Ручки-Крючки• 07 августа в 23:49
На скільки років виглядаю?
Столічна штучка• 07 августа в 23:52
Фото з фільтром, важко сказати. Але не фарбуйте так губи, повний несмак.
Маю декілька думок• 07 августа в 23:53
Около 40 плюс-минус.
У Вас все хорошо, автор, Вам сейчас обзавидуются.
Ворожу на каві• 07 августа в 23:53
Або фільтри, або заколота гіалуронкою і ботулінотоксином от і до
Пишу з калідору• 08 августа в 00:04
Навіщо ви виставляєте фото з фільтрами і питаєте скільки років?
Поліпривіт всім• 08 августа в 00:06
Фото ну дуже оброблені фотошопом вам певно близько 40 судячи з фото. Змініть косметолога бо трамплін над губами то треш. Ви гарна жінка, приберіть губи і буде взагалі вау.
Майор Медуза• 08 августа в 00:13
Думаю 30-35, учитывая что нет морщин.
По глазам я бы дала 38-42
Сиреневая цапля• 08 августа в 00:34
Видимо, размер глаз был единственным, что не поддалось тюнингу. Маленькие глаза и огромные губы - веселое сочетание. 40+ лет