Моська-слон• 03 августа в 21:10
Ваш любимый рецепт с макаронами
Девочки, у вас есть любимый или удачный рецепт с макаронами любого вида? Поделитесь
Пишна молодиця• 03 августа в 21:12
Карбонара, болоньєзе, з тунцем і іноді просто з маслом хочеться з сарделькою
Моська-слон
• 03 августа в 21:13
Ответ дляБабуся мороз
С маслом и сыром) И в омлете, а сверху сыыырр))
А что такое в омлете? Это как?
Нервогенератор• 03 августа в 21:15
Макароны с фаршем (по-флотски?) + зеленушка, салатик в компанию к ним.
Люблю ВалЄру• 03 августа в 21:15
Будь-яка паста з ваших улюблених (я люблю тальятеле) до неї смажена червона рибка, трохи часнику, (можна ще помідорів, але за настроєм) та вершків.
Або замість риби бекон 😋 Але вже тоді краще без томатів.
Електрохарчування• 03 августа в 21:15
’ПЛов’ =смажена веррмішель з ’павутинки’. Швидко. З усього, що є
Розбещена цяточка• 03 августа в 21:15
я люблю в зажарке из лука, морковки и кетчупа или томатного сока. в эту зажарку макароны и тоже немного попассеровать
Ищу Аленя• 03 августа в 21:15
Фарш, морква, цибуля, перець болгарський, соус томатний, спагетті, сиром затерти, я б могла все життя прожити на цій страві.🤤🍝
Електрохарчування• 03 августа в 21:16
Ну і з мідіями. Теж швидко, поки варяться спагетті, то готую соус з мідії+вершки+спеції
Тішуся неперетішуся• 03 августа в 21:17
Ответ дляИщу Аленя
В фарш немного вина до соуса и будет болоньез
Asteroidea• 03 августа в 21:18
Болоньєзе
Тунець у вершках з дорблю
Морські гади в соєвому соусі
Печериці в вершках
Тунець у вершках з дорблю
Морські гади в соєвому соусі
Печериці в вершках
Asteroidea• 03 августа в 21:23
Ответ дляМіряно-переміряно
Можу назвати найневдаліший. Німецький салат з пастою :)
А що там в рецепті? Колись давно я готувала бантики+зелена стручкова квасоля+томати чері половинками і здається кукурудза консервована. Наче смачно, але щось він не прижився у нас
Бабуся мороз• 03 августа в 21:24
Ответ дляМоська-слон
А что такое в омлете? Это как?
Ну как? Обычно, омлет с макаронами) Почти как запеканка, я люблю, особенно, когда порция осталась ни туда ни сюда..
сама себе прекрасная• 03 августа в 21:24
фунчоза. обожнюю. сьогодні як раз робила з креветками.
Великий сатирик• 03 августа в 21:26
Я взагалі будь яку пасту люблю...болоньєзе, карбонара, путанеску, альфредо, з креветками, з сьомгою та шпинатом, з тунцем і перцем чілі, навіть просто з пармезаном..
Великий сатирик• 03 августа в 21:28
Ответ дляЕлектрохарчування
До війни часто купувала свіжі мідії в Чорноморці і теж готувала..але класичний варіант з часником, вином, петрушкою і вершковим маслом...
Великий сатирик• 03 августа в 21:29
Ответ дляМіряно-переміряно
А італійський смачний.
Тётушка Лошадь• 03 августа в 21:32
Болтаю яйцо, молоко и режу туда любой сыр, какой есть, солю. Заливаю этой смесью отварные макароны. На сковородке. На маленьком огнём минут 20. Отлично.
Міряно-переміряно• 03 августа в 21:34
Ответ дляAsteroidea
Сир, ковбаса, холодні макарони, мариновані огірки і кислий майонез :).
Електрохарчування• 03 августа в 21:35
Ответ дляВеликий сатирик
Я сина/першокурсника/ навчила готувати цю справу: поживно, легко