Тумба-юмба• 08 августа в 06:06
Ви довірлива людина чи ні?
Є люди, яким довіряєте? Можливо, навіть більше, ніж собі? Чи немає таких?
Тумба-юмба
• 08 августа в 06:08
Ответ дляПописанная парта
Я и себе не довіряю 🤣
Є й такі, знаєте, що комусь довіряють більше, ніж собі
Пописанная парта• 08 августа в 06:09
Ответ дляТумба-юмба
Боже збав, никому не довіряю
Тумба-юмба
• 08 августа в 06:11
Ответ дляПописанная парта
Боже збав, никому не довіряю
А собі?)
Булку Дай• 08 августа в 06:12
Да, маме доверяю. Себе доверяю. Ну а что значит доверять? В принципе доверяю друзьям близким и мужчине своему, дочке доверяю и даже бывшему мужу. Не знаю...может мне повезло с окружением.
Пописанная парта• 08 августа в 06:21
Ответ дляДиви яка я пава!
Доктор Хаус вам бы прямо сказал
Все врут
Пописанная парта• 08 августа в 06:23
Ответ дляДиви яка я пава!
Доктор Хаус вам бы прямо сказал
Пересматривем его сейчас с мужем
парИла я парИла• 08 августа в 06:25
Звісно,люди перевірені життям,а мені 50 років.Мама і сестра,якби не вони,то не уявляю.Сама на зйомі з малими дітьми,декрет,дітям 1 і 3 роки,якби вони не позичили мені гроші на житло,то бомжувала б.7 років віддавала,а сума на 2-км огого.Дякувати Богу був молодий вік,освіта і робота на яку я виходила.20 років пройшло,а я щодня їм вдячна.І дуже багато хороших людей на моєму шляху.що я в чужому для мене місті.
Стрекозей• 08 августа в 06:59
Довірлива в тому плані, що не параною і не мучаю ні себе, ні людей підозрами, але у мене завжди є план А, Б, В і т.д.
Творог для розжига• 08 августа в 07:20
Ответ дляОбстановщица
Нет. На 100 проц никому не доверяю
Я очень доверчивая .
Но на 100 % не доверяю НИКОМУ и никогда не строю планов .
Швендяю містами• 08 августа в 08:18
Достаточно доверчива, чтоб не опускаться до маниакального контроля и не изводить никого подозрениями, но недостаточно, для того чтоб впасть в иллюзию, что я на сто процентов могу предугадать поведение других - знаю, что не могу, оставляю место для неожиданности, не подставляюсь.