Без Баяна• сегодня в 10:36

Що додати в звичайну тушковану капусту, щоб вона стала "Вау"?

Бідося• сегодня в 10:36
Копчености
Шлях до зірок• сегодня в 10:36
Столько же мяса.
Видна міленіалка• сегодня в 10:37
50/50 квашеної та сирої капусти
Мадам Подлинник• сегодня в 10:37
Шампиньоны
Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:37
Фрикадельок
Бабуся Бетман• сегодня в 10:38
М´ясо
Святатабожа• сегодня в 10:41
Картошку, мясо и специи, капусту при этом не использовать
Ванна Тазиковна• сегодня в 10:42
я тушу с колбасками копчеными или с мясом, если с мясом, могу бекона добавить. Еще можно грибы добавить
Мама Карло• сегодня в 10:42
Гриби, спеції
Бокс-орун• сегодня в 10:42
Та для кожного ж своє) я тушкую лише квашену капусту+свіжа, в мене так бабусі готували, мама, і я так готую. Мені чисто зі свіжої не така смачна, а хтось цього не розуміє) кожному своє
Борець за гаманець• сегодня в 10:46
солодкий свіжий перець додаю. морква, цибуля. ну і, звісно, м´ясо
ще ложка томату
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 10:46
Морковка, лук, сосиски подкопченые, соль, перец.
tereska• сегодня в 10:48
Приготуйте по-чеськи: тушкують цибулю та моркву, потім додають шатковану капусту, спеції улюблені, яблуко без шкірки дрібно порізане (можна окремо на пательні його карамелізувати з цукром так буде ще смачніше), в кінці посолити та додати ложку чи більше оцту.
Буде кисло-солодка, якщо капуста синя, то взагалі вау.
Гарний гарнір до мʼясних страв.
Україна наше все• сегодня в 10:53
Я люблю с мясом и картошкой тушить квашеную. А свежую просто на сковороде обжарить до готовности только для начинки, просто так её есть мне невкусно.
Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:53
Ответ дляБокс-орун
Теж так люблю
Ms. Похвала• сегодня в 10:54
гострого перцю
Некомильфо• сегодня в 10:55
Ответ дляБокс-орун
Найкращий рецепт для мене
Сиреневая цапля• сегодня в 11:00
Капуста свіжа,морква,яблуко,сіль перець,ложка сметани,олія,зелень лавровий листочок,смакота навіть без мяса ще з помідорками теж буде смачно
Фиона Шрековна• сегодня в 11:03
Я додаю заморожений горошок. Мені так дуже смачно. І ложку томата. А якщо пригорить то взагалі бомба 🤭
Allein74999• сегодня в 11:04
Лук, морковь, немного корня сельдерея, капуста, кетчуп( тогда без соли и сахара), томат, паста, соль, сахар, чеснок выдавить, можно немного сока с кислой капусты дать кислоты больше.
Сусідка знизу• сегодня в 11:06
Паприку красную сладкую, лук и копчености
Парова машина• сегодня в 11:24
Паприку, копченості, чорнослив
Пані з калабані• 2 часа назад
Квашену підтушую для начинки картопляних пиріжків. А капусту можу тушкувати а-ля карбонара, без сиру, правда. На олії підсмажую до золотистого цибулю, шматочки чогось м´ясного (грудинка нежирна, щоковина також піде) варено-копченого, потім кладу капусту, але не шатковану, а порізану на невеликі квадратики, присолену і щоб вже сік трохи пустила. Тушкую, пробую на смак, в кінці добавляю жирніші вершки, з прянощів - паприка.
Valentina shop2020• 2 часа назад
Ответ дляСиреневая цапля
Сметана вообще лишняя в капусте,яблоко тоде
Сиреневая цапля• 1 час назад
Ответ дляValentina shop2020
Це ваша думка,готуйте по своєму
Патріотка з дивану• 1 час назад
Я добавляю зажарку из лука ,сметану , сахар и перец , охотничьи колбаски и чернослив , чеснок в самом конце . Мою капусту едят с удовольствием даже те кто ее с детства терпеть не может .
Застряла• 12 минут назад
Ответ дляtereska
Гарний гарнір до мʼясних страв.
А воно не сіріє хіба після термообробки?
tereska• 10 минут назад
Ответ дляЗастряла
Якщо «воно» це яблуко, то ні, ну білим всередині не залишиться. Буде такого кольору як печене.