Дізналася, що в нашому обласному психоневрологічному диспансері повно військових.
Згадала, що була новина про те, як лікарі того диспансеру віддають хворих у рабство.
Ну а взагалі тема про те, що з військовими треба спілкуватися максимально турботливо, з терпінням.
Санька-4b93• 05 августа в 19:56
Сколько раз вы сходили в военный госпиталь, проведать военных? Гостинцев принести, помочь со стрижкой - бритьём?
сахарный комок• 05 августа в 20:06
Возле дома ходит в военной форме, на палку опирается,что-то бубнить себе матюкается , выкрикивает
Страшно и мимо проходить
Как думаете, с ним кто-то захочет общаться добровольно??
Страшно и мимо проходить