Зоркая Зорро• 04 августа в 09:40
Чим ви натираєте дзеркало у ванній, щоб не запотівало після душу?
Леплю из пластилина• 04 августа в 09:41
ничем, раз в пару дней после пара прохожусь спец тряпкой, которая моет без моющего и все
Леплю из пластилина• 04 августа в 10:01
Ответ дляВподобайден
Антифог для стёкол ,продаётся в автомагазине
сколько держит?
Я матуся, мені можно• 04 августа в 11:50
После того, как прочистила вент канал, запотевать перестало. Ну и вытяжка работает, производительность соответствует объему помещения.
ГугелП@лАмался• 04 августа в 12:00
Піна для гоління
трохи піни на суху м’яку тканину
Рівномірно розітри по дзеркалу
Через 1–2 хв витри насухо
Ефект тримається кілька днів або Оцет або спирт (70%) з водою 1:1Нанеси розпилювачем, витри .Має антизапотівальний ефект, дезінфікує.
Або .Антизапотівальні серветки для окулярів / авто Протирають дзеркало, ефект до 1 тижня .Продаються в аптеках, супермаркетах, АТБ Спреї ’антифог’
Наприклад: HG, SONAX, Rain-X Anti-Fog
Ефект теж тримається до 7 днів
трохи піни на суху м’яку тканину
Рівномірно розітри по дзеркалу
Через 1–2 хв витри насухо
Наприклад: HG, SONAX, Rain-X Anti-Fog
Ефект теж тримається до 7 днів