Прикуси Язика• Изменено 07 августа в 21:13
Я без телефона, але в телеграмі онлайн, це як??
Дівчата, пише в телеграмі донька каже, що я в мережі, а по факту, я забула тел вдома і день без нього.
З компа чи ін пристроїв не заходжу.
Як таке можливо? Я в шоці.
Можливо оновлення і воно якось у месенжери зайшло, хз.
Дома нікого немає 100%
З компа чи ін пристроїв не заходжу.
Як таке можливо? Я в шоці.
Дома нікого немає 100%
Малая Налегке• 07 августа в 21:14
Могли взламати аккаунт. Не кажу, що це 100%, може глюк, але у мене вже багато знайомих є, кому ламали. Навіть тему створювала тут.
ПотеряласЯ Я...• 07 августа в 21:24
Может фоновая синхронизация.
Это процесс автоматического обновления данных между устройствами или приложениями, который происходит в фоновом режиме, то есть без активного участия пользователя и без необходимости держать приложение открытым.
Khmelnichanka• 07 августа в 22:29
Я на Порадниць часто ’ блимаю’, хоча знаю, що мене в той час там точно не було.
Напевно, вкладка не закрита.
У Вашому випадку - додаток.
Напевно, вкладка не закрита.
У Вашому випадку - додаток.
З горіха зерня• 07 августа в 22:47
Якщо вам хтось дзвонив на ТГ, навіть якщо ви на відповідали, ви будете онлайн
З горіха зерня• 07 августа в 22:48
На компі ТГ нема? Я читала, що не заходите з компа. Але чи є там програма встановлена?