Мені тут якимось дивом вдалося набрати пару кг. І це прекрасно, на лице точно краще виглядає в товстенько у варіанті мене, хай і жопа вже буде. Але у мене з´явилося пузо. Воно у мене і так з´явилося після вагітності і з віком, але тепер це от прямо пузо! Домашні тренування на пузо не впливають, на зал чи регулярні кардіонавантаження часу немає. Вже знайшла підробіток фізичну роботу, але то аж в жовтні буде.
Може хтось знайшов якийсь чудодійний комплекс вправ? Чи оце вікове гормональне пузо неможливо прибрати без схуднення? Бо худнути на ті пару кг я не хочу
Малая еще та• 07 августа 2025
Видела ваши фото. Вы очень худая. Даже не представляю какое там пузо может быть, даже с учётом 2кг. Тренируйте мышцы живота
Плету корзинки• 07 августа 2025
Хіба що можна спробувати ліполітики вколоти або щось на кшталт lpg масажу, ендосфери.
Мені навіть ліполітики не прибрали. Ср@на резистентність до 2 видів. Інші лікар відмовилась колоти, сказала якщо навіть другі не взяли, то все інше до ср@ки
задумчивая мордочка• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Навряд у мене воно кортизолове, може це вже вікове зниження естрогену
Скорее оно самое , посмотрите на фитоэстроген, я семя льна пью
Плету корзинки• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Так. Як варіант і ще інсулінорезистентність. Я зараз зайнялась йогою, вивчаю питання куркуми та придивляюсь до lpg. От курс лазери закінчу і почну витрачати гроші на пузо 😆
задумчивая мордочка• 07 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Стійте в планці, пузо точно підтягнеться.
Мышца подтянется да, а жир зараза на месте(
Та никада в жизни• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Якраз про це хотіла написати. Така сама проблема. Приймаю Естроген Баланс з вйхерба (гірше від нього не стає, живіт трохи зменшився, або я просто менше їм влітку)
Плету корзинки• 07 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Якби ж то. Жир планка не підтягує, але тонус мʼязів дійсно кращій. В мене пузо нижче пупка і до шва після КР. А з віком над пупком, тобто у верхній частині почало зʼявлятись, але не жир, а як провисань наче. Так от цю частину планка класно скорегувала
Грамотний хвіст• 07 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
У мене і шар жиру над м´язами потоньшав. Я після кр, то планка це чудеса.
задумчивая мордочка• 07 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Вы наверное помоложе будете?
Фенте Фря• 07 августа 2025
Вы набрали 2 кг жира, вот вам и живот. Набирать лучше качественно -мышечную массу. Попробуйте укрепить поперечную мышцу живота , возможно подтянется, если она слабая Для мышц кора зал абсолютно не нужен . Самое главное уменьшение процента жира в организме и укрепление кора.
Плету корзинки• 07 августа 2025
Ответ дляФрикаделька
У кого истинное пузо,тот молчит и не напишет об этом.
Та не скажіть. В мене є пузіко і я про це кажу
Фрикаделька• 07 августа 2025
Ответ дляПлету корзинки
Кому?
Ответ дляФенте Фря
Та я рада що хоч щось набрала. Звичайно краще б м язи
Грамотний хвіст• 07 августа 2025
Ответ дляПлету корзинки
В менн планка і жири спалює. Ну я ще крім планки вправи роблю, але основне вона. Не знаю що це у вас за животи і жири такі броньовані))
Грамотний хвіст• 07 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Вы наверное помоложе будете?
Не набагато, мені 38
задумчивая мордочка• 07 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Не набагато, мені 38
В предменопаузе жир другой, это 100 %.
Плету корзинки• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Ну ясно що при вазі 60 кг там нічого страшного немає. Просто воно є і не прибирається звичайними вправами
А тепер давайте уявимо що вага 59, але і зріст 157. Це у мене так і повірте, пузько таке чимале, я навіть собі закритого купальника придбала
Помогалочка• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
От таке от. Це ще я його якось інстинктивно втягую коли фотографуюся) під жиром прощупується прес
Нечем автор заняться. Пузо действительно ужасное!! Если у вашей мамы тоже есть пузо, то это наследственное.
Плету корзинки• 07 августа 2025
Ответ дляФрикаделька
Кому?
А кому треба? От зараз тут на форумі кажу. Чоловікові скаржуся, коли нічого з одягу собі підібрати не можу
Грамотний хвіст• 07 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
В предменопаузе жир другой, это 100 %.
Ну можна ще танець живота танцювати, там хвилі животом пускають, але то треба час і бажання. Якщо живіт не на 7 місяців, то можна обійтись))
Плету корзинки• 07 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Їм на мені напевно дуже подобається, тому ніяким чином йти не хотять. Падлюки
маска Ілона• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Проверьте. Анализ покажет ваш эстроген