Простецкая• 30 июля в 18:25

Смайлики на abit пошук

Дівчата, голова йде обертом. Вже би швидше ця вступна кампанія закінчилася. Смайлик на цій платформі означає високу ймовірність пройти в максимальну кількість бюджетних місць? Чи система аналізує ще дітей, які вищі по балах і проходять по вищому пріоритеті на іншу спеціальність?
Можливо, хтось має вже студентів і досвід)
Дякую
Пліткарка• 30 июля в 18:26
Да, система делает анализ и прогноз. Но, не забывайте, что ещё два дня впереди, может ситуация изменится
автор Простецкая • 30 июля в 18:28
І ще- максимальна кількість бюджетних місць- це ж не факт, що стільки буде.Вірно?
Файно Замало• 30 июля в 18:29
Не факт, що співпаде. Ще сьогодні, завтра і післязавтра подають діти заявки. Все може помінятися. У моєї дитини смайлик помиляється, бо вона має високий конкурсний бал і першим пріоритетом поставила контракт УКУ, а смайлик стоїть біля другого пріоритету і бюджету. Не врахували розробники зміни цьогорічні.
Весотехник• 30 июля в 18:29
Мій вступав в 2023, смайлик як з´явився так і був до кінця, отримав рекомендацію на бюджет, у друзів всі смайлики спрацювали.
Пліткарка• 30 июля в 18:30
Ответ дляФайно Замало
А вы уверены, что по первому приоритету ребёнка точно проходит?
Весотехник• 30 июля в 18:31
Ответ дляФайно Замало
А що більш бажане контракт УКУ чи бюджет ?
Файно Замало• 30 июля в 18:31
Ответ дляПліткарка
Да. Вона одна з перших у списку, за нею слідом більше півтори сотні абітурієнтів.
Пліткарка• 30 июля в 18:32
Ответ дляПростецкая
В каком смысле? Если есть 5 мест, то 5 и будет.
Файно Замало• 30 июля в 18:32
Ответ дляВесотехник
Для моєї дитини контракт УКУ, інакше вона б бюджет у державному вузі поставила першим пріоритетом.
Пліткарка• 30 июля в 18:33
Ответ дляФайно Замало
Сколько мест на вакансию и какая она по счёту?
Файно Замало• 30 июля в 18:34
Ответ дляПліткарка
50. Вона в першій десятці.
Пліткарка• 30 июля в 18:34
Ответ дляФайно Замало
50. Вона в першій десятці.
Тогда странно.
Небалувана Галя• 30 июля в 18:36
Саме так- високу ймовірність, а не гарантію.
Небалувана Галя• 30 июля в 18:37
Ответ дляПростецкая
Так, оці цифри в самій освітній пропозиції - це максимум держ місць. А може бути й нуль, якщо жоден вступник на цю ОП не пройде широкий конкурс.
Файно Замало• 30 июля в 18:38
Ответ дляПліткарка
Тогда странно.
Просто смайлик не враховує, що цього року заявка на контракт має однакову силу з заявкою на бюджет і що на неї теж ставиться пріоритет. Розробники смайлика провтикали внести зміни.
Небалувана Галя• 30 июля в 18:38
Ответ дляПліткарка
Це ж контракт, це дуже легко побачити в рейтингу самої ОП.
Небалувана Галя• 30 июля в 18:39
Ответ дляПліткарка
Ні
Небалувана Галя• 30 июля в 18:39
Ответ дляПліткарка
Тогда странно.
Що там вам може бути дивним?
автор Простецкая • 30 июля в 18:46
Ответ дляПліткарка
Ні, минулі роки так не було
Максимальна к-сть - це по заявці університету, а скільки держава виділить, ніхто не знає
автор Простецкая • 30 июля в 18:47
Ответ дляНебалувана Галя
А можете пояснити про широкий конкурс.Я не до кінця розумію. Тобто, я читала про нього, але не зрозуміла(
Пишу з калідору• 30 июля в 18:54
Ответ дляФайно Замало
Смайлик тільки для бюджету
Для УКУ він ніколи не стояв
Пухнасті штани• 30 июля в 18:55
Ответ дляФайно Замало
Все вірно, не факт що щось поміняється, але система дає прогноз по тим, хто вже подав документи, тому якщо смайлика зараз нема, то вірогідність що він з´явитися дуже низька. Але вона є)
Весотехник• 30 июля в 18:55
Ответ дляФайно Замало
Хай складеться , якби я вступала, теж обрала б УКУ
Весотехник• 30 июля в 19:02
Ответ дляПишу з калідору
Смайлик тільки для бюджету
Для УКУ він ніколи не стояв
Ні, зараз у двох дітей знайомих смайлик навпроти контрактів.
Пишу з калідору• 30 июля в 19:06
Ответ дляПліткарка
Зараз більше шансів вступити в УКУ. Багато вступників, які можуть навчатися за гроші, їдуть за кордон
Весотехник• 30 июля в 19:14
Ответ дляПишу з калідору
Раніше в УКУ зі 195 вже не проходили, а зараз часи трохи змінилися, прохідні знизилися, плюс у них ще робототехніка з´явилася.
Пишу з калідору• 30 июля в 19:16
Ответ дляВесотехник
З 195 не проходили на комп´ютерні спеціальності, на інші проходили.
Весотехник• 30 июля в 19:18
Ответ дляПишу з калідору
Так я і написала, що НЕ проходили.
Пишу з калідору• 30 июля в 19:25
Ответ дляВесотехник
Так я і написала, що НЕ проходили.
На 2 факультети, можливо
Небалувана Галя• 30 июля в 20:11
Ответ дляПростецкая
Всі вступники спеціальності чи групи спеціальностей кидаються в один всеукраїнський список, ранжуються за конкурсним балом, береться зверху за списком скільки держава готова вчити за бюджетний рахунок (суперобсяг). І потім кожного з них з бюджетом відправляють в те зво, на ту оп, яку він обрав.