Тракторні війська• 05 августа 2025
ЗГТ: за і проти? Поділиться досвідом!
Зараз всюди чую пропаганду ЗГТ, насправді вона так допомагає жіночому організму в період менопаузи?
Чи призначають її так масово за кордоном?
Чумацький Шлях• 05 августа 2025
Ответ дляГигиенишвили
Я принимаю уже 5 лет, в Польше назначают
А что пьете?
ЛолитаНеРазлита• 05 августа 2025
Я приймаю фемостон. Без гормонів ненавиділа весь світ, зміна настрою, приливи, безсоння. Зараз я знову якісно живу.
Полонянка SexShop-а!• 05 августа 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Теж на фемостон перейшла після естрожель. Без згт ніяк поки не справляюся. Але спочатку було обстеження, аналізи з показниками, при яких згт заборонено. Потім за кордоном видалили все по гінекології і лише тоді місцевий лікар призначив препарати.
Полонянка SexShop-а!• 05 августа 2025
Ответ дляКарамбулкул
Много противопоказаний, спросите у доктора, можно ли вам
Да. Самостоятельно нельзя ни в коем случае принимать. Только после обследования и по рекомендації толкового доктора.
Сиренькая• 05 августа 2025
З Фемостоном відчула себе людиною, а не постійно спітнілою роздратованою особою.
Якщо у вас припливи раз на годину, безсоння і непередавана лють на все - побіжите до лікаря по ЗГТ і питати нікого не будете.
Окрім зняття симптомів, ЗГТ протидіє вимиванню кальцію з кісток, тобто стримує остеопороз, ну і на зовнішній вигляд також впливає.
Але все тільки через лікаря.
Повелитель бітка• 05 августа 2025
Яка пропаганда, ніхто іі масово не призначає. Це призначається виключно за показаннями, якщо неможливо терпіти симптоми.
ЛолитаНеРазлита• 05 августа 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну так, аналіз обовʼязково. Я приймаю фомостон конті, мінімальна доза. Але яке це щастя, знову спокійно жити))