Летюча помилка• 05 августа 2025

Оголошення результатів вступної кампанії. Вітаю батьків вступників

Результати вже є, вітаю всіх хто поступив
So_so• 05 августа 2025
Присоединяюсь!
автор Летюча помилка • 05 августа 2025
Цього року довгенько алгоритм випробовував нервову систему
Обнимашкина• 05 августа 2025
Поздравляю всех!
автор Летюча помилка • 05 августа 2025
Сподіваюся не наплутали з пріоритетами. Бо в цьому році ускладнили подачу необхідністю вказувати контрактні пріоритети. Раніше автоматом розглядалися, якщо у бюджеті аідмовлено
Мейк-ап форева• 05 августа 2025
Дякую і Вас вітаю, так розумію є з чим )
Творческий типаж• 05 августа 2025
Дякую !!!
Це був реально трендець - син на декілька хвилин пропав з усіх списків, а потім з´явився з поміткою ’рекомендовано на бюджет’ )) Ще й з універа перезвонили, сказали щоб завтра приніс доки.
В мене вже ніяких ємоцій не лишилось
автор Летюча помилка • 05 августа 2025
Ответ дляТворческий типаж
Дякую !!!
В мене вже ніяких ємоцій не лишилось
Видихайте і святкуйте
Фізик-ядерщик заочно• 05 августа 2025
Де подивитись
автор Летюча помилка • 05 августа 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Мій вже студент 3 курсу, але пам´ятаю цей драйв дуже добре.
В цьому році допомагала знайомому у всій ції дії) також поступив
автор Летюча помилка • 05 августа 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Де подивитись
На vstup.edebo.gov.ua
ГейТуда• 05 августа 2025
Щойно в Фейсбуці теж випали що є результати. Згадую відчуття з старшим сином🥹 як чекали.
Нажаль молодший змушений вибирати іншу країну 😢 для вступу.
Вітаю всіх хто вступив.
Нехай ця клята війна закінчиться. І діти повернулись.
Аноним_1858• 05 августа 2025
Надеюсь все прошли куда хотели! В добрый путь, молодежь!!
Басноплетка• 05 августа 2025
Подивились результати, тепер ще більше роздумів. Дочка обрала дві технічні спеціальності, але пройшла на бюджет за другою, а не на ту що мріяла. Хоч вони і близькі, але перша їй більш до вподоби, і перспективніша.
От тепер роздуми, чи на бюджет в Шевченка, чи за гроші в КПІ))
Батько вже гроші на КПІ приготував.
автор Летюча помилка • 05 августа 2025
Ответ дляБасноплетка
Батько вже гроші на КПІ приготував.
Якщо спеціальності споріднені то що там видумувать. Шева гарний вуз. І навчання очне, Кпі майже повністю дистанційка
Басноплетка• 05 августа 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Так, споріднені, дочка вже майже погодилась на Шевченка, хоча трошки розгублена й досі .Тепер вмовляємо батька))
Цього року дочка готувалась в КПІ до НМТ, то обіцяли що в них буде очно цього року. А як там насправді буде,невідомо...
автор Летюча помилка • 05 августа 2025
Ответ дляБасноплетка
У них немає укриттів.
Син навчається в Шевченко, минулого навчального року виключно очка. В тривогу в укриття спускаються.
Всякі студентські спілки, активності
Ива Купальская• 05 августа 2025
Ответ дляТворческий типаж
Дякую !!!
В мене вже ніяких ємоцій не лишилось
Уже во второй теме читаю, что универы звонят, пишут своим абитуриентам) а наш кпи как рыба об лед(
автор Летюча помилка • 05 августа 2025
Ответ дляИва Купальская
Звонят и пишут обычно те вузы у кого недобор.
Топовые не звонят
Творческий типаж• 05 августа 2025
Ответ дляИва Купальская
в нас пед, то вони вже власним прикладом показують як потрібно працювати )) з дітьми ))
Ива Купальская• 05 августа 2025
Мы ездили и на вднх к корпусам шевы, и в кпи - и там и там висят объявы об укрытиях. И кпи говорили об очке для 1 курса с этого года на днях открытых дверей
Клин_Кляйн• 05 августа 2025
Ответ дляБасноплетка
Батько вже гроші на КПІ приготував.
121 та 122?
Басноплетка• 06 августа 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
121 та 122?
Саме так ,вони).