Жирафовое варьенье• 07 августа 2025

В яку країну податися біженкою де не перевіряють доходи в Україні?

Не кидайте тапки. Я маю дохід в Україні більше 1 тис евро . Але цих коштів не вистачає ні на що. Маю витрати на лікування близький людини. Хотіла поїхати в Німеччину але там треба все честно показати. Покажу що маю такий дохід і мені виплати не дадуть . А знімати житло та жити нема за що. Яка країна ще нас приймає але так не докапується ? Я не планую за кордоном жити. Просто трохи відійти від обстрилів
КокошинЭль• 07 августа 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Если переводить то на человека которому доверяю. А почему может не сложится ? Ну не сложится то вернусь и доход снова на себя буду получать
Деньги и доверие штука такая. Это может быть кто то очень близкий.
автор Жирафовое варьенье • 07 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
Сестра родная есть. Но не знаю как она отнесётся к такому предложению 😂 А вообще чувствую себя заложником каким то )
Незламна Україна• 07 августа 2025
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
За ’відійти від обстрілів’.
Я натуралка• 07 августа 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Так никто помогать, не проверяя, не будет. И так помогали многим, кому не стоило.
Те времена уже давно прошли.
Гарантую неперелевки• 07 августа 2025
Вовремя задумалась?
Своего не предлагать• 08 августа 2025
Автор на двух стульях не получится усидете, увы