Крем для арбуза• 08 августа в 08:36

Ви відкладаєте гроші окремо від чоловіка? (із своєї зп)

Цікавить чи всі так роблять...недавно задумалась...в нас обох невелика зп, але я, здається, економніша набагато...і постійно переслідує думка, що в разі чого в нас практично немає фін.подушки...чоловік теж особо не тринькає, але мало заробляє, тому їх постійно не вистачає при цьому дорікає, що я хочу відсотків хоча б 10-20 відкладати....якось так
ПростоБелка• 08 августа в 15:12
Ответ дляal_tanya
Інжур. Є багато інформації в інеті.тПо реферальній сссилкі діють 0.5%на першу купівлю акцій.
ясно, дякую я краще буду продовжувати купувати акції кращих американських компаній або РЕЙТ фонди американські, але не наші
Маю декілька думок• 08 августа в 16:23
Ответ дляПростоБелка
Теж добра ідея. Але яйця потрібно класти в різні корзинки.
Маю декілька думок• 08 августа в 16:25
Ответ дляЧеширская кошечка
После ’влаживаться’ даже читать неинтересно
Не читайте.
Маю декілька думок• 08 августа в 16:33
Ответ дляПростоБелка
Киньте ссилку в особові.
ПростоБелка• 08 августа в 19:53
Ответ дляМаю декілька думок
Киньте ссилку в особові.
Інжура?
Холодная каша• 09 августа в 03:28
Заробляю набагато більше чоловіка.
Відповідно відкладаю, маю свої власні накопичення і ніяк не залежу від фінансового становища чоловіка.
І тільки така фінансова модель дає мені відчуття комфорту та спокою у житті.
al_tanya• 09 августа в 07:48
Ответ дляПростоБелка
Інжура?
Де купуєте акції американських компаній.
ПростоБелка• 10 августа в 11:21
Ответ дляal_tanya
через американського брокера Interactive Brokers, я проходила навчальний курс, де вчили як відкривати рахунок
Сладкий лимончик• 24 августа в 01:36
Откладываю
Сбрасываемся поровну на все расходы общие-арерду, еду, траты на детей
ЗновЗдоров• 24 августа в 18:05
Ответ дляМаю декілька думок
Начала откладывать и инвестировать в акции и облигации в Украине. По- немного, от 1т грн. Уже и сумма приличная набежала. Своим намекаю, смеются, я и не рассказываю подробно. А дивиденды капают каждый месяц. Это затягивает, хочется влаживаться ещё. Кому интересно, могу скинуть ссылку. Организация становится очень известной.
’влаживаться’
фрау Гітта• 24 сентября в 12:20
Ответ дляal_tanya
Там ніяких гарантій. Пахне черговою пірамідою. 15% у валюті дохідність в Україні? Пошукайте в інтернеті інформацію про них. Не раджу.
Маю декілька думок• 26 сентября в 18:33
Ответ дляфрау Гітта
Ні чим там не пахне. Є дуже багато інформації. Наші люди економічно не підковані, радяться з сусідкою на лавці ( це я взагалі). Чому ми бідні, бо дурні, чому дурні, бо бідні, так, здається в прислів´ї кажуть. ОВДП, там теж можна прикупити вигідніше, чим в банках.
фрау Гітта• 26 сентября в 18:47
Ответ дляМаю декілька думок
Гарантія повернення яка? Чим гарантується виконання договору? Як продати ті цінні папери? Хто регулятор у разі чого?
Ви праві, інформації багато. Я не полінувалась ознайомитися. В житті не встрягну в цю піраміду. Але розумію що якщо Ви вже там то закликаєте інших, хто буде нижче Вас у піраміді. На цьому вона і тримається. Але пророкую що недовго.