Все і одразу• 05 августа в 23:32
Киев, вызвать такси на 5:00
Как вызвать такси на 5 утра? Болт пишет, что заказ невозможен.Что делать?
Я такая - жду трамвая• 05 августа в 23:34
Ровно на 5 не получится
Можно на 5.10 к примеру
Заказ может взять водитель который рядом с вами живёт
Можно на 5.10 к примеру
Все і одразу
• 05 августа в 23:39
Ответ дляПишу вірші, дорого
Спробуйте іншу службу таксі
Ви викликали? Яку?
Пишу вірші, дорого• 05 августа в 23:40
Ви кудись поспішаєте в 5 ранку?
Ми теж так приїздили в 5, походили по вокзалу, випили кави і біля 6:00 замовили таксі без проблем
Конфиденциальность• 05 августа в 23:41
Два тижні тому ми викликали 838.
Але я телефонувала трохи раніше, в районі 9 вечора і теж на 5 ранку.
Сказали, що дуже намагатимуться, але точно буде відомо о 4:40.
Знайшовся водій, о 4:40 нам набрав, що буде на 5:00. Живе буквально за 2 км від нас.
Все і одразу
• 05 августа в 23:42
Ответ дляСирожено_пирожено
Уклон
Де в уклоні попередне замовлення? Знайшла на зараз тільки
Конфиденциальность• 05 августа в 23:42
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви кудись поспішаєте в 5 ранку?
У нас потяг був на 5:50. На інші банально не було квитків. Що було робити?
Сирожено_пирожено• 05 августа в 23:43
Конфиденциальность• 05 августа в 23:43
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви кудись поспішаєте в 5 ранку?
О 6 ранку з вокзалу спокійно можна метро виїхати.
Все і одразу
• 05 августа в 23:44
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви кудись поспішаєте в 5 ранку?
Поспішаю! Автобус відправляється. Мені ж не додому так терміново потрібно, я б теж кави попила і не порола сраку черепком.
Все і одразу
• 05 августа в 23:45
Ответ дляКонфиденциальность
Мені з дому на вокзал тра!
Мрію про космос• 05 августа в 23:45
Зампвляйте в Уклоні, поки ще не 00,00. Після дванадцятої замовлення в додатку не приймають.
Все і одразу
• 05 августа в 23:45
Ответ дляМрію про космос
Дякую
Конфиденциальность• 05 августа в 23:47
Ответ дляВсе і одразу
Мені з дому на вокзал тра!
Так я і не Вам писала. Ми самі на потяг поспішали і шукали таксі.
Навіть ночували не вдома, а у бабусиній квартирі, ближче до цивілізації.
Кондуктор трамвая• 05 августа в 23:47
Я замовляла Болт, але десь о 5:10. Водій на щастя знайшовся швидко і був на місці вже о 5:20
Все і одразу
• 05 августа в 23:49
Ответ дляМрію про космос
Не виходить(((
Не люблю натовп• 05 августа в 23:50
Ответ дляКонфиденциальность
ну я б ночувала на вокзалі) але то таке
Все і одразу
• 05 августа в 23:51
Ответ дляНе люблю натовп
ну я б ночувала на вокзалі) але то таке
Мені 3 доби їхати автобусом. До вокзалу їхати 15 хв. Хочу гарантовано викликать на ранок.
Мрію про космос• 05 августа в 23:51
Ответ дляВсе і одразу
Не виходить(((
Наче працює ще додаток. Не ставте 5 годин, ставте хоча б 5,10, або 5,15.
Мрію про космос• 05 августа в 23:54
Ответ дляВсе і одразу
Ой, то ви ранком встигните замовити і доїхати. Після комендантської починає працювати додаток, тобто о 5й
Джинци на Флісі• 05 августа в 23:55
Ответ дляВсе і одразу
ДЯКУЮ!
или в депутатском зале перереночевать
Капитошечка• 05 августа в 23:57
Ответ дляВсе і одразу
ви сильно на це не розраховуйте, можуть або замовлення відмінити, або ціну підвищити. Я без проблем замовляю о 5 ранку. Якщо хочете напевне, підвищіть одразу вартість.
Все і одразу
• 06 августа в 00:02
Ответ дляМрію про космос
Та я так і поставила. Просто був випадок, що тривога ранком, а застосунок не працює, а автобус з людьми чекав. Як всі добрались, я не знаю. Чи всі ночували на вокзалі?!
Все і одразу
• 06 августа в 00:08
Ответ дляЕкатерина27
фото
Это приложение? Или в интернете?
Мрію про космос• 06 августа в 00:18
Ответ дляВсе і одразу
Это приложение? Или в интернете?
Це телеграм-канал Ночное такси Киев
Конфиденциальность• 06 августа в 00:41
Ответ дляНе люблю натовп
ну я б ночувала на вокзалі) але то таке
Немає на вокзалі готелю. У мене двоє дітей. На лавочці з ними сидіти? Щоб 650 грн. зекономити? Я жмот, але не настільки.