ПампушОК• 05 августа 2025
Ваши топ продукты в украинских супермаркетах
Напишите что вы обычно купаете в определениях магазинах ?
Я всегда покупаю в Сильпо скумбрию, селедку на развес матиас , морской коктейль и шашлык из мидий . Это все в рыбном отделе , сыр с лавандой Шабье и сушенные ягоды в шоколаде . Батон с сыром .
В атб покупаю только куриный рулет , больше мне этот магазин не нравится ничем
Папобус• 05 августа 2025
В сильпо беру шашлык и запекаю в рукаве, получается как тушонка)
И фарш свиной на чебуреки. И акции. Матиас их вечно разлезшийся не понимаю.
В атб мороженое по акциям, любимое крем брюле 3 медведя. Хлеб фитнес, лаваш, чай пекое делюкс и айзер с чабрецом, акции.
В новусе часто фрукты овощи, пиццу, сосиски. Мясо у них говняненее чем в сильпо. Но больше всего меня бесят курицы на кассах самообслуживания, которые каждому на подходе к кассе кричат Не забывайте пробивати кульки.
Позорищи с этими кульками
В Goodwine купую горіхи - макадамію, бланшований мигдаль, кедровий горіх, бразильський, іноді фундук. В ін. магазинах таких або немає в наявності, або погана якість. Також хумус їх виробництва та хліб. Сир з журавлиною та тверді сорти сирів - чудовий вибір, якого також немає в ін.супермаркетах. Часто фрукти, оскільки в Києві це єдине місце, де екзотичні фрукти продають дозрілі і смачні - папая, лонган, манго + сезонні. Єдиний супермаркет в якому можу взяти кулінарію, особливо подобаються сирники з бурбонською ваніллю.
В Сільпо купую сьомгу, лосось, тунець на запікання. Овочі та сезонні фрукти, якщо гарної якості (не зелені, не гнилі). Гречаний багет. Інші базові продукти - молоко, крупи, яйця.
Мегамаркет - овочі, іноді фрукти, м´ясо, деяку заморозку їх виробництва. Товари для дому.
Ашан - купую арахісову пасту без цукру, воду та товари для дому. Продукти, овочі, фрукти дуже часто неякісні, тож не беру.