Ужгород• 07 августа в 11:24
Кто придумал эту оторванную от жизни фразу
"все, что нас не убивает - делает сильнее"
Ужгород
• 07 августа в 12:00
Ответ дляШопингмонстр
А вислів і передбачає саме те, що людина вижила (фізично, морально). Відносна нормальність це як? У вашій системі вимірів може і маніяк відеосно нормальний ...
Уровень стресса потенциально разный. И опять же есть момент обратимости, что тоже играет свою роль
Шопингмонстр• 07 августа в 12:00
Ответ дляНе пью, не курю
От війна, наприклад.
Краще би не знали її. Так, когось не вб´є, а кось вб´є. Ті що не вбила стали сильнішими після всього цього стресу, не посипалось здоров´я, нерви, сім´її не поламало?
Але навчилися менше звертати уваги на дрібниці, цінувати життя, щасливі моменти, радіти сонцю. Так це сила
Ужгород
• 07 августа в 12:01
Ответ дляШопингмонстр
А варіант не миритися з обставинами?
А он есть? Как вы их исправите в описанных выше ситуациях?
Не пью, не курю• 07 августа в 12:01
Ответ дляШопингмонстр
Да ладно! Завдяки тому що чоловік пішов до коханки коли нашій дитині був рік я розпочала свій бізнес, бо треба було годувати дитину і себе. Класичний приклад що ілюструє цей вислів.
Якби не пішов, то жили б як і усі. А потім вийшли з декреткої відпустки і продовжили працювати. Чим погано?
Я розлучена. Теж до коханки пішов. Вистояла, змогла. Здоров´я дуже погіршилось, важко було матеріально ще 4 роки мінімум. І що? Краще б я жила он як мої подруги, тиха гавань, ростим діток і не думаєм ні про що.
Вибачте, якщо когось заділа. Але я сужу зі свого досвіду.
Пекельнi Борошна• 07 августа в 12:02
Ответ дляСтрибну в гречку
Почему не про силу? Найти в себе силу не лечь и умереть и опустить руки - это и есть сила. Называйте это как хотите, это своего рода обесценивание. Ты не сильный, ты приспособился. Ну если вам так принципиальны эти понятия, пусть так. Для меня это немного иначе
ну от бачте, а кажете стали сильнішою. а констатацію факту, що це просто пристосованість назвали обезцінюванням. а ніхто не мав наміру шось тут обезцінювати.
Ужгород
• 07 августа в 12:04
Ответ дляШопингмонстр
Я больше замечаю что люди стали нечувствительны к про темам других, многие перестали планировать, недооценивают риски
Шопингмонстр• 07 августа в 12:04
Ответ дляУжгород
рівень стресу залежить від конкретної особи. Те від чого один зоамається (наприклад піде в залежність від алко нарко), інший перетворить в енергію створення чогось нового. Це сила
Розумію що ви все намагаєтеся притягнути виключно до смерті, як100% незворотності. Але в житті людини це виключний випадок. Натомість інших стресових ситуацій купа, і на них зламатися навіть легше, бо їх багато.
Шопингмонстр• 07 августа в 12:05
Ответ дляУжгород
Я ніколи не була особливо чутлива до проблем інших. Здоровий егоїзм залог виживання.
Ужгород
• 07 августа в 12:07
Ответ дляШопингмонстр
Не такой уж и исключительный, каждый человек сталкивается несколько раз а жизни с чем-то необратимым. Это довольно важный фактор .
Я же писала в старосте что определенный уровень стресса нужен. Но эта фраза для ситуаций, в которой ее обычно говорят не подходит совсем
Не пью, не курю• 07 августа в 12:07
Ответ дляПекельнi Борошна
та ніфіга, якщо жінку з дітьми кинув чоловік, це не значить, що вона стала сильнішою, це значить, що у неї залишилась травма, з якою вона звикла жити і пристосувалась до обставин. але вже, наприклад, не створює нову сім´ю. не тому що сильна, а тому що не довіряє. травма в неї така.
особисте - помер батько. це сильно вдарило по менталці. так, сім´я живе далі, але з батьком жилося б краще.
Можна і я доповню. Теж батько помер. От слово в слово повторю за вами ’з батьком жилось краще’. Мама була веселіша, здоровіша і матеріально дві пенсії це не одна.
Так, ми прийняли це і живем далі, а що зробиш.
Нащо мені ця сила? До дупи! Краще б мій батько красень велетень сила, був би живий, мама під його наглядом, а я далі б жила спокійно! А тепер, он мама захворіла, я все кидаю і мчу за 500 км, бо вона одна в хаті, а в неї вірус, ніхто чужий навіть заходити не хоче.
Ужгород
• 07 августа в 12:07
Ответ дляШопингмонстр
А я и не про здоровый эгоизм сейчас, а про отсутствие эмпатии часто
andrey_spec• 07 августа в 12:08
Після доставучого папіломовірусу і двох переломів я вирішив, що пора припиняти керуватись цим принципом
осень харашо• 07 августа в 12:11
Ответ дляШопингмонстр
Ви не жартуєте? Які нахрін щасливі моменти, кожен день як пекло.
Шопингмонстр• 07 августа в 12:12
Ответ дляНе пью, не курю
Не жили б. Я себе надто поважаю щоб терпіти. (я сама сказала що всьо, це не сім´я, припиняємо) Терпіти це як раз і є бути слабкою, пристосуватися, робити вигляд що не помічаєш. А сила це змінити ситуацію навіть якщо страшно і складно. І я уж точно ніколи не пожалкувала за своє рішення. Натомість здобула кучу софт і хард скілов, другу ВО Тому в певному розумінні можна навіть подякувати що так сталося. Тож моя ситуація ілюструє вислів зі старт посту.
Оцененная• 07 августа в 12:13
Ответ дляМастер Класс
Да, ладно, сначала только от звука сирены в обморок падади, сегодня и на ракеты, не всегда реагируем
Вы серьёзно считаете это ’стать сильнее’?
Не пью, не курю• 07 августа в 12:13
Ответ дляШопингмонстр
А ви раніше життя не цінували і не раділи сонцю?
Тишком_нишком• 07 августа в 12:13
Ответ дляУжгород
Как вас сделает сильным смерть ребенка, изнасилование, серьезная травма с последствиями?
ну если оно вас убивает, то сильнее не делает
это из той же фразы проистекает
не воспринимайте все слишком буквально, речь не обязательно о физической смерти
это из той же фразы проистекает
Ласунка• 07 августа в 12:14
Ответ дляШопингмонстр
Просто у кожного різний рівень енергетики. Що когось зламає, то когось іншого зробить сильнішим…
Додаю напруги• 07 августа в 12:14
Не надо так буквально понимать фразу. Многих из отписавшихся в этой теме уже что то убило. Хотя им кажется, что живут.
Шопингмонстр• 07 августа в 12:14
Ответ дляУжгород
Не перебільшуйте. Зі смертю людина стикається в типовому ході життя 2-4 рази. З неприродніми причинами ще рідше. Іяк правило ламають людей зовсім інші ситуації.
Ужгород
• 07 августа в 12:15
Ответ дляДодаю напруги
В таком случае это вообще не имеет смысла.
Ужгород
• 07 августа в 12:15
Ответ дляШопингмонстр
А это мало?
Шопингмонстр• 07 августа в 12:16
Ответ дляНе пью, не курю
Раніше так, певні оадісні моменти здавалися буденними і мало значущими. Натомість усіляка фігня більше дратувала.
Не пью, не курю• 07 августа в 12:16
Ответ дляШопингмонстр
Ви мене не зрозуміли. Я мала на увазі, що і коханки не було б. Ви звичайна нормальна сім´я і ніяких коханок у вашому житті навіть не маячить.
Додаю напруги• 07 августа в 12:16
Ответ дляУжгород
Почему же, кто то отписался, что стал сильнее и объяснил почему
Шопингмонстр• 07 августа в 12:17
Ответ дляУжгород
А это мало?
У порівнянні із загальною кількістю стресових ситуацій в житті - мало. І саме тому як правило люди ламаються зовсім не після того як їх бабця у 90 год померла...
Пушкининиана• 07 августа в 12:18
Ответ дляУжгород
У меня были все три пункта. Я стала сильнее. Они все привели к моему росту. Но я бы не хотела такого опыта для своей дочери, если она когда-нибудь у меня будет
Роздратована шкіра• 07 августа в 12:20
Ответ дляУжгород
Сильным делает не травма, а переосмысление жизни после нее.
Ужгород
• 07 августа в 12:20
Ответ дляШопингмонстр
Но вполне ломаются если умер их родитель ч особенно в молодом возрасте/ребенок/муж/близкий друг