Сито для думок• 03 августа в 11:48

Які фонди в Києві займаються розміщенням ВПО

Вітаю

Літня родичка хоче взяти до себе жити жінку приблизно свого віку з людей, хто втратив житло для спільного побуту та дозвілля. Просить допомогти знайти організації, де такі люди реєструються.

Зовсім не орієнтуюся в даному питанні, буду вдячна за підказки
АгатаХристя• 03 августа в 11:51
Хай йде в місцевий ЦНАП
#Пойду_кгадалке• 03 августа в 11:53
просто сайт Прихисток
автор Сито для думок • 03 августа в 11:56
Ответ дляАгатаХристя
Хай йде в місцевий ЦНАП
Дякую
автор Сито для думок • 03 августа в 11:57
Ответ для#Пойду_кгадалке
просто сайт Прихисток
Дякую

На сайтах не факт, що буде людина 60років+
Сокодавка ще та• 03 августа в 12:12
Мабуть, простіше буде дати об´яву подібного змісту на сайті пошуку житла . Тоді буде змога і поспілкуватись особисто по телефону. Вже буде якась уява про людину.
Багато стареньких залишилось, у кого діти виїхали за кордон, а їх лишають і шукають їм житло.
Жирафовое варьенье• 03 августа в 12:18
Ответ дляСито для думок
Дякую

Доброго дня.
Чи можна у Вас запитати про мотиви Вашої родички і умови на яких вона пропонує проживання?
Я сама ВПО і маю кількох старших
жінок (62-68 рокіа) які потребують житла .
Жирафовое варьенье• 03 августа в 12:26
По темі. Краще пошукайте через знайомих. Щоб хтось знав хоч трошки ту людину.
Або ще є профільні групи ВПО (окремі для кожного міста)по пошуку житла у Телеграмм та Фб
автор IEridan • 03 августа в 12:27
Ответ дляЖирафовое варьенье
Доброго дня.
Я сама ВПО і маю кількох старших
Напишіть мені в особисті, будь ласка
Жирафовое варьенье• 03 августа в 12:29
Ответ дляIEridan
Напишіть мені в особисті, будь ласка
Написала