Техпаспорт на медузу• 04 августа 2025

Як вижити

На роботі криза і зп скоротили до мінімалки
Плату за знімне житло підняли
Ліки і реабілітація для дитини подорожчали
Я 7 років просиділа по догляду за дитиною з інвалідністю, тому якщо щось і вміла, то вже відвикла. Зараз працюю дистанційно.
Підтримки ніякої, тільки я і дитина. Київ.
Як не вийти у вікно? Поверх дозволяє...
Конотопська відьма• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Ну в моем окружении почти у всех родители живы. Это возраст 40+.
Все долгожители? Или все рожали в 20?

автор Техпаспорт на медузу • 04 августа 2025
Ответ дляСокодавка ще та
А что именно с ребёнком?
Сколько лет и насколько он может себя обслуживать минимально?
Нирки+генетичне захворювання. Перепрошую, але сам діагноз не дуже хочу обговорювати. Зараз вже може й сама трохи бути. Я ходила на співбесіди вже, але поки що після розпитувань про мою перерву в роботі - ’Ми вам подзвонимо’.
Там все розмивчато• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не платить. Є нова дитина, то ця вже не цікава. Живе за кордоном, періодично кидає 100-200 грн, і це не дає позбавити його прав.
Виїзжайте в Німеччину. Якщо ви розлучені то Німеччина зобов´яже платити аліменти. А вони там від 300 до 500 в залежності від віку дитини
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Їдьте в Німеччину. Я серйозно. Крім виплат будуть платити ще по догляду за дитиною інвалідом
Якщо встановлять потребу в догляді. Тут її.дають далеко не всім. Та в будь-якому випадку в матеріальному рлагі буде легше,ніж в Україні. І без стресів від сирен...
Ответ длядожену і ощасливлю
дає, ну і подати на аліменти не забудьте, неважливо де він
Я на аліменти подала давно. І певний період він платив, хоч і небагато. Зараз ось так. Скаржуся у виконавчу, але вони нічого не роблять. Хочу розібратися, як поскаржитися на їх бездіяльність. В процесі.
Ответ дляПлекаю думи
Автор, я не знаю, что вам посоветовать, поэтому просто пожелаю не падать духом.
Дякую
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Все долгожители? Или все рожали в 20?
Так если даже родить в 30(что раньше было редкостью) то в 40 лет ребенка родителям будет 70. Это долгожители? Маме моей коллеги (60+) 95 лет, она еще сама себя обслуживает.
Моя мама родила меня в 21, ей сейчас 65. И так у многих моих одногодок.
Ответ дляМастерЮля
Вы поддерживаете связь с отцом ребенка? Если он заграницей, то вы можете уехать в ту страну, а он вам поможет на первых порах, хотя бы информационно. Или он тоже в рашке ?)
Ні, він в Польщі
Ну принаймні був там. Не спілкуємося, у нього нова родина, не до нас.
Ответ дляKhmelnichanka
Я знаю, що Ви знаєте :). Це я на комент відповідала )))). Судячи із суми, дитина без підгрупи А? Тоді дійсно треба підробіток, бо на ці гроші ніяк не вижити (((((. В мене одна дитина - важка, інша- трохи легша (але не факт). Ми ризикнули виїхати, щоб не чути сирен. Але в плані медицини й за кордоном все не так щоб просто, тому тут кожен вирвшує.для себе... Дуже бажаю, щоб у Вас все налагодилось!
Дякую

Сокодавка ще та• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Интеллект в порядке у ребёнка? Я права?
Ходит, подгузники не нужны?

Может стоит нанимать няню или сиделку?
И идти и искать работу
Пока вы окончательно не растеряли свои компетенции

Только мне кажется нужна легенда почему не работали
К примеру семейные обстоятельства (за мамой к примеру ухаживала)
С ребёнком с инвалидностью никто не возьмёт

А как у вас с обучением? На домашнем? Может есть какие-то варианты очного
Мой_ужин• 04 августа 2025
Все так советуют выехать в Германию. Ок выехали. А реабилитировать ребенка как???? Думаете там сразу откроются двери в реабилитационные центры? Да фиг... У меня знакомая в Швейцарии 2 года ждала очередь. Но сначала год доказывала что ее ребенку нужна именно реабилитация а не присмотр. Присмотр-это вот вам денгьги, три раза в неделю хелпер и идите .... остальное не целесообразно, потому денег не выделяем, за свои хоть танцы с конями. У меня куча знакомых детей средней тяжести вернулись в Украину именно по этой причине.
Ответ дляСокодавка ще та
Интеллект в порядке у ребёнка? Я права?
Ходит, подгузники не нужны?

Может стоит нанимать няню или сиделку?
И идти и искать работу

Інтелект збережено, підгузки вже не потрібні. З минулого навчального року виводила потихенько на очне навчання. Як експеримент. Але поки моя присутність десь поруч була потрібна, щоб забрати якщо щось піде не так.
З легендою про перерву в роботі і справді треба попрацювати. Бо я правду казала, дарма виходить.
tanya_217• 04 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Та де ж ви всі батьків і чоловіків діваєте, в кожній темі сіротінка?!
Чому ви не хочете зрозуміти, що пишуть і піднімають такі теми тільки жінки у важких життєвих обставинах, саме ті хто ні чоловіка, ні батьків під боком не має?
Ті хто має підтримку просто не пишуть але вони теж є! Просто з підтримкою така родина дає собі раду!
Ответ дляМой_ужин
От тому я й не поїду нікуди. Я стільки підбирала лікарів. Хоч хороших було багато, згідно рекомендаціям. І в решті решт дитина наближається до нормального стану. А сиділа в лікарні ледь не цілий рік, і з памперсів не вилазила. Багато чого було. А тепер ті, хто нас не знає, іноді навіть сумніваються, що реально такий стан був.
Я просто боюся, що ці експерименти з переїздами обнулять всі зусилля. А так може й нормальний шанс у дитини буде навчатися, і жити більш-менш повноцінним життям.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Тому що батьки дітей, як правило зливаються, коли дізнаються про діагнози дитини, і мама далі тягне на собі дитину з інвалідністю. Дуже часто такі родини залишаються без підтримки рідних. На жаль ((((
Сокодавка ще та• 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Слава богу не все отцы сливаются!
И кстати если отец остался обычно получается немного лучше вытянуть ребёнка
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Слава богу не все отцы сливаются!
Да, слава Богу - не все. Но многие.
Конотопська відьма• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Ну странно, мне 42 и в 20 прям особо не подали, все ближе к 30 первого. Но я в Киеве, все поступали и учились.

Очень многие умирают в +/- 70 сейчас.
МастерЮля• 04 августа 2025
Ответ дляКонотопська відьма

Очень многие умирают в +/- 70 сейчас.
Я про своих родителей. В 80-е годы обычно рано рожали, в 27 лет уже старородящая была. Мои родители киевляне в энном поколении. Мама кпи заканчивала, заочно, папа универ Шевченко.
И много моих друзей одногодок тоже с такими же по возрасту родителями.

Ластовиння• 04 августа 2025
Авторко, що за спеціальність у вас? І ким зараз працюєте дистанційно?
Сокодавка ще та• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я вас в этом поддерживаю!
Я знаю что такое найти специалистов, с которыми у ребёнка есть прогресс!
И это совершенно часто не зависит от степеней и крутости специалистов

Вы просто молодец, что смогли так вытянуть ребёнка!
Мы в свое время тоже с мужем поставили себе цель вытянуть своего ребёнка максимально. Чтобы он смог выучиться, иметь семью, работу
Жить максимально полноценно!
Вся наша жизнь была построена с учётом этой цели. Мы даже квартиру покупали с учётом потребностей ребёнка
И вообще все решения последних 13 лет и до сих пор направлены на то, чтобы не пошатнуть тот процесс, которого мы смогли добиться
Кстати он намного больше, чем мы ожидали!

У вашего ребёнка есть инклюзия? Это очень удобно если ей будет иногда помогать ассистент учителя

У нас в школе он один на 4 ребёнка получается
Может ещё получится договориться с соседкой пенсионеркой чтобы если что могла подойти забрать ребёнка отвести домой, покормить, помочь
Это не будет очень дорого
Но вы не будете так волноваться
Конотопська відьма• 04 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
Так и я про своих и про родителей знакомых, тоже дети 80-х, никто в 20 не бежал рожать и женились уже после института.
Ответ дляСокодавка ще та
Я вас в этом поддерживаю!

Жить максимально полноценно!

Это не будет очень дорого
Но вы не будете так волноваться
Дякую вам за підтримку! Щиро сподіваюся, що у вашого сина все буде добре.
Моя дитина поки не має інклюзії, оскільки офіційно вона на індивідуальному навчанні. Але зараз будемо оформлювати, чекаємо на комісію.
Я теж все життя превела в режим порятунку дитини. Квартира своя була, довелося продати, оскільки терміново була потрібна операція і реабілітація. Хтось мене засудив, що можна було по-іншому. А я не шкодую, оскільки нирки вдалося врятувати. І з памперсів з часом вилізти.
Я до цього якось справлялася непогано. На все вистачало. А тут чи то остання крапля, чи ще щось. Не знаю. Такого розпачу не відчувала ніколи, якщо чесно...
Сокодавка ще та• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не сдавайтесь! Осталось совсем немного. Вы справились!
Я бы тоже продала все и сделала операцию)
Мы с мужем тоже выбрали быть дома только чтобы быть с ребёнком
Мне пришлось продать свою долю в бизнесе
И организовать проще семейный чтобы из дома работать.

В нашем случае там была неврология и с речью совсем беда и много ещё чего
Чужие люди точно не подходили для ухода
Летала_НаМетле• 04 августа 2025
Держитесь автор. А прописка у вас в оккупации? ВПО не оформляли или у вас по доходам не получится? Стучитесь во все двери. Сейчас незащищенным слоям населения через фонды и различную благотворительность полегче получить помощь, но и нуждающихся кратно больше. Ну падайте духом главное и уже сейчас подыскивайте работу.
Нафаня Маня• 04 августа 2025
Якщо ви працювали віддалено, чому ви вважаєте це перервою в роботі?
Раз одела не бу• 04 августа 2025
Ответ дляВільний митець
’Я 7 років просиділа по догляду за дитиною з інвалідністю, тому якщо щось і вміла, то вже відвикла.’

Ви не пам´ятаєте, що вигадували раніше?
Чого ти домахалась?
Виниловая пластинка• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не в декреті. У мене дитина з інвалідністю.
Працювала дистанційно. Вистачало. Зараз власник вирішив міняти формат роботи, і перевів на мінімалку з подальшим скороченням.
А по уходу за ребёнком вы оформляли выплаты? Вам, как человку который ухаживает
Раз одела не бу• 04 августа 2025
Автор, все вийде. Ви один раз організували побут, роботу і лікування для дитини і далі все вийде. Тимчасові труднощі, ви справитесь.
Раз одела не бу• 04 августа 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ви боєць.