В рот не ложи• 05 августа 2025
Пластика статевих губ
Дівчата, хто робив, поділіться в кого? Скільки тривала операція? Ціна?
Ответ дляНеместная Я
Відповідаю, в мене одну не закривали і вигляд в неї був, як водорості якісь.
Натирали її труси, якщо кружево, воно в неї впиваллсь і боляче. На велосипеді кататися-боляче.
Відрізала і забула як страшний сон. Наче на світ народилася.
Це не складна операція зовсім. Відновлення трохи болюче, бо така зона. Но, як на мене, від епізіотомії було гірше. Автор, це зробить ваше життя кращім, тож можна зробити)
В рот не ложи
• 05 августа 2025
Ответ дляHuldra
Як довго ви відновлювались?
Розумна Губка• 05 августа 2025
Ответ дляMs. Доброта
Всю жизнь хотела сделать пластику, понимаю, что это был мой комплекс. Сейчас мне 50, уже 5 лет менопауза, и они, малые, куда-то исчезли. Уменьшились, втянулись, не знаю. Все там как-будто усохло🫣
Так і має бути. При збільшенні естрогену в підлітковому віці збільшуються малі статеві губи, при клімаксі естроген уходить разом з ним і «троянда»
Ответ дляВ рот не ложи
Як довго ви відновлювались?
Я робила не тільки пластику губ, але і пластику піхви, бо пологи пройшли дуже складно, були розриви, опущення стінок. Тож губи то вже походу попросила зробити. На моєму фоні важко сказати, бо все було обширно і відновлювалася до ’заводських налаштувань’ я місяці три. У вас зовсім інша і легша ситуація
Ну ниче се• 05 августа 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Як довго ви відновлювались?
Автор, я в Одессе за доктором наблюдала, она в частной лазарем удаляет, дороже чем в простых, но с легким пост операционным периодом , говорит через неделю можно и сексом заниматься .
Это сейчас популярная операция, многие врачи делают, у нее просто легче.
Безлім на все• 05 августа 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Я свои закручиваю . На работе сходила в туалет ,пальцами их туда закрутила ,руки помыла . Капец короче . На операцию денег нет . Гуглила в Харькове 25+- тысяч.
Я тоже так делаю 🤭
3@йk@• 05 августа 2025
Ответ дляВоздух в банке
Может её рассекли. И потом убрали, чтоб не штопать? Вас не подрезали?
Я просто знаю девушку, у которой разрывы буквально ромашкой. Её штопали долго, чтоб все восстановить. Потому что она рожала без мужа, и добрые врачи позаботились о том, чтобы восстановить все как было. С перспективой на будущее. Чтоб по красоте👌
О, таке приємно чути, що буває таке ставлення.
Так, воно виглядає як наче той край нерівний зрізаний. Я з чоловіком рожала, може тому робили хз як..жврт, звісно.
В мене розійшовся шов, при тому, що три місяці не сиділа навіть. Було ще опущення стінок, через півтора поки зробила пластику, ствло краще, але далеко не ок.
Як потім мені пояснив інший врач, це через те, що в мене дисперсія з´єднувальних тканини, всі слизові рвалися, розтягувались і тп.
А на шкірі за все життя жодної розтяжки.
Звиклась вже, що моделлю одні фанс мені не бути)
*дисплазія, не можу виправити в тел
миссДавеча• 05 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви мабуть чоловік раз таке питаєте???
Нет, я женщина и серьёзно, я не предполагала, что малые губы могут быть открыты, всегда думала, что большие их прикрывают.
Воздух в банке• 06 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви мабуть чоловік раз таке питаєте???
Как раз таки мужчина, у которого были разные женщины, скорее всего знает лучше, чем мы. Ведь по сути мы кроме своей п.ски в другие особо не всматриваемся🤷🏻♀️