Жирафовое варьенье• 07 августа 2025
В яку країну податися біженкою де не перевіряють доходи в Україні?
Не кидайте тапки. Я маю дохід в Україні більше 1 тис евро . Але цих коштів не вистачає ні на що. Маю витрати на лікування близький людини. Хотіла поїхати в Німеччину але там треба все честно показати. Покажу що маю такий дохід і мені виплати не дадуть . А знімати житло та жити нема за що. Яка країна ще нас приймає але так не докапується ? Я не планую за кордоном жити. Просто трохи відійти від обстрилів
КокошинЭль• 07 августа 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Если переводить то на человека которому доверяю. А почему может не сложится ? Ну не сложится то вернусь и доход снова на себя буду получать
Деньги и доверие штука такая. Это может быть кто то очень близкий.
Жирафовое варьенье
• 07 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
Сестра родная есть. Но не знаю как она отнесётся к такому предложению 😂 А вообще чувствую себя заложником каким то )
Незламна Україна• 07 августа 2025
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
За ’відійти від обстрілів’.
Я натуралка• 07 августа 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Так никто помогать, не проверяя, не будет. И так помогали многим, кому не стоило.
Те времена уже давно прошли.