кнопкодав• 04 августа 2025

Попала в спам розсилку. Телеграм.

В телеграмі постійно з інтервалом 1-2 дні пишуть мені приватно якісь боти з нових акаунтів і пропонують роботу. Блокую, скарга на спам. В налаштуваннях заборонила собі писати не моїм контактам, але приходять повідомлення з акаунтів преміум (а вони можуть писати всім). Як зупинити ці розсилки? Я роботу не шукаю. Як я потрапила в ці розсилки я не розумію.
Не против• 04 августа 2025
може то судьба?
автор кнопкодав • 04 августа 2025
Ответ дляНе против
може то судьба?
Ні, я не шукаю роботу і така робота мене не цікавить.
наКоблучках• 04 августа 2025
На олх ничего не выставляли с номером телефона?
автор кнопкодав • 04 августа 2025
Ответ длянаКоблучках
Ні, але замовляла
Брюнетка в Мармеладе• 04 августа 2025
вы подхватили это, когда вступили в галимую группу, и там рассылка всем людям такая, у меня тоже бывало такое.
автор кнопкодав • 04 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Як Ви позбулися цього?
Брюнетка в Мармеладе• 04 августа 2025
Ответ длякнопкодав
Як Ви позбулися цього?
выйти из тои группы удалит-заблокировать саму группу, и ждать период времени, должно пройти
автор кнопкодав • 04 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую, буду пробувати.
Чучело-Мяучело• 04 августа 2025
Не открывая удалять, или ограничьте доступ левым номерам
автор кнопкодав • 04 августа 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
В налаштуваннях поставила обмеження, але вони пишуть з преміум акаунтів.
Щоб заборонити писати з преміум, то виходить, що треба й собі зробити підписку
Вже два місяці цей спам ...
Чучело-Мяучело• 04 августа 2025
Ответ длякнопкодав
Вже два місяці цей спам ...
Забить тогда болт.не открывая помечайте как спам