Сама не знаю• 05 августа 2025
На якій стадії ремонту в новобудові ви б змогли там жити?
Тобто що треба зробити по-мінімуму, щоб мати змогу існувати у власному житлі? Є матрас, можу кинути на підлогу і спати так) Хочеться скоріше звалити з оренди, 20 років на неї витратила.
Сама не знаю
• 05 августа 2025
Ответ дляНоунэйм
Доречі про кухню. Довго тоже не мали готової, а тимчасовий варіант просто був кайфом для мене. Не таке, але такого плану як на фото. Зробили дві такі штуки, чи то десь з епіцентру, будівельний віділ щось таке знайшли, як рештування, не пам´ятаю вже. От дві такі штуки. А зверху положили двері, старі, рівні. І готувати, щось було люкс акраз через висоту. Я висока, 180см і всі минулі кухні, стандартні реально для мене були низькі. І я це поняла тільки, коли зробили цю тимчасову.
Я до того, сядьте подумайте, напишіть список,Що для вас найважливіше в плані комфорту... І помаленьку...)
Як у вас цікаво вийшло) я навпаки, низького зросту, то мені більшість ремонтів на оренді не підходили, бо вони зроблені для людини 180 см. Взагалі купу всього на оренді зрозуміла, що не буду собі робити. Наприклад крани-гусаки, а не барашки. Або плитку скрізь. Або оті дурні підсвітки в стелі натикані незрозуміло де, або шафи з величезними високими полками, і окреме ні - шафи з дверима-купе. Для дизайнера цих шаф треба окреме місце у пеклі)
Пухнасті штани• 06 августа 2025
Два роки тому теж створювала на порадниці подібну тему…
Переїжджали з дитиною, була готова ванна, ламінат, але без плінтусу(ще й досі нема), дверей не було, кухню взяла в оплату частинами моно в мебельок. Шпалери під фарбування самостійно клеїли. Стеля досі гола, бетонна, ґрунтували та покрили лаком самостійно. Спали на матрасах, котрі купувалися під розмір майбутніх ліжок, купувала в оплату частинами без переплат моно(досі ліжок нема). Шаф теж не було.
Ванну рекомендую Вам зробити перед заселенням, електрику, опалення(якщо нема). Якщо плануєте жити без підлоги, без штукатурки, з відкритою стелею то обовʼязково майте запас грунтовки та регулярно обробляйте стіни, підлогу, стелю щоб не було пилу від бетону. Ще рекомендую штори якісь на вікна та дверні пройоми, можна дешеві тимчасові. Але бажано все-таки зробити штукатурку, на мій погляд. А меблі то таке. Холодильник можна відразу взяти нормальний в оплату частинами. Можна ще мультиварку-скороварку. Я мультиварку-скороварку та мультипіч купила вже коли лежала варочна поверхня в запасі для майбутньої кухні. Якби я познайомилася з цими гаджетами раніше то б ставила плиту-доміно на дві конфорки. Ще обов’язково Вам вішаки для одягу чи ще краще тряпчану шафу, можна вживану на олх взяти.
Сама не знаю
• 06 августа 2025
Ответ дляПухнасті штани
Дякую за слушні поради!)