Не будь КакСвета• сегодня в 16:13
Скільки часу Ви вже самотні, без відносин?
Щось ностальгія вже взяла...
Чемодан-Вокзал-Майами• сегодня в 16:14
Была три года без секса и год в разводе,как только решила что хватит,нашла через неделю,вместе год
Не люблю натовп• сегодня в 16:15
Что вам мешает найти пару? Я сама не могу, мой максимум был это 2 месяца
Захекалася читать• сегодня в 16:15
9 месяцев. До этого была 10 лет сама. Думаю уже навсегда откажусь от отношений. Нет людей по мне, комфортней одной.
Хомо_сапиенс• сегодня в 16:16
Ответ дляСокодавка ще та
У меня уже 2 года минета не было......
Пополамщик?
Пукимончиг• сегодня в 16:19
Ответ дляSgreen
Краще присвятити цей час не стражданням, а покращенню своєї версії. Коли ви сяєте, то адекватні чоловіки бачать і цікавляться. А усілякі недо скажуть, що меркантильна і гордовита. Так відсіюється зайве
Какие шаблонные фразы, вы только закончили курсы какие-то?)
Болтушка Му• сегодня в 16:25
Ответ дляSgreen
Для чого щось робити заради чоловіків?
Болтушка Му• сегодня в 16:37
Ответ дляSgreen
Де там написано, що це треба робити для чоловіків? Для себе в першу чергу. А далі вибір і дії за жінкою. Навіщо страждати що немає стосунків і чекати чогось?
Бо не потрібно нічого покращувати . Жінка така як вона є, а подобається це іншим чи ні - не її проблеми
Солоденька цукОрка• сегодня в 16:46
Років 5, але я не шукаю стосунків, мені добре самій, негативний попередній досвід, краще буду сама, ніж знову вляпаюсь в щось подібне.
Файна пані• сегодня в 16:47
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так что вам мешает найти пару?
Извините пожалуйста,что отвечу вместо автора....ум мешает.
Болтушка Му• 2 часа назад
Ответ дляSgreen
Я не знаю чим ви читаєте, але бачте те, що вам зручно. Я просто не розумію ниття з приводу відсутності стосунків.
Я теж на розумію ниття, але і не розумію для чого щось у собі покращувати
Болтушка Му• 1 час назад
Ответ дляSgreen
Я вас як і автора ні до чого не примушую. Напишіть обгрунтовану свою думку що робити в такій ситуації. Сенс переконувати людей в своєму?
Нічого не робити, жити для власного задоволення