Дівчина заглядєніє• 04 августа в 22:03

Їхати чи залишатися, Німеччина

Знаю, про обстріли Київ, в нашому районі був приліт недавно. Але не той що постійно страждає.
Поможіть оцінити ситуацію.
Дано, Німеччина: світить робота кухня, посудомийка , уборка. На життя хватить впритик. Є дитина 11 років хлопцю. Зараз живемо в селі, переїжджати треба в місто, бо машини немає, а автобуси рідко ходять.
Єдине що тут тримає безпека, а так перспектив я не бачу. Буде вистачати на одяг і поїсти.
Київ:
Своє житло, чоловік, який весь час чекає. Зп у чоловіка 1000-1200 євро. Бронь. Мені роботу треба віддалено шукати, бо у нас школа тиждень перша зміна, тиждень друга, тиждень дистанційна. То хто за ним доглядати е якщо я десь в офісі щось знайду не знаю.
Але безпекова ситуація все гірше.
З іншої сторони, свій дім, не треба знімати житло. Але перспектив теж немає, і теж майбутнє в тумані як і в Німеччині.
Я не розумію що робити в як прийняти рішення. Приїхати і жити, а як гірше стане, знову від´їжджати я не готова все спочатку почати.
Часу залишилося мало, треба швидко прийняти рішення
Дитина
автор Дівчина заглядєніє • 25 августа в 08:39
Ответ дляБаррикадница
Автор, що ви вирішили?
Вже вирішено. Повертаюся. На серці тяжко але їду. Не хочеться чесно . Але я тут влаштуватися не можу. Одній важко
Ответ дляАсобеннАя
Не повертайтесь
Вже їду. Вже знялася з Джобцентра
автор Дівчина заглядєніє • 25 августа в 08:40
Ответ дляА у нас макарошки
А зачем возвращаться и вопрос такой появился именно сейчас?Ведь сидели там 3,5 года ?
Чоловік вже просвердлив голову. Вимагає повернення
Баррикадница• 25 августа в 09:03
Ответ дляДівчина заглядєніє
Успіху вам🫂
Неначасі• 25 августа в 14:03
Ответ дляА у нас макарошки
Они сообщали в джоб центр о своих поездках.И при чем здесь глупость?Без оскорбления ну никак нельзя ,это уже в крови.
Я никого не оскорбляла. А так подумайте сами. Украинец на пособии путешествует по миру и выкладывает это на весь мир в ютюб. Как Вы считаете, разумно ли это. Хотя тут вообще не о чем говорить
Вообще не факт• 27 августа в 08:02
Ответ дляМилота
ужас.при зп 1300 отдать аренду 900 как вы там выживаете?я бы не смогла драять унитазы
Я работаю неполный день. Джоб центр оплачивает жилье. Чистыми нам с дочкой как раз 1300 и получается.