Тріль підпільний• 06 августа 2025
Зарплату підвищили всього на 4 тисячі. Чи варто звільнятись якщо
Це моя перша робота після університету де я затрималась на рік. До того зі мною прощалися за місяць-три: нікому не потрібен новачок. Та і працювала я, напевно, погано.
Тут дуже старалась, мене хвалили. Всі задоволені.
Я почала знати і розуміти більше.
Але відпрацювавши рік, мені підняли зарплату дуже несуттєво: на 4 тисячі, від 27 до 31. Сказали, що намагатимуться підняти ще, але це точно буде не в найближчому майбутньому.
На цій роботі у мене є мед страхування, окремий кабінет, не дуже напряжна робота в основному (деколи бувають завали) і чудовий колектив.
Моя посада доволі рідкісна на ринку праці. Знайти роботу на набагато вищу зарплату треба буде постаратись. Але такі пропозиції є.
Я не знаю, що мені робити. Київ.
Я почала знати і розуміти більше.
Я не знаю, що мені робити. Київ.
Вообще не факт• 06 августа 2025
Странная работа. У нас тоже все после университета сразу садятся в отдельный кабинет и получают медстраховку. Их никто не нагружает, можно уходить раньше и приходить позже.
Но, при этом, зарплату пересчитывают каждый квартал.
После первого квартала добавляют компенсацию спортивного абонемента.
После второго - компенсацию любых профессиональных курсов.
После третьего всех премируют 10-дневной поездкой в Марбелью.
После четвертого дают клип к бесплатному паркоместу.
С таких галер, как у автора, нужно точно бежать.
Кудрі кручу сама• 06 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор, не витрачайте час на роботу, де вам не цінують
Якщо є така ж робота тільки з більшою зп, йдіть.
Навіщо працювати за 31, якщо можна працювати за 40
Ну які 40? Це теж ні про що. Хай йде туди, де будуть платити 300т
Без Баяна• 06 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
30-35 на звичайну посаду без підвищення
Автор,наберитесь опыта,а потом меняйте.У Вас условно только год стажа
сладкий_ноябрь• 06 августа 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну якби платили 300, то пішла б туди, де платять 300.
А якщо платять 31, але на іншій роботі ж можливість отримувати за цю ж роботу більше, то навіщо сидіти на 31?
Бавовна• 06 августа 2025
Якщо є така сама робота з вищою зп і приблизними плюшками та перспективами, йдіть, рік на одному місці, це нормально. Важливо, що ви вмієте.
Тріль підпільний
• 06 августа 2025
Ответ дляВообще не факт
Это к чему было?
Тріль підпільний
• 06 августа 2025
Ответ дляЛуковая
Удалено администрацией...
У меня много начальников, кому именно?
Їжак в панчохах• 06 августа 2025
Вище Вам правильно написали, попрацюйте ще рік. Можливо піднімуть ще зарплату, а якщо ні, то отримаєте більший стаж. З роком стажу Вас можуть і не взяти на більшу зарплату. Але протягом року можете походити на співбесіди, теж зайвим не буде.
Полуничка• 07 августа 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Круто, в мене досвід 15 років зп 30000.😏
Ага, така ж ситуація. І взагалі, як для Києва зп 30000 грн, це навіть не низ ринку. Чи то молодь після вузів зараз зі своїми амбіціями- все й одразу, чи у нас лижі не ті.
Тріль підпільний
• 07 августа 2025
Ответ дляПолуничка
Не низ ринку 😆😆😆
А що тоді низ?
Полуничка• 07 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Не низ ринку 😆😆😆
А що тоді низ?
Ну запитайте у касирів Сільпо, АТБ, у вчителів тощо...які в них зарплати, і які, умови праці.
Тріль підпільний
• 07 августа 2025
Ответ дляПолуничка
Касири Сільпо отримують так само , по 30 тис. А може і більше. За них не переживайте
Полуничка• 07 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Я не переживаю, а ви йдіть зі своїм стажем 1 рік, на зп 100+, вас вже мабуть вже дуже зачекались.
Тріль підпільний
• 07 августа 2025
Ответ дляПолуничка
Смішно
Та не буду я нікуди йти
Белая и пушистая• 31 августа 2025
Пропрнувати меньше 30 000 вважаю знущанням. Я керівник, якщо що. І це при тому, що ми працюємо в змішаному форматі