Чупокабра• 04 августа в 10:03
квартира в Києві: оренда, продаж, простій
Є повністю нова квартира в Києві (новобудова, зробила ремонт до війни і не встигла переїхати).
Квартира стоїть, я не в Україні.
Повертатись буде потрібно. Поки на роботі дозволяють працювати ремоутлі, але не знаю скільки ще.
Грошей не вистачає прям дуже.
В оренду не здавала, тому що думала, що буду от-от повертатись, а на короткий термін здати повністю нову квартиру з новим всім - це глобально втратити. Тому що там нове все і робилось для себе.
Як Ви б поступили:
1) продати, а там як буде,
2) здати в оренду з можливістю попередити за місяць і розірвати оренду,
3) хай далі стоїть.
Квартира стоїть, я не в Україні.
Грошей не вистачає прям дуже.
Як Ви б поступили:
1) продати, а там як буде,
3) хай далі стоїть.
Работать надо• 04 августа в 11:38
Ответ дляОхиИВздохи
Як ви рахуєте?
В мене однокімнатна стоїть. Взимку. 300 грн придомова, 800 грн опалення, 200-300 грн нехай доставки води, газу, тощо.
Новобудова. 1100 грн придомова, нехай 200 грн опалення МЗК. Все.
Ну людина не про новобудову написала, в будь-якому випадку +20000, а зараз може і більше, краще, ніж -1500-2000
Я така бойова• 04 августа в 11:44
Недавно тема была дамы из Краматорска тоже все советовали хранить до лучших времен квартиру) а сейчас эвакуация и в дальнейшем оккупация не сегодня-завтра
ОхиИВздохи• 04 августа в 11:48
Ответ дляРаботать надо
Автор писала саме про новобудову. Скільки буде плюс чи мінус можна судити тільки після того, як з їдуть квартиранти)
Чупокабра
• 04 августа в 11:49
Ответ дляОхиИВздохи
Опалення МЗК до 200 грн максимум, плюс 1200 придомова. Все. Звідки 2-3000 грн?
1000 прибудинкова , 300 охорона, вивезення побутових відходів і ще щось - біля 100 грн.
Взимку МЗК 500-600 грн. - Це я квитанції передивилась.
взимку ще разово платила 1200 за повірку лічильників.
ну і генератор 10000 грн.
В нас прийняли рішення, якщо користуються генератором - то я ще мушу за дизель сплачувати
ну і генератор 10000 грн.
ОхиИВздохи• 04 августа в 11:50
Ответ дляРаботать надо
Диван від 20, матрас від 4, що такого буде з кухнею, що її треба міняти? максимум пару фасадів
Після матрасу від 4 даже писати нічого не буду. Автор купувала для себе і там як мінімум від 10 000.
Чупокабра
• 04 августа в 11:50
Ответ дляОхиИВздохи
Охорону ви теж можете не платити, якщо не користуєтесь. Ніхто вас це не заставить платити.
заставляють. це в платіжці.
як і генератор, так і його обслуговування (поки не було, але треба буде - це тому що більшість на голосуванні осбб прийняла таке рішення)
Работать надо• 04 августа в 11:50
Ответ дляОхиИВздохи
Звичайно, вам видніше )
Чупокабра
• 04 августа в 11:51
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Прикиньте стоимость кровати, дивана, матраца, машинки стиральной, кухни, в сумме.
Разбейте сумму по месяцам и посчитайте примерно за сколько отобьете.
Если по 20 000 грн съем, хорошая сумма.
Долги собирать не хорошо!
И топором рубать кровать думаю не будут.
Просто найти пару, ресурсных людей.
Если по 20 000 грн съем, хорошая сумма.
Долги собирать не хорошо!
Просто найти пару, ресурсных людей.
я меблі і техніку з покраскою стін не відібю і за 2 роки)
ОхиИВздохи• 04 августа в 11:51
Ответ дляЧупокабра
ну і генератор 10000 грн.
Щось багато у вас МЗК, ну то таке. Який генератор і дизель? Вже рік не вимикають світло.
Чупокабра
• 04 августа в 11:51
Ответ дляПукимончиг
Мебель-техника тоже новые?
До войны были варианты страховок - третьих лиц хотя бы. Я бы сделала это (если есть варианты) и сдала бы.
Но если готовы ’похоронить’ мебель и технику, да и ремонт тоже
так, все повністю нове. і холодильник, бойлер, ліжко, матрац, диван - все нове не вживане
Чупокабра
• 04 августа в 11:52
Ответ дляОхиИВздохи
так в мене новобудова
Чупокабра
• 04 августа в 11:52
Ответ дляОхиИВздохи
ще до війни це було дорого дуже. до 100 тис ліжко з матрацом
Чупокабра
• 04 августа в 11:52
Ответ дляОхиИВздохи
купили генератор осінню
ОхиИВздохи• 04 августа в 11:53
Ответ дляРаботать надо
Звичайно, вам видніше )
Ну звичайно видніше. Не так давно робила ремонт і купувала все для себе.
Чупокабра
• 04 августа в 11:53
Ответ дляОхиИВздохи
це я кажу,що треба буде платити за дизель, якщо будуть користуватись генератором
ОхиИВздохи• 04 августа в 11:55
Ответ дляЧупокабра
В нас немає в платіжках ні охорони ні генератора нічого, хоча по факту все є. Але в кожному ЖК свої правила. Якщо у вас дорогий ремонт, що ліжко і матрас 100 000 грн, то точно не здавала б. Тут більшість відписалось, які роблять недорогі ремонти для сдачі квартир.
Чупокабра
• 04 августа в 11:56
Ответ дляОхиИВздохи
бо я не планувала здачі..
сама постійно була на оренді і ось вже мало бути своє
Работать надо• 04 августа в 12:00
Ответ дляОхиИВздохи
Тільки ви одна)
ОхиИВздохи• 04 августа в 12:12
Ответ дляРаботать надо
Тільки ви одна)
Ну не знаю, не одна. Але за матрас від 4000 навіть не згадувала б. Навіть не уявляю що це може бути.
Пукимончиг• 04 августа в 12:29
Ответ дляЧупокабра
Понимаю ваши сомнения.
Но есть ли смысл хранить... уже 3,5 года стоит?
Работать надо• 04 августа в 12:56
Ответ дляОхиИВздохи
Уявіть) безпружинний з шаром меморі, інші не подобаються
ОхиИВздохи• 04 августа в 12:59
Ответ дляРаботать надо
Дайте посилання, подивимось хоч. В мене теж безпружинний якщо що, але ціна в рази вища.
КохайтесьЧорнобровi• 04 августа в 17:08
Ответ дляЧупокабра
Автор, може у Вас преміум сегмент і ремонт та меблі відповідні, то це явно не 20 000 в оренді коштує)
Може бути і 40 000 і більше набагато
Мій ремонт з меблями та технікою обійшовся менше 20 000 $ (однокімнатна),
а оренда за місяць 800 -850$
Може бути і 40 000 і більше набагато
а оренда за місяць 800 -850$