а й ваш партнер. Бо проблема просто в тому що лікується один а хворіють двоє.
Одужання вам і вашому партнерові автор.
из_под_тишка• 03 августа в 08:46
Ответ дляруки_Крюги
І ви пили одну таблетку? Чи курсом?
А вы сами себе диагноз поставили?
Сижу_и_плачу• 03 августа в 08:47
Цей комплекс допоміг, багато років немає рецидивів https://ua.iherb.com/pr/now-foods-candida-support-...
Звездолётчица• 03 августа в 08:48
Ответ дляруки_Крюги
І ви пили одну таблетку? Чи курсом?
Так, випила 1 табл 150 мг і більше нічого не робила, ніяких свічок. На другий день зазвичай суттєво легше стає і потім взагалі зникає
CuteMay• 03 августа в 08:49
Всегда спасали две капсулы флуконазола.
Душа компанії• 03 августа в 08:59
Ответ дляСижу_и_плачу
Как долго нужно применять?
Это как пищевая добавка/витамины? Или за счёт чего это действует?
Непогодка• 03 августа в 09:08
Ответ дляруки_Крюги
Доречі харчування може впливати , так
Можливо і стрес
Вы у врача ж не были
Сижу_и_плачу• 03 августа в 09:14
Ответ дляДуша компанії
Как долго нужно применять?
Мені один курс допоміг, упаковка на 45 днів, це добавка, склад є за посиланням
автор руки_Крюги • 03 августа в 09:14
Ответ дляНепогодка
Вы у врача ж не были
Була вже не раз, назначають кожен раз щось інше , що не допомагає.. і лікарів змінювала
Бочка порохУ• 03 августа в 09:17
Автор,кроме того что советуют иммунитет надо поднимать,таблеток и свечей обычно достаточно,может у вас вагиноз или патнер подгуливает?
Треба ось так• 03 августа в 09:40
Ответ дляруки_Крюги
Покажите фото анализа
Душа компанії• 03 августа в 11:15
Ответ дляСижу_и_плачу
Тобто, якщо є молочниця, не дуже допоможе, це більше як профілактика і для місцевого імунітету?
Сижу_и_плачу• 03 августа в 12:39
Ответ дляДуша компанії
Чому ви так вирішили? Починала приймати як раз при загостренні
Непогодка• 03 августа в 16:43
Ответ дляруки_Крюги
Бифидобактерии для желудка нужно
Вагинальные свечи и оральные таблетки,в комплексе будет ок
Сливочная пенка• 18 августа в 11:40
Ответ длядолой_лама
Грибы любят сладкое и мучное. Стресс - да, усиливается.
Помогла зеленка. Знаю, что странно это. Сначала я у ребенка не могла вылечить во рту, чего только ей туда не говорили совать. А потом психанула и грудь зеленкой намазала. Мы вдвоем ходили зеленые, но молочница реально прошла. А потом и сама так же, тоже психанула. Только я ее в воду добавила и поспринцевалась несколько раз. И тоже помогло. Но диета и спокойствие важнее лекарств