Лама_мама• Изменено 07 августа 2025

Як позбутися "синдрому бідності"?

Я якась дурна і скупа. Не підемо в ресторан, бо вдома смачніше і дешевше, пошкодила телефон то думаю цілу ніч, як така необережна. Хочу щось купити, то думаю вічність і вже розкуплять.
Люблю_смаколики• 07 августа 2025
Думаю ніяк,бо грошей мало

Шукаю стакан• 07 августа 2025
Якщо у вас грошей обмаль і нема на що купити хороший телефон, то про що говорити?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 августа 2025
вижу, что не такая и бедная.
Шукаю стакан• 07 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вижу, что не такая и бедная.
Ясновидящая?
автор Лама_мама • 07 августа 2025
Ответ дляШукаю стакан
Є, але шкода. Старому ще і року немає
Борода• 07 августа 2025
Я такой стала во время войны, но только по отношению к себе. Для дочки не жалко ничего, а вот себе жмусь постоянно.
Всюди влазю• 07 августа 2025
не знаю
но когда я разбила экран и надо было за ремонт отвалить 7 к я думала что я рукожопая)
Плюс когда я захожу к примеру в магазин - если вижу порошок для белья по акции - я его беру хотя дома еще есть)
Я не буду есть каждый день в ресторане - так как мне жалко на это тратить деньги
Не жалко деньги - когда вкладываю в себя
К примеру репетитор по англ
И косметологи

автор Лама_мама • 07 августа 2025
Ответ дляБорода
І я так
Люблю_смаколики• 07 августа 2025
Ответ дляБорода
Певно,вік.Таке щось з віком і в мене
автор Лама_мама • 07 августа 2025
Ответ дляВсюди влазю
не знаю
К примеру репетитор по англ
И косметологи
Мені і на косметолога шкода
Борода• 07 августа 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Певно,вік.Таке щось з віком і в мене
не знаю, мне 35, не сказать, что прям вік) маме 59, она на себя не жалеет)
Файна пані• 07 августа 2025
Розкуплять вже- це наприклад що?
Пишущаяся• 07 августа 2025
Ответ дляЛама_мама
Мені і на косметолога шкода
Шкода - це одне, а немає - зовсім інше
Бамбарбия! Кергуду.• 07 августа 2025
Я раніше була дуже практична. Не скупа, а саме практична. Війна все змінила, якщо це хочу сьогодні, то піду і куплю/ надіну/ зʼїм/ поїду.
Пишущаяся• 07 августа 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А я взагалі зрозуміла, що гроші і все матеріальне - не важливо у житті. Коли під час наступу ми втікли в село на захід України, то зрозуміла, що людині реально багато не треба, бо кожен був тільки з одним рюкзаком. Я там була щаслива без всього матеріального і так. Головне, що живі і рідні поруч.
Не женусь тепер за грошима, а женусь за часом, звільнилась і влаштувалась на роботу з невеликою зп, зате частіше вдома, зі своїми
Бамбарбия! Кергуду.• 07 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Так і є. Ми теж виїжджали і кумів з дітками вивозили. Машина одна, а нас 8. Тому в кожного було дуже мало всього. Але найдорожчі були поруч і це головне)
автор Лама_мама • 07 августа 2025
Ответ дляФайна пані
Розкуплять вже- це наприклад що?
Якесь плаття, чи футболку
Борщик• 07 августа 2025
А навіщо? Ну я теж неохоче витрачаюсь на якісь одні речі, зате спокійно на те, що конкретно мені хочеться. А тратити в нуль - це не про якісь синдроми.
Отчебучкина• 07 августа 2025
Это называется разумный подход к тратам, а никакой не синдром бедности.
Понятно, что если прямо совсем себя во всем ущемляете, то нужно переосмыслить отношение к себе и к тратам на себя. А так всё нормально. Спустить деньги в три секунды великого ума не нужно, но это не самое нужное умение)
А все эти новомодные названия ’ синдром бедности’ для меня такая же фигня, как и ’ дышать маткой’ и прочая чушь из соцсетей)

Ужгород• 07 августа 2025
Немає ніякого синдрому бідності. Якщо вам щось правда необхідно, ви його придбаєте, якщо ні, то знайдете мільйон причин цього не робити. Шкода пошкодженого телефона, це логічно. Не ходите в ресторани, немає поруч того хто за них заплатить. Нічого випадкового немає і синдрому бідності також. Все можна пояснити.