Дівчина заглядєніє• 04 августа в 22:03

Їхати чи залишатися, Німеччина

Знаю, про обстріли Київ, в нашому районі був приліт недавно. Але не той що постійно страждає.
Поможіть оцінити ситуацію.
Дано, Німеччина: світить робота кухня, посудомийка , уборка. На життя хватить впритик. Є дитина 11 років хлопцю. Зараз живемо в селі, переїжджати треба в місто, бо машини немає, а автобуси рідко ходять.
Єдине що тут тримає безпека, а так перспектив я не бачу. Буде вистачати на одяг і поїсти.
Київ:
Своє житло, чоловік, який весь час чекає. Зп у чоловіка 1000-1200 євро. Бронь. Мені роботу треба віддалено шукати, бо у нас школа тиждень перша зміна, тиждень друга, тиждень дистанційна. То хто за ним доглядати е якщо я десь в офісі щось знайду не знаю.
Але безпекова ситуація все гірше.
З іншої сторони, свій дім, не треба знімати житло. Але перспектив теж немає, і теж майбутнє в тумані як і в Німеччині.
Я не розумію що робити в як прийняти рішення. Приїхати і жити, а як гірше стане, знову від´їжджати я не готова все спочатку почати.
Часу залишилося мало, треба швидко прийняти рішення
Дитина
Латвийские_Номера• 04 августа в 22:37
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вже не можна трішки посидіти. Переїжджати в інше місто, це купа контрактів знову, робота. Тоді все , треба сидіти і жити тут. А квартира в Києві, а чоловік ,а дитина росте без батька. Якби я знала що в Києві буде більш менш до цього часу то не їхала б. Поїхала коли били по енергетиці і без світла всі сиділи.
Сину 11. Через 5 років стане питання про виїзд сина. Чоловік гроші має вам висилати
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:38
Я боюся дуже, що ми приїдемо і на осінь буде дійсно треш, отоді я пожалію сильно. Це страшно. Що дитина через обстріли не зможе нормально в школу ходить. Що я жалітиму про повернення. Ми вже привели до спокою
Весотехник• 04 августа в 22:38
зараз канікул ще у дітей 2-3 тижні - їдьте додому, щоб побачитися з татом та відчути, як воно вдома.
Galina_vinsport• 04 августа в 22:39
Как по мне, то мальчикам вообще опасно возвращаться. Моему тоже 11 лет, 3 года без папы растет, но понимает сам, что это для его блага. Смотрит новости про ТЦК и психует постоянно, мол у них совести нет, скоро и за детей возьмутся. Успокаиваю, что до 18 лет вроде ничего не грозит, но он категорично отказывается туда даже на пару дней поехать.
Летчица• 04 августа в 22:39
Ответ дляВесотехник
Автор ігнорує всі дописи про канікули
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:41
Ответ дляЛетчица
Автор ігнорує всі дописи про канікули
Які канікули? Я хотіла в кінці августа вже їхати . сьогодні завтра треба зніматися з Джобцентра що в кінці місяця поїхати. А рішення щ досі не прийнято.
ПлакалаВАвто• 04 августа в 22:42
Ответ дляДівчина заглядєніє
Пока не ехать .Почитайте темы ,все мечтают уехать
Аноним Советчик• 04 августа в 22:42
Ответ дляДівчина заглядєніє
Каже щоб поверталися. Якось типу будемо жити. Але він такий що в укриття не ходить, максимум коридор. А я не знаю, чи зможу спати
Спать? Если у вас начнется как у нас, то вы не только спать не сможете, но и дышать после очередного пике.
ТихоЯ• 04 августа в 22:44
Ответ дляДівчина заглядєніє
Значить не їдьте, як вам писали тут з самого початку. Сидіть до наступного навчального року, а там подивитесь, чи покращиться ситуація.
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:44
Ответ дляАноним Советчик
Якщо переїжджати в інше місто. То сім´ї вже все. Він не буде мене ще роки чекати
Аноним Советчик• 04 августа в 22:45
Ответ дляДівчина заглядєніє
Бо Джобцентр давить, вам треба переїжджати. Бо транспорту немає в мене, а через це в селі смисл мені сидіти. В місто треба
А что в городе? Я просто в том смысле, что пособия перестают платить и гонят на работу?
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:45
Ответ дляТихоЯ
Чому так важко прийняти рішення? Якби не дитина, я б і не поїхала б нікуди. Всі мої знайомі бездітні взагалі не переживають про своє життя і спокійно живуть в якиєві
Летчица• 04 августа в 22:45
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вас ніхто не змушує зніматись з джобцентра, кому треба ??
А от канікули влітку є у всіх, і багато хто їде в Київ, до родичів, хоч на тиждень. А ви щось підбрехуєте трохи, негарно спекулювати темою в такі часи
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:46
Ответ дляАноним Советчик
Я вже всі мождґливі курси закінчила, то треба на роботу. А як же
Летчица• 04 августа в 22:46
Ответ дляДівчина заглядєніє
Спокійно живуть
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:47
Ответ дляЛетчица
Я планувала в кінці серпня залишати Німеччина. Щоб дитина з вересня в Києві в школу пішла. То для чого їздити туди сюди на канікули?
Ответ дляЛетчица
Зніматися, бо повертатися планувала в кінці літа
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:48
Ответ дляЛетчица
Спокійно живуть
Так. Вони кажуть, ми не паритися, прибє так прибє
Аноним Советчик• 04 августа в 22:48
Ответ дляДівчина заглядєніє
А с ним нельзя переехать?
Летчица• 04 августа в 22:48
Ответ дляДівчина заглядєніє
Як ви можете планувати щось, як ви навіть опцію приїхати до чоловіка, хоч на певний час, не використали
Ви тріль ?
Летчица• 04 августа в 22:49
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну як би ви вирішуєте своє майбутнє.. для чого
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:49
Ответ дляАноним Советчик
А с ним нельзя переехать?
То він бляха не хоче з України опиратися. Навіть броні ще не було, ховався від ТЦК але все одно не хотів. Тепер з бронею тим більше. Але це все тимчасове явище, все міняється в Україні
Допоможіть знайти• 04 августа в 22:50
Залишайтесь. Знаходьте у собі сили. Ви сильніше, ніж думаєте. Вивчите мову, знайдете житло. Буде робота.
Аноним Советчик• 04 августа в 22:52
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так в Украине, но в тихом городе.
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:52
Ответ дляДопоможіть знайти
Я їхала пересидіти тому і мова А2. Не хватило 2 бала. Повтор не дали. Ось так. А ця війна не закінчилася. Знайома з Донецької обл каже, ми переселенці з 14 року, вона взагалі не вірить що воно колись закінчиться. От так люди, гризуть землю тут. А ми з чоловіком в позовних окулярах сидим
Аноним Советчик• 04 августа в 22:52
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ясно, а тут сказки пишут, что не обязательно идти на работу.
Ответ дляАноним Советчик
Так в Украине, но в тихом городе.
Київ, робота в нього в Києві
Аноним Советчик• 04 августа в 22:53
Ответ дляДівчина заглядєніє
Київ, робота в нього в Києві
И что? В другом городе Украины он не сможет работать инженером?
Допоможіть знайти• 04 августа в 22:54
Допишу. Я у Гессені сама з двома дітьми. Діти у гімназіях. У мене вже В2, і це з нуля. Але я розлучена. Вдома власна квартира, але я з прикордоння. Іноді буває настільки важко, що навіть не передати.
автор Дівчина заглядєніє • 04 августа в 22:54
Ответ дляАноним Советчик
Ну як це не обов´язково. А причина яка щоб не йти: дитину рожать як араби роблять? Чи психічною притворятися як моя знайома, справи носить щоб на роботу не заперли. То вона без дітей тут тусуєттся