БолеИменее• 05 августа 2025
Чи є щось погане у словах "протестуємо"?
Ми ніяк не можемо знайти до нас на фірму ще одного менеджера. Я працюю старшим менеджером, і прийшла на стажування дівчина. День походила, щось повчила. Ми зі свого боку їй сказали, що потрібно, щоб вона ще походила, помічала товар, ми її протестували і тоді візьмемо на роботу. Вона відмовилась та більше не прийшла. Але це ж нормально подивитись, наскільки людина готова працювати. Тут щось є погане?
Пригаю-цибаю• 05 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
Безкоштовно лише кілька днів, потім 500 гр в день на період навчання
Ахаха. Тобто спочатку безкоштовно ’кілька днів’, а потім ще й за копійки на невизначений термін. І тільки потім буде (мабуть) невелика зп. Вона по вашому праною має харчуватись, поки ви якихось грошей дасте? У вас не та зп, щоб було за що терпіти.
Кіна не буде• 05 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
Вчити дійсно треба десь 3 місяці, але стажування кілька тижнів, воно з 4 дня оплачується 500 гривень в день
А вы ж писали, что первый месяц 20 тыс. Или это первый после стажировки?
Что-то чем больше вы рассказываете, тем больше ощущение, что это мечта, а не работа)
Відморожена• 05 августа 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Зрозуміло. У вас умови і зарплата не фонтан.
От дівчина і пішла
А чего вообще приходила, если ей все не подходит?
БолеИменее
• 05 августа 2025
Ответ дляВідморожена
Вона думала, що в нас є структоризоване навчання, окремо по кожній групі. А в нас такого немає, треба вчити самостійно і шукати інформацію, на торговому залі ми підкажемо
Ms. Любмая жена• 05 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
а как оплачивается с 1 по 3 день?
Ms. Любмая жена• 05 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
3 дня бесплатно и еще 3 недели исходя из 11 тысяч в месяц при 10-ти часовом рабочем дне при обещанной зарплате от 20 тысяч.
Что же могло пойти не так?
ЗавЛабСнаб• 05 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
Вона зараз ще працює, але на іншому кінці міста, тому шукає варіанти ближче до дому
Так вона шукає крашу роботу, а не стажування за копійки.
БолеИменее
• 05 августа 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
а как оплачивается с 1 по 3 день?
Безкоштовно