Шукаю стакан• 04 августа в 00:33

Какая это страна? Давайте сыграем в игру

Вы выставляете фото, мы угадываем страна по фото
Я начну
Я матуся, мені можно• 04 августа в 02:12
Ответ дляШукаю стакан
Доречі
А там у вас ж випадки, що крокодили на людей нападають? Здається вони більш агресивніші ніж алігатори?
Тут немає різниці - нападають і ті і ті. В нас на районі хлопця вбив рік тому саме алігатор - хлопець бігав о 5 ранку біля ставку. Гелікоптери літали, поліції купа була. Вбивали «всіх алігаторів схожих по опису очевидців». Але то був величезний триметровий старий алігатор. Гєнич поки що небезпечний тільки для собак та дітей (питала в шеріфа, коли вперше його побачила). А ще він захищений федеральним законом і прав на цій землі в нього більше ніж в мене 😂
Я матуся, мені можно• 04 августа в 02:15
Ответ дляХочу барабульки
Жесть. Які плюси? Всі так хвалять Флориду. Ви ж в Флориді? Чи я щось наплутала.
Якщо жити в місті - там має бути краще - там тільки акули в річці (бо річка солона). Такого «ізобілія» як в мене немає. Але і школи фігові. Тому тут кожен обирає по пріоритетах.
автор Шукаю стакан • 04 августа в 02:17
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Так як же ж він захищений, якщо ви пишите, що вбивали усіх схожих на вбивцю?
Я матуся, мені можно• 04 августа в 02:20
Ответ дляШукаю стакан
Той алігатор вбив людину. Шериф мені так і сказав - доки немає підтвердження, що він небезпечний або агресивний (тобто ні на кого не напав) - чіпати його ніхто не має права - federal law (за федеральнім законом).

В них принцип такий - нікого не чіпають - хай живуть. Якщо хтось постраждав - валять всіх без розбору. Так саме було з койотами - три напади на пенсіонерів за тиждень і винесли всю популяцію.
Залізна тьотя• 04 августа в 02:32
Ответ дляНай хоч раз
Великобританія?
Ні
Я матуся, мені можно• 04 августа в 02:38
Вони це ще з таким пафосом роблять. Гелікоптери літають, поліція на купі машин їздить, рейнджери на квадроциклах в темних окулярах розсікають, місцеві на джипах в шляпах та зі зброєю, всі з гвинтівками носяться. Як в кіно. Добре хоч не на танках.

Звичайно можна було б якось краще це продумати заздалегідь і відокремити якось диких тварин від людей, але веселіше ж потім, після чиєїсь смерті, з розмахом полювати. Або будувати вʼязницю для нелегалів десь серед тих алігаторів. Хз, я трохи цього не розумію, але хто я тут така.
На циголках• 04 августа в 02:41
Ответ дляМочалкин блюз
Думаю на Вашем фото Турция.
А на моём?
Канада?
автор Шукаю стакан • 04 августа в 02:41
Ответ дляЯ матуся, мені можно

Ну ось бачите
Якщо ви вбʼєте людину - ви підете тіки в тюрьму
фан L.O.S.T.• 04 августа в 02:42
Ответ дляКондуктор трамвая
Перші це Маямі?
Так.
4 - Чарльстон.
автор Шукаю стакан • 04 августа в 02:42
Ответ дляЯ матуся, мені можно

Капець
Бідні тварини ((
Реально люди вторглися в їх місце і ще вбивають іх потім
Я матуся, мені можно• 04 августа в 02:43
Ответ дляШукаю стакан
Ну ось бачите
Ахах, точно. Але не забувайте, що у Флориді є смертна кара. 😉
автор Шукаю стакан • 04 августа в 02:43
Ответ дляЯ матуся, мені можно
А ось це я не знала
Я матуся, мені можно• 04 августа в 02:45
Ответ дляШукаю стакан
А ось це я не знала
Угу, і її нерідко застосовують. Так що це - «як повезе» 😂
фан L.O.S.T.• 04 августа в 02:46
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Окрім алігаторів ще є броненосці, єноти, ведмеді, койоти, акули, опосуми, змії всіх видів. Парк Юрського періоду.
Так, Флорида це ще той парк...
Я матуся, мені можно• 04 августа в 02:50
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так, Флорида це ще той парк...
Ой, клас. В мене теж такий кактус є - він вночі розцвітає.
Я матуся, мені можно• 04 августа в 03:30
Цікаво, а це вгадаєте? Ми туди їздили у відпустку, але це місце де хотілося б жити.
Я матуся, мені можно• 04 августа в 03:31
Ось ще звідти.
Леди_в_ночи• 04 августа в 03:33
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Фінляндія?
автор Шукаю стакан • 04 августа в 03:39
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ось ще звідти.
Норвегія чи Фінляндія?
Я матуся, мені можно• 04 августа в 03:46
Ответ дляЛеди_в_ночи
Фінляндія?
Так. Лапландія ❤️
Я матуся, мені можно• 04 августа в 03:47
Ответ дляШукаю стакан
Норвегія чи Фінляндія?
Як ви все так легко вгадуєте?

Так, це Фінляндія. В Норвегії теж були, там трохи більше скель, красиві фіорди, але дуже дорого і якось пустинно (як на мене). Можу помилятись.
Леди_в_ночи• 04 августа в 04:13
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Так. Лапландія ❤️
Тоді продовжу в подібному напрямку)
Тут напевне вгадати буде не складно)
автор Шукаю стакан • 04 августа в 04:28
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Як ви все так легко вгадуєте?

До війни багато подорожували 😢
А зараз в Канаді, то доступна мексика раз на рік і раз по Канаді.
То відосіки дивлюся про подорожі (((
автор Шукаю стакан • 04 августа в 04:29
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Так. Лапландія ❤️
Я доречі хотіла написати лапландія коли побачила собак, але мене збило з толку, що ви написали, що хотіли б там жити
Я матуся, мені можно• 04 августа в 04:38
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тоді продовжу в подібному напрямку)
Тут напевне вгадати буде не складно)
Теж Фінляндія? Якщо це були б Альпи - гори були б вищі. Чи не вгадала?

Я погано вигадую :)
Леди_в_ночи• 04 августа в 04:40
Ответ дляЯ матуся, мені можно

Я погано вигадую :)
Не Фінляндія.
І не Альпи - тут правильно)
Я матуся, мені можно• 04 августа в 04:53
Ответ дляШукаю стакан
До війни багато подорожували 😢
То відосіки дивлюся про подорожі (((
Розумію. В нас така саме історія майже - дуже багато подорожей до війни. Тепер тільки завдяки переїздам.
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не Фінляндія.
І не Альпи - тут правильно)
Це можуть бути Карпати? Хоча архітектура якась польська, як на мене…? Правильно, чи ні?
Я матуся, мені можно• 04 августа в 05:05
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не Фінляндія.
І не Альпи - тут правильно)
Моя друга спроба - Польща.
Горня капучіно• 04 августа в 06:11
А по моему фото вгадаэте?