Чупокабра• 04 августа 2025

квартира в Києві: оренда, продаж, простій

Є повністю нова квартира в Києві (новобудова, зробила ремонт до війни і не встигла переїхати).
Квартира стоїть, я не в Україні.
Повертатись буде потрібно. Поки на роботі дозволяють працювати ремоутлі, але не знаю скільки ще.
Грошей не вистачає прям дуже.
В оренду не здавала, тому що думала, що буду от-от повертатись, а на короткий термін здати повністю нову квартиру з новим всім - це глобально втратити. Тому що там нове все і робилось для себе.
Як Ви б поступили:
1) продати, а там як буде,
2) здати в оренду з можливістю попередити за місяць і розірвати оренду,
3) хай далі стоїть.
Работать надо• 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Як ви рахуєте?
В мене однокімнатна стоїть. Взимку. 300 грн придомова, 800 грн опалення, 200-300 грн нехай доставки води, газу, тощо.
Новобудова. 1100 грн придомова, нехай 200 грн опалення МЗК. Все.
Ну людина не про новобудову написала, в будь-якому випадку +20000, а зараз може і більше, краще, ніж -1500-2000
Я така бойова• 04 августа 2025
Недавно тема была дамы из Краматорска тоже все советовали хранить до лучших времен квартиру) а сейчас эвакуация и в дальнейшем оккупация не сегодня-завтра
ОхиИВздохи• 04 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
Автор писала саме про новобудову. Скільки буде плюс чи мінус можна судити тільки після того, як з їдуть квартиранти)
автор Чупокабра • 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Опалення МЗК до 200 грн максимум, плюс 1200 придомова. Все. Звідки 2-3000 грн?
1000 прибудинкова , 300 охорона, вивезення побутових відходів і ще щось - біля 100 грн.
Взимку МЗК 500-600 грн. - Це я квитанції передивилась.
взимку ще разово платила 1200 за повірку лічильників.
ну і генератор 10000 грн.
В нас прийняли рішення, якщо користуються генератором - то я ще мушу за дизель сплачувати
ОхиИВздохи• 04 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
Диван від 20, матрас від 4, що такого буде з кухнею, що її треба міняти? максимум пару фасадів
Після матрасу від 4 даже писати нічого не буду. Автор купувала для себе і там як мінімум від 10 000.
автор Чупокабра • 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Охорону ви теж можете не платити, якщо не користуєтесь. Ніхто вас це не заставить платити.
заставляють. це в платіжці.
як і генератор, так і його обслуговування (поки не було, але треба буде - це тому що більшість на голосуванні осбб прийняла таке рішення)
Работать надо• 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Звичайно, вам видніше )
автор Чупокабра • 04 августа 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Прикиньте стоимость кровати, дивана, матраца, машинки стиральной, кухни, в сумме.
Разбейте сумму по месяцам и посчитайте примерно за сколько отобьете.
Если по 20 000 грн съем, хорошая сумма.
Долги собирать не хорошо!
И топором рубать кровать думаю не будут.
Просто найти пару, ресурсных людей.
я меблі і техніку з покраскою стін не відібю і за 2 роки)
ОхиИВздохи• 04 августа 2025
Ответ дляЧупокабра
ну і генератор 10000 грн.
Щось багато у вас МЗК, ну то таке. Який генератор і дизель? Вже рік не вимикають світло.
автор Чупокабра • 04 августа 2025
Ответ дляПукимончиг
Мебель-техника тоже новые?
До войны были варианты страховок - третьих лиц хотя бы. Я бы сделала это (если есть варианты) и сдала бы.
Но если готовы ’похоронить’ мебель и технику, да и ремонт тоже
так, все повністю нове. і холодильник, бойлер, ліжко, матрац, диван - все нове не вживане
автор Чупокабра • 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
так в мене новобудова
автор Чупокабра • 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
ще до війни це було дорого дуже. до 100 тис ліжко з матрацом
автор Чупокабра • 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
купили генератор осінню
ОхиИВздохи• 04 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
Звичайно, вам видніше )
Ну звичайно видніше. Не так давно робила ремонт і купувала все для себе.
автор Чупокабра • 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
це я кажу,що треба буде платити за дизель, якщо будуть користуватись генератором
ОхиИВздохи• 04 августа 2025
Ответ дляЧупокабра
В нас немає в платіжках ні охорони ні генератора нічого, хоча по факту все є. Але в кожному ЖК свої правила. Якщо у вас дорогий ремонт, що ліжко і матрас 100 000 грн, то точно не здавала б. Тут більшість відписалось, які роблять недорогі ремонти для сдачі квартир.
автор Чупокабра • 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
бо я не планувала здачі..
сама постійно була на оренді і ось вже мало бути своє
Работать надо• 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тільки ви одна)
ОхиИВздохи• 04 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
Тільки ви одна)
Ну не знаю, не одна. Але за матрас від 4000 навіть не згадувала б. Навіть не уявляю що це може бути.
Пукимончиг• 04 августа 2025
Ответ дляЧупокабра
Понимаю ваши сомнения.
Но есть ли смысл хранить... уже 3,5 года стоит?
Работать надо• 04 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Уявіть) безпружинний з шаром меморі, інші не подобаються
ОхиИВздохи• 04 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
Дайте посилання, подивимось хоч. В мене теж безпружинний якщо що, але ціна в рази вища.
КохайтесьЧорнобровi• 04 августа 2025
Ответ дляЧупокабра
Автор, може у Вас преміум сегмент і ремонт та меблі відповідні, то це явно не 20 000 в оренді коштує)
Може бути і 40 000 і більше набагато
Мій ремонт з меблями та технікою обійшовся менше 20 000 $ (однокімнатна),
а оренда за місяць 800 -850$