Мені тут якимось дивом вдалося набрати пару кг. І це прекрасно, на лице точно краще виглядає в товстенько у варіанті мене, хай і жопа вже буде. Але у мене з´явилося пузо. Воно у мене і так з´явилося після вагітності і з віком, але тепер це от прямо пузо! Домашні тренування на пузо не впливають, на зал чи регулярні кардіонавантаження часу немає. Вже знайшла підробіток фізичну роботу, але то аж в жовтні буде.
Може хтось знайшов якийсь чудодійний комплекс вправ? Чи оце вікове гормональне пузо неможливо прибрати без схуднення? Бо худнути на ті пару кг я не хочу
Плету корзинки• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Я теж придбала перший раз в житті. Не моє, буду світити пузом)
Все б нічого, але в мене плавки скатуються вниз, до шва від КР. В мене їх 2 було, другий раз конкретно так затягнули. Хоча в мене тоді вага була не більше 50 кг
задумчивая мордочка• 07 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ну можна ще танець живота танцювати, там хвилі животом пускають, але то треба час і бажання. Якщо живіт не на 7 місяців, то можна обійтись))
Да хочется от него избавиться. Я песочные часы от роду, раньше набрала пару кг, все в жопку шло, а теперь, я превращаюсь в бревнышко))
маска Ілона• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
От таке от. Це ще я його якось інстинктивно втягую коли фотографуюся) під жиром прощупується прес
Мда😂😂пузо - всем пузам пузо
Грамотний хвіст• 07 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Я розумію, коли звик до одного тіла, а тут на тобі погіршення, то хочеться все як раніше.
Пьяная вишня• 07 августа 2025
Ответ дляПлету корзинки
Хіба що можна спробувати ліполітики вколоти або щось на кшталт lpg масажу, ендосфери.
Мені навіть ліполітики не прибрали. Ср@на резистентність до 2 видів. Інші лікар відмовилась колоти, сказала якщо навіть другі не взяли, то все інше до ср@ки
Липолітики - це ДУЖЕ небезпечно! В жодному разі неможна.
Кусачая Я• 07 августа 2025
Ответ дляItzamna
ЖенСЧина - бедолага, как же ей катастрофично не хватает внимания.
Для психолога работы не початый край!
А можно просто найти себе мужчину. Это дешевле, чем психолог. Я думала проблема реальная, а когда фото увидела - обалдела, мне с моим животом тогда остаётся только вот так делать
ЯсноВидящая• 07 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
В предменопаузе жир другой, это 100 %.
В сенсі інший? І який там склад?
Вподобайден• 07 августа 2025
а ви спорт не хотите?самое дешевое тренировки по ютуб с джилианой майклс
Штора с кисточкой• 07 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Мышца подтянется да, а жир зараза на месте(
А почему жир не уходит от упражнений?
задумчивая мордочка• 07 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
А почему жир не уходит от упражнений?
Потому что весь жир уходит от дефицита калорий, а не от упражнений. А вот этот жир который на животе он вообще заколдованый. Руки и ноги как тростинки, а на пузе кусок сала. У меня ежедневная утренняя зарядка, 2 трени с весом и этот кусок жив )
Ответ дляКусачая Я
До чого тут мужчина. Я не знаю який у вас живіт, мій до 39 років був ідеальним. Тепер не такий, тому да, для мене це неприємний сюрприз
Штора с кисточкой• 07 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Просто нет желания всю жизнь соблюдать дефицит калорий(
задумчивая мордочка• 07 августа 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
На самом деле когда мне было лет 20 и я была худенькая, я не ела столько. Да, влетали и булки и торты в меня, но не на постоянной основе. А сейчас все мысли о том что я буду есть сегодня, завтра , послезавтра. Это не правильно. Мы были активные и ели по потребностям. В молодости у меня не было и близко мысли, что я урезаю свой рацион, что было то и ела.
Допоможіть знайти• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Сказала людина яка кожен місяць штампує новий аккаунт, бо старий банять за беспробудну чорноротість
Удалено администрацией...
Допоможіть знайти• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
А вы же прощались, руки заламывали уходя отсюда навсегда!
Не выходит быть интересной самой себе?
И не выйдет)
Не выходит быть интересной самой себе?
И не выйдет)
Допоможіть знайти• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Про ’ идеальный’ это прям шутка столетия. К вам априори это определение не подходит , ни к одной части тела . И не только тела))
Допоможіть знайти• 07 августа 2025
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...