Милота• 03 августа в 11:35
Крісло яке підтягує м´язи тазового дна, хто пробував?
Якась нова штука, сидиш на кріслі, роздягатися, робити якісь маніпуляції не треба. При цьому воно якось впливає на скорочення м´язів. Цікаво чи дійсно допомагає?
В мене опущення 1-2 ст. Операцію не роблять бо немає проблеми з підтіканням сечі і тп, то лікар вважає що не треба. Але ж все одно є дискомфорт. Кегель я робити не можу, бо взагалі не відчуваю м´язи зовсім. Конуси шарики теж навіть найлегший не утримується. От мені й цікаво що а це крісло як воно працює і чи дійсно є ефект?
Сиреневенькая• 03 августа в 11:38
Пойдите ещё к другим врачам, послушать ещё мнения. Кресло звучит как развод какой то, как те аппараты бабочки для укрепления мышц
Нічна ненажера• 03 августа в 11:40
Мёязи підтягують фізичні вправи. Всі вироби що підтримують приводять до атрофії.
Милота
• 03 августа в 11:40
Ответ дляСиреневенькая
Рассматривала бы операцию, скорее всего с вашими данными
Врач хірург говорит что еще не надо.
Сиреневенькая• 03 августа в 11:41
Ответ дляМилота
Врач хірург говорит что еще не надо.
Пошла бы ещё к 2, послушать мнения. В гинекологическом стационаре, к практирующим и что скажут они
Милота
• 03 августа в 11:42
Ответ дляНічна ненажера
Як? Якщо м´язи не відчуваю зовсім.
Ви ж знаєте що коли в людини на реабілітації спочатку за неї рухають кінцівку, в потім поступово вона сама намагається, а тут хто за мене їх може порухати? Ніхто.
Милота
• 03 августа в 11:43
Ответ дляСиреневенькая
На це крісло мене ніхто не відправляв, бачу рекламу цікаво стало. Лікар хірург до якого я ходжу на контроль нічого поки не каже, ну типу можете спробувати лазер але то тільки на півроку ефект...потім знову його робити.
Милота
• 03 августа в 11:45
Ответ дляСиреневенькая
А я по вашому де була? В мене ця проблема давно після травматичних пологів, була і в приватному, і стаціонарі у хірурга гінеколога які такі операції щодня робить. Всі кажуть поки не треба операцію бо через років 10-15 повторно прийдеться знову її робити
Нічна ненажера• 03 августа в 11:47
Ответ дляМилота
Як? Якщо м´язи не відчуваю зовсім.
Є вправи в йоге що впливають на глибокі м`язи. Щоб підтягнути м`язи тазового дна, ви рухаєте всім тілом, спина, руки ноги. Їх же ви відчуваєте. Вам би до реабілітолога щоб він вам показав ці вправи.
Сонячний день• 03 августа в 11:57
Автор, а як у вас з інтимом? Мені колись лікарка радила під час інтиму пробувати зжимати та розжимати мʼязи - так і партнер може сказати, чи відчуває вашу напругу
Милота
• 03 августа в 11:59
Ответ дляСонячний день
Він не відчуває мої намагання стискання, ледве ледве. Так само як і лікар коли просить стиснути її два пальці.
Кашпо• 03 августа в 12:02
сразу вспомнилось)))
автор, ну вот вы реально в это верите?
занимайтесь физрой и будет вам счастье, и в зоне тазового дна в том числе.
автор, ну вот вы реально в это верите?
Невгамовна• 03 августа в 12:06
Я пробувала. Працює. Але воно просто імітує якусь дозу того кегеля, нічого іншого не робить.
А тепер ще як людина, яку життя примусило розбиратись із тазовим дном, прокоментую ваш пост:
1) опущення 1-2 ступеня і не потребує операції взагалі, і можна зупинити чи навіть повернути до норми вправами
2) конуси і кульки - то вам треба якщо дуже хочете 3 ступінь. Хто ж на слабкий м´язовий гамачок кладе вагу? Це як зламаною рукою гантелю брати
3) вправи треба робити. Якщо зовсім не відчуваєте, томожете з крісла почати. Але якщо не робити кегеля, то навіть при хорошому результаті, якщо вам повезе з таким, через місяці так два все відкотиться, це ж не магія і не операція.
Якщо крісло вам дорого, то придивіться до тенс-стимуляторів, вони недорогі. Сенс той самий: поскорочувати м´язи, передаючи імпульс їм напряму, а не свідомо. Просто скорочень менше, тому це займе довший час. Але в будь-якому випадку це НЕ замінює вправи, а розглядається лише як ’запуск’ процесу, щоб ви м´язи відчувати почали і тренувати змогли самі
Невгамовна• 03 августа в 12:07
Ответ дляНічна ненажера
Яка атрофія, якщо крісло саме й викликає скорочення м´язів? Багато-багато скорочень, таких самих, як і при вправах
Невгамовна• 03 августа в 12:12
Ответ дляМилота
Лазер не раджу якраз. З нього сенсу менше.
Але так, ніщо вам не дасть тривалого результату. Просто прийміть, що кегель - то тепер частина вашого життя, як душ чи чищення зубів. Навіть легше, більшість фізіотерапевтів кажуть, що не зовсім щодня, а 5/2 його робити
Радуга-дуга• 03 августа в 12:27
Ответ дляМилота
Як? Якщо м´язи не відчуваю зовсім.
Приседания, в плие, в 4 позициях. Для таких лентяев как вы. Которые в жизни не делали зарядку. 👎
Мьязы у нее опустились. А что вы делали, чтобы они не опустились?
Невгамовна• 03 августа в 12:28
О, і ще додам: жінки, ну познайомтесь вже зі своїм тілом! Чому чоловіки можуть у вас все що завгодно пхати, а ви боїтесь пальця всередину засунути? Так без усякого гінеколога можете і ступінь опущення визначити, і яке саме опущення (шийки матки, передньої/задньої стінки, чи є цистоцеле чи ректоцеле), і спробувати, чи стискаються ті м´язи, і навіть почати робити вправи, контролюючи себе пальцями. Можна контролювати і ззовні, звичайно, загугліть де пальці ставити, але це просто ж цікаво, зрозуміти, як саме працює ваше тіло.
А ще можна телефоном зі спалахом зробити фото і роздивитись себе. Заодно і діагностувати, чи є зяяння вагіни. Гінекологи про це чомусь рідко кажуть
Невгамовна• 03 августа в 12:33
Ответ дляКашпо
сразу вспомнилось)))
автор, ну вот вы реально в это верите?
Только приседы нельзя делать, пресс качать скручиваниями - тоже вред слабому тазовому дну, прыжки и бег диагноз ухудшат. Так что у вашего мудрого совета куча ограничений и побочек
Милота
• 03 августа в 12:55
Ответ дляНевгамовна
Я не можу його робити бо м´язи не відчуваю.... Навіть лікар сказав спробувати шарики чи конуси так найлегший не утримується зовсім одразу випадає. Як робити вправи ?
Милота
• 03 августа в 12:56
Ответ дляРадуга-дуга
Народила з травмами дитину. Лікар каже що як до пологів ніколи не буде, травма тканин, шви розриви. Не відновлюється в моєму випадку тому така чутливість..
Милота
• 03 августа в 12:57
Ответ дляНевгамовна
В мене і зіяння є навіть телефон не треба і так видно. І пальці я собі можу, тож тому і кажу що м´язи не працюють. А гінеколог на прийомі завжди це оцінюють в мене і самі кажуть і просять перевірити.
Милота
• 03 августа в 12:58
Ответ дляРадуга-дуга
Присідання якраз з опущенням не можна.
Милота
• 03 августа в 13:03
Я просто думала дізнатися чи хтось пробував те крісло. Щоб можливо хоч трохи відновити чутливість м´язів, як реабілітація, а потім вже зможу сама ними керувати. Операцію в будь-якому випадку робити доведеться з віком.
Невгамовна• 03 августа в 13:29
Ответ дляМилота
Пробувала, кажу ж, воно працює. 6 разів курс вважається. Можна і ’підтримуючі’ процедури робити, але краще вправи.
У мене взагалі анатомія там порушена після травми в пологах і нерви погано справляються, от я кріслом періодично й користуюсь.
Альтернативу написала - тенс. Це оте, над чим хіхікали, що для тренусання пресу елекричними імпульсами. Тільки з отакою штукою вагінальною, як на фото. Післяпологові фізіотерапевти ними теж користуються, якщо людина не відчуває м´язи для звичайних вправ. Але кріслечко швидше
Невгамовна• 03 августа в 13:43
Про тенс допишу, що якраз щоб запустити свою можливість скорочувати м´язи, фізіотерапевт радила самостійно їх стискати і розслабляти якраз коли це робить девайс.
На кріслі не вийде, там декілька режимів чергуються і то дуже швидко скорочуються, то не підбереш, що і як робити. Заявлено, що ті півгодини сеансу дорівнюють 8годинам кегеля.
Може бути навіть боляче. Я з першого разу на 80% крісло включила, потім 100%. А хтось більше 50% не витримує. Аніта Луценко нещодавно в інсті теж ділилася враженнями, там в коментах можете пошукати, може понаписували вже люди і свої враження
Милота
• 03 августа в 15:10
Ответ дляНевгамовна
Дякую
Радуга-дуга• 03 августа в 16:09
Ответ дляМилота
Присідання якраз з опущенням не можна.
А вы сейчас о каких приседаниях сказали? Приседания, они разные.
Вы хоть поняли что я вам написала, про позиции ног и плие?
Это не до пяток приседания. И даже не до коленей.
Не хотите, ходите с опущенной.
Сиреневенькая• 04 августа в 11:42
Ответ дляМилота
По операции слушайте врача, как скажет тот кому доверяете. Здоровья вам и успешных упражнений