Брехушечка• 06 августа 2025
Ви будете казати, що я накрутила. Але вам норм така поведінка чоловіка?
Виходимо інколи гуляти компанією. Я, мій чоловік, спільна знайома і ще 5 людей.
І мій чоловік постійно сидить з нею, щось воркують , сміються, мій їй в очі заглядає і погляд не зводить.
Помічала, як він бере її за запʼястя, і так ніжно гладить його. Тіло завжди повернуте до неї, навіть коли говорить з іншими.
І тут я стала свідком ʼмилоїʼ сцени: каже їй, що у неї вія впала на обличчя, бере трубочку для напою скручує її зі словами ʼщоб не царапалоʼ ніжно прибирає з обличчя , водить по обличчю цією соломинкою і дивиться. Або як він їй помаду витирав: тримає палець біля її губ і сидять.
Ну і про те, що він постійно її дьоргає з балачками навіть зазначати не треба.
Зняли на відео як всією компанією вітаємо подругу, що зараз закордоном. Він обрізав це відео, де ми всі , і залишив тільки її в кадрі, залишив в телефоні.
Питаю у нього що за бісовщина, відповіді немає, мовчить.
От зараз зроблю голосування, покажу йому результати
Результат:
вже голосів:
109 (93.97%)
Він закоханий
7 (6.03%)
Нічого такого
Баба_Воля• 06 августа 2025
Вы и без голосования писали уже эти опусы про мужика и знакомую. Голосовалка не сильно разнообразила эту тухлую тягомотину.
Брехушечка
• 06 августа 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Ну так то вы серьезно? Автор, ну тут как бы и таро не надо…
І що ви скажете?
Майор Медуза• 06 августа 2025
Як буде правильно: жінка-куколд чи куколдіха? Я поки до кінця розібралася з фемінітивами.
Смячиком• 06 августа 2025
А после встреч с этой романтикой у вас сколько оргазмов? Как обычно или погорячее ваш парнишка становится?
Боневтікла• 06 августа 2025
Воркуем..
Сегодня мы с тобой воркуем..
А я опять тебя целую,
И забываю обо всём.
Сегодня мы с тобой воркуем..
А я опять тебя целую,
И забываю обо всём.
Смячиком• 06 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
Куколдесса
Не, по-украински правильно ’куколдиня’
Мексиканочка• 06 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
кукуха
Боневтікла• 06 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
Морожена курка!
Love_Love_Love_• 06 августа 2025
Ну ок, а ви взагалі даєте їм можливість побути вдвох?
Ви хоч раз запропонували йому що ви вступитесь з дому, накриєте їм стіл, приготуєте все для романтичного вечора? Чи він так далі як підліток буле чужим бабам вії здувати?
Приймайте її в сімʼю
Ковбой Хагис• 06 августа 2025
Ответ дляБрехушечка
І що ви скажете?
Чемодан, порог и на ×€₽!
Чия квартира?
Пік Антна• 06 августа 2025
Не норм ваша поведінка, це не вперше, а ви це смакуєте чи щось? Мазохізм?
Рву и мечу• 06 августа 2025
Так вы сами своего мужа ходите выгуливать! Вот он и определился.Интересно, что многие мужики из дома не выходят, боятся, а вы гуляете целыми компаниями
У ваших мужиков белые билеты?
Мамина корзиночка• 06 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
Куколдочка
Нашли в капусте• 06 августа 2025
Ответ дляСмячиком
Куколдесса
Не, по-украински правильно ’куколдиня’
А если она с райончика, то куколдиха всё таки
Электричка• 06 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Приймайте її в сімʼю
А ніде не сказано що вона того хоче. Те що авторки чоловік закохався, ще не значить що це почуття взаємне.
Смячиком• 06 августа 2025
Ответ дляНашли в капусте
Тогда -іха как паніха, попіха. Но это устарело даже для нарайоне, слишком русский быдлосуффикс.
Для просторечья лучше использовать суффикс -ка: куколдка как авторка
БоХатая• 06 августа 2025
Щось ніхто досі не поставив традиційного запитання: авторе, чия квартира?)
Dolce.Vita• 06 августа 2025
Ответ дляБрехушечка
І що ви скажете?
Що він не ваша людина, бажаю вам найти справжнє кохання якнайшвидше 💖
Брехушечка
• 06 августа 2025
Ответ дляDolce.Vita
Я його вже знайшла
Love_Love_Love_• 06 августа 2025
Ответ дляЭлектричка
Нехайвін над цим працює, а автор йому в цьому допоможе як справжня жінка: і в горі і в радості