Видна міленіалка• 04 августа 2025
Подорож Закрпаття. Берегове
Підскажіть будьласка їдемо в Берегово на термальні води ,куди ще поїхати попутно .Що подивитися
Ну ниче се• 04 августа 2025
Машиною? Шато Чізай - є екскурсія, Замок Паланок в Мукачево, аквапарк Карпатія, ще є там неподалік різні сироварні, капелюшна фабрика, буйволина ферма, інші термальні джерела (в Косино, наприклад)
Гарного вам відпочинку
Сметчица• 04 августа 2025
Можете поїхати на день в Угорщину, в Нірельгазу, теж класні термали і суперський зоопарк. З Берегово возять бусики.
Нульовий сантиметр• 04 августа 2025
Ответ дляСметчица
Не підкажете контакти?
Ну ниче се• 04 августа 2025
Ответ дляСметчица
За зоопарк плюсуюсь на 100%, їздила минулого року, то не тільки діти були в захваті, але і ми з чоловіком. Єдине, що навколо Ньіредьгази глобальний ремонт дороги був. Ми в липні поверталися з аеропорту Будапешта, ще по дорозі заїхали в Лідл і нас повело в обʼїзд через ліс, була повна темрява, дорога по піску, поруч йдуть лосі, лисиці і зайці. Півтора кілометри жаху короче
Сметчица• 04 августа 2025
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 августа 2025
Озеро Синевир, Невицький замок, Чинадіївський замок, в Перечині скуштувати жаб´ячі лапки, на дегустації в винні погреби...
ИграйМойГормон• 04 августа 2025
Ответ дляСметчица
А навіщо бусиками, можна ж самим поїхати?
Нульовий сантиметр• 04 августа 2025
Ответ дляСметчица
Тримайте. Вони організовують різні екскурсії
дякую)
Видна міленіалка
• 04 августа 2025
Ответ дляНу ниче се
Гарного вам відпочинку
так машиною
Под Берегово:
- озеро Дийда, можно на целий день.
- Чизай не советую - порошковое вино, потом будет болет поджелудочная.
- с. Косонь, одна остановка от Косино, можно на целий день
- кафешки возле бассейна Закарпатье (на берегу Ве́рке, через мост на право, если идти с центра), венгерская кухня и местное пиво.
- Музей вул. Габора Бетлена, 1 (за мостом, возле статуии Божої Матері и почти,на кругу)
- озеро Дийда, можно на целий день.
Видна міленіалка
• 04 августа 2025
Ответ дляНу ниче се
Гарного вам відпочинку
Дякую.Підскажіть будьласка ,де зручніше шукати житло
Ну ниче се• 04 августа 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Не підкажу. У мене там своє житло. Але взагалі бронюю через букінг