Локшина на вухах• 07 августа в 12:49
Ужгород громадський транспорт після 21 години
Підкажіть, будь ласка, чи реально в неділю увечорі (приблизно о 21.30) громадським транспортом дістатись до вокзалу? Чи тільки таксі?
Мама Чели• 07 августа в 12:52
Дивлячись звідки. Якщо не плануєте вибиратися з умовної Радванки, без проблем
І ще .. скачайте собі додаток Дозор Сіті (нижче прикладу як виглядає). І подивіться перед тим, як будете їхати. Якщо на маршруті біля вас автобуси є, їдьте ними. Ні, то таксі
Мама Чели• 07 августа в 12:56
Ну і в Дозор Ужгород виберіть спочатку звичайно. Спочатку він усі міста покаже
Там онлайн всі маршрути, видно, де який автобус іде
Верочка 100%• 07 августа в 13:09
Ответ дляМама Чели
А у нас таке на EasyWay
В гости звали?• 07 августа в 13:11
Таксі. Не сподівайтеся на громадський транспорт, особливо після 21:00
Локшина на вухах
• 07 августа в 13:13
Ответ дляМама Чели
Хотіла в Мак сходити з малим поки чекатимемо потяг. То звідти
Мама Чели• 07 августа в 13:54
Ответ дляЛокшина на вухах
1. Звідти реально
2. Від Мака до залізниці йти хвилин 15 пішки по прямій (початок проспекту Свободи мак, його кінець - вокзал). Проспект недовгий. Вам точно треба той транспорт?
Локшина на вухах
• 07 августа в 13:56
Ответ дляМама Чели
1. Звідти реально
Та не знаю. Чи там нормальне освітлення пізно, чи нормально йти з дитиною там пізнім вечором. По дню пройшлись би, звісно. Питання саме в тому, що це вже буде практично ніч
Мама Чели• 07 августа в 14:09
Ответ дляЛокшина на вухах
По Проспекту дуже норм і освітлення, і на той час буде достатньо людей. Я ходжу щодня гуляти після роботи, живу на Проспекті. Жодного разу не було щоб я йшла і там людей не було. Додому йду біля десятої
Біля залізниці раніше було десь метрів 50 неприємної дороги, біля автовокзалу. Але зараз відкрили АТБ із супер освітленою парковкою прямо біля вокзалу, і цієї проблеми нема. Тому йдіть по тій стороні дороги, що протилежна автовокзалу, і буде ок
Локшина на вухах
• 07 августа в 14:19
Ответ дляМама Чели
Дякую дуже!