Техпаспорт на медузу• 04 августа 2025
Як вижити
На роботі криза і зп скоротили до мінімалки
Плату за знімне житло підняли
Ліки і реабілітація для дитини подорожчали
Я 7 років просиділа по догляду за дитиною з інвалідністю, тому якщо щось і вміла, то вже відвикла. Зараз працюю дистанційно.
Підтримки ніякої, тільки я і дитина. Київ.
Як не вийти у вікно? Поверх дозволяє...
Плату за знімне житло підняли
Як не вийти у вікно? Поверх дозволяє...
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляВільний митець
’Я 7 років просиділа по догляду за дитиною з інвалідністю, тому якщо щось і вміла, то вже відвикла.’
Ви не пам´ятаєте, що вигадували раніше?
Я просиділа вдома, на дистанційній роботі. Я не працювала десь, за межами будинку. Я з будинку виходила тільки за потреби дитини. У мене червоний диплом і хороші відгуки на попередніх роботах. Але то було 7 років тому. А зараз мої вміння сильно обмежені. Так краще?
Анонимарик• 04 августа 2025
Та де ж ви всі батьків і чоловіків діваєте, в кожній темі сіротінка?!
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Я - отримую цю допоиогу впродовж 11 років. Але я не Автор цвєї теми :)
А ее пожизненно выплачивают?
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляЖонДуан
вы можете сделать как я написала выше, и вернуться домой)
Там зараз днр.
Конотопська відьма• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не платить. Є нова дитина, то ця вже не цікава. Живе за кордоном, періодично кидає 100-200 грн, і це не дає позбавити його прав.
Подайте на алименты и при задолженности будете получать от государства.
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Є соціальна допоиога саме ро доглчду за дитиною з внвалідністю. Ви не знали? І так, багато батьків живуть саме за неї (особливо, якщо дитина з підгупою А), бо повноцінно працювати вони не мають змоги.
3250. Знаю.
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Исходя из того что написано в вашей теме, вы 7 лет не работали и растеряли все навыки. Теперь работаете удаленно, но зп уменьшили. Ну так же написано
«Я 7 років просиділа по догляду за дитиною з інвалідністю, тому якщо щось і вміла, то вже відвикла. Зараз працюю дистанційно». Либо вы мастер объяснять, либо непродуманная история в мелочах.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
А ее пожизненно выплачивают?
Ні. На час терміну дії.нвалідності або пвдгрупи А. В кого на 2роки , в кого го на 5. Максимально - до 18-ти років. Потім - переоформлення вже на дорослу групу на саму особу з інвалідністю. Якщо є потреба в догляді, то вона оформлюється окремо (або автоматично при 1-А групі.
А я кумедна• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
За кордон не розглядаю. Тут настільки налагоджена реабілітація дитини, що я навіть про переїзд по Україні не хочу думати. Я багато років підбирала ’своїх’ лікарів, які принесуть помітний результат.
Зараз шукаю дешевше житло. І нову роботу.
Але щось мене підкосило.
Родичів і близьких немає, нікому понити. Так може б полегшало...
Але щось мене підкосило.
Нехай все буде добре,авторко .
Неместная Я• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Чем именно вы занимались дистанционно? Какая сфера деятельности?
Конотопська відьма• 04 августа 2025
Ответ дляВільний митець
Ви не пам´ятаєте, що вигадували раніше?
Ну слушайте, я тоже время простоя и подработки из дома называю декретом. Я в принципе и сейчас говорю, что в декрете, хотя работаю удаленно по свободному графику.
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Ясно. Я просто спросила, чтоб понимать.
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Простите , а где родственники , вы совсем одна ?
Є, але вони або в рашкі, або в днр і за рашку. То можна сказати, що немає
Сокодавка ще та• 04 августа 2025
А что именно с ребёнком?
Сколько лет и насколько он может себя обслуживать минимально?
Конотопська відьма• 04 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Вы серьезно? Меня больше удивляет, откуда у взрослых людей все родители живы, в окружении почти ни у кого уже нет родителей. А про мужей сейчас вообще странный вопрос.
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
А питань до чоловіків не виникає, куди вони діваються? Особливо коли дізнаються, що дитина з вадами?
Анонимарик• 04 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Тоді статистика така, що до пенсії в нас ніхто не доживає?
дожену і ощасливлю• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
дає, ну і подати на аліменти не забудьте, неважливо де він
Плекаю думи• 04 августа 2025
Автор, я не знаю, что вам посоветовать, поэтому просто пожелаю не падать духом.
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вы поддерживаете связь с отцом ребенка? Если он заграницей, то вы можете уехать в ту страну, а он вам поможет на первых порах, хотя бы информационно. Или он тоже в рашке ?)
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Ну перепрошую, некоректно сформулювала тему. Зараз вже не бачу функції відредагувати.
Але ні, я не просто сиділа. Просто працювала на роботі, яка дозволяла мені виживати+займатися дитиною. Все добре було.
А тепер якось в один момент...
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Ну в моем окружении почти у всех родители живы. Это возраст 40+.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
3250. Знаю.
Я знаю, що Ви знаєте :). Це я на комент відповідала )))). Судячи із суми, дитина без підгрупи А? Тоді дійсно треба підробіток, бо на ці гроші ніяк не вижити (((((. В мене одна дитина - важка, інша- трохи легша (але не факт). Ми ризикнули виїхати, щоб не чути сирен. Але в плані медицини й за кордоном все не так щоб просто, тому тут кожен вирвшує.для себе... Дуже бажаю, щоб у Вас все налагодилось!
Техпаспорт на медузу
• 04 августа 2025
Ответ дляЖонДуан
домой в плане в Украину
Так я в Україні. Куди я маю вертатися?
Мао_Мяо• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Але щось мене підкосило.
В мене є родичка лікар в у неврологічному відділенні в одному із обласних міст України.
Вона каже, що відділення неврології забиті дітьми, вона за весь період роботи (це більше
30 років) такого не бачила. Діти поступають з гострими реакціями на стрес (гострий невроз) просто масово. Малі діти з інсультами, ПТСР, тривожними розладами і тд! Це жах!Відпочинок дітям потрібен від війни,це не
примха в данному випадку
ЖонДуан• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так я в Україні. Куди я маю вертатися?
говорю вывозите мужика за бабки, потом возвращаетесь обратно. так хоть немного перекроете свои затраты. но я бы на Вашем месте все же не возвращалась, хорошие врачи есть везде, а тут у Вас будущего нет, это же и ежу ясно...
Конотопська відьма• 04 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
С чего бы это? Или думаете, тут все 20-30 летние сидят?
Там все розмивчато• 04 августа 2025
Їдьте в Німеччину. Я серйозно. Крім виплат будуть платити ще по догляду за дитиною інвалідом