Прагматик флегма• 07 августа в 22:05

З якими сумками чи портфелями ваші старшокласники ходять в школу ?

Які зручні ?
Я в дамках• 07 августа в 22:07
З рюкзаком ходить.
Ненька наша• 07 августа в 22:09
Рюкзак второй год тот же самый
Сказал пофиг в чем носить
Ну ок
Arctic777• 07 августа в 22:11
Пакет с пакетами
Топтунша• 07 августа в 22:12
С портфелями в старшую школу? Это что-то на багатом
Барбітта• 07 августа в 22:12
Коламбія рюкзак
Муууумие• 07 августа в 22:13
Обычный черный рюкзак, польский.
Arctic777• 07 августа в 22:14
Они уже с усами, сами знают что им надо
Топтунша• 07 августа в 22:15
А ваш старшокласник сам не знає який йому рюкзак потрібен? Чи портфель
Так точно!• 07 августа в 22:16
Чорний рюкзак.
ЛюблюДевчонок• 07 августа в 22:19
У вас дома внезапно завелся старшеклассник? Безмолвный?
ЛюблюДевчонок• 07 августа в 22:19
Ответ дляТоптунша
Дипломат
Самохвалова• 07 августа в 22:20
с сумкой-кроссбоди спортивной
Ищу Аленя• 07 августа в 22:24
Белый рюкзак
Мавка• 07 августа в 22:27
Спорт.рюкзак Найк, Адідас
Морковку дай• 07 августа в 22:30
Два рюкзака Vans и Nike
Татьяна Семакина• 23 августа в 00:29
Мій старшокласник теж недавно обирав рюкзак. Важливо, щоб була ортопедична спинка, достатньо відділень для книг та ноутбука, і щоб матеріал був міцний і водонепроникний. Ми зупинилися на компактному, зручному варіанті, який добре сідає на спину і не тягне плечі.
Щоб додатково підтримати навчання і не хвилюватися, чи дрібні незручності дитина відставатиме, ми підключили онлайн-заняття у Plume School. Дуже приємні викладачі, допомагають з математикою та іншими предметами. Заняття гнучкі, дитині цікаво, а вартість — 300 грн/год. Писати чи дзвонити можна в будь-який час: +380 (63) 078 85 14.