Акукарача• 08 августа в 10:46
Я учитель. Пришла жаловаться
Почему нам платят такие нищенские зарплаты? Повышают почти всем, кроме нас. Везде в мире учителя самые высокооплачиваемые профессии по странам, а у нас самая низкооплачиваемая. Молодые бегут из школы с волосами назад. Была у нас девочка с педа, отработала меньше года и ушла в магазин продавцом. Держусь из последних сил, а почему держусь, не знаю. Ничего не заработаю тут. Директор слёзно просит нас не увольняться, всем учителям в школе больше пятидесяти лет.
Отчебучкина• 08 августа в 11:49
Ответ дляФісташкова кава
Поговоримо про щільність неперервної випадкової величини?)
Блін, що за звичка виправляти помилки? да, я пишу з помилками, але я спеціаліст в іншої області.
что за проблемы воспринимать конструктивную критику
не хотите знать нормально свою мову?
проще на сурже?
английский когда учили, тоже бесились, когда вам ошибки исправляли?
не хотите знать нормально свою мову?
проще на сурже?
Коханозадовільна• 08 августа в 11:50
Ответ дляАкукарача
Больше. В одном классе раньше училось 14-18 человек, а сейчас с нововведением на уроке находятся около 30-ти или выше. Часы добавили по причине ухода учителей других предметов, так не только с географией произошло. Все страдаем
то ви читаєте не лише географію зараз?? а як же ставка, яка передбачає певну кількість уроків в тиждень чи місяць? як це табелюється?
Коханозадовільна• 08 августа в 11:51
Ответ дляSvitlo_
Якщо хоч трохи пояснюють - то вже мають готовитись до уроку
ну, ключове слово - ТРОХИ. Якщо вчитель 30 років пояснює Present Simple, то ви розумієте як він готується.
Фісташкова кава• 08 августа в 11:52
Ответ дляОтчебучкина
не хотите знать нормально свою мову?
проще на сурже?
не хотите знать нормально свою мову?
проще на сурже?
Якщо я не проводжу лекція або тренінг я не дозволяю собі коментувати чи виправляти інших дорослих людей. Повірти є куча тем і питань де вас можно виставити безграмотною або дурною перед всіма.
Бабуся Бетман• 08 августа в 11:52
Ответ дляАкукарача
Объясню. Добавили часов, спаяли классы. Если раньше вела урок для одного класса, теперь собирают 2-3 на уроке. Из-за этого складывается неразбериха, тяжелее взаимодействовать с учениками, выросла нагрузка.
Де це так об´єднують класи на уроках? Вперше чую. У мене двоє дітей, двоюрідний брат вчитель в іншій школі, але ніколи такого не було. Стосовно зарплат погоджуюсь, вони у вчителів низькі, на жаль. Ну а вчителі зараз дуже різні: є ті, що стараються, хочуть навчити дітей, а інша частина просто на автоматі проводять свій урок, монотонно і зовсім нецікаво. Надивилась на дистанційних уроках(( Тому приходилось мені з дітьми займатись ще додатково самій
Оченьценная• 08 августа в 11:54
Ответ дляviter33
Вчителі дають такий рівень знань школярам, що без репетиторства до НМТ не підготуєшся
За рік до НМТ - все у репетиторів вже розписано, 1 заняття = 500 грн
Одразу відпадає бажання співчувати
П.С. чоловікам-вчителям дають відстрочку
Одразу відпадає бажання співчувати
Я математик, у меня все расписано и я не пойду проводить уроки в школу за 140грн, часы подготовки и проверки -волонтерство. У меня нет желания проводить 5 уроков за 700грн, потом ещё дома 5, что б заработать, потом уделить внимание ребёнку и мужу, а потом ночью сесть готовиться или проверять. Ночью я хочу спать
Ну ниче се• 08 августа в 11:54
Ответ дляviter33
Одразу відпадає бажання співчувати
не дают по факту. У нас уже физрука и историка загребли. Один пошел оформлять отсрочку в военкомат
Отчебучкина• 08 августа в 11:55
Ответ дляФісташкова кава
м-да
язык и грамотность - это основа
и безграмотность - это не дура, это просто не хотели учиться
а вот то, что такая агрессия на объективную критику говорит о многом
я всегда благодарна людям и миру, когда исправляют мои ошибки, дурой себя не чувствую и не комплексую. я люблю учиться, всегда и везде
язык и грамотность - это основа
Акукарача
• 08 августа в 11:55
Ответ дляКоханозадовільна
Уже давно перераспределили на всех учителей учеников, повысив часы работы. В равной пропорции на оставшихся учителей и спайки с двумя - тремя классами этому способствуют. Если бы не это, тогда пришлось бы сокращать время учёбы до 10-11 часов утра или давать пару часов ученикам на длительные прогулки. Вынужденная мера. Сейчас школа ищет любых учителей и выпускников педвузов, в том числе и пенсионеров. Никто даже не звонит. Я была бы рада, тогда нагрузка была бы на всех распределена, как раньше
Коханозадовільна• 08 августа в 11:56
Ответ дляАкукарача
чому ж не йдуть у ВНЗ? там ніхто не знає про вакансії. Вакансій нема.
Леди Г• 08 августа в 11:56
Ответ дляSvitlo_
Хіміки може і не мають потоку, та ціна висока за годину
Ну так з півтора учня не наїсися.
Ответ дляАмелі на мілені
Это минималка. Но там же еще зависит от часов, проверка тетрадей, классное руководство, это все доплаты, не считая еще должностей, типа зав. зам и плюс репетиторство.
Кто хочет зарабатывать, тот зарабатывает, а кто не хочет, тот ноет всю жизнь, как все сложно
В хіміка немає доплат за зошити. Класне керівництво - 1400 на руки, а головняка. Замдиректор - це 40 годинний робочий тиждень. Якщо вчитель працює в школі - то учнів не може взяти багато. Але ж мова не про те скільки може вчитель заробити, бо він і проституцією може ще вночі підробляти). А в зарплаті після вузах. Яка різниця скільки він зможе заробляти через 20 років, якщо він не лишиться в професії
Оченьценная• 08 августа в 11:57
Ответ дляЗдохниПуйло
Чому лиш вчителі завжди скиглять? У вас є ціле літо, канікули, щоб підтягнути свій матеріальний стан. Чому медсестрам, молодшим мед.сестрам, вихователям, няням платять ще менше але вони не ниють так, як вже це роблять вчителі, ви все літо сидите, плюєте в потолок і ниєте
Чего не подтагивают? Подтягивают. У нас одна на складе в Чехии, вторая в кафе в Польше этим летом. Из Чехии не вернётся...
Оченьценная• 08 августа в 11:58
Ответ дляОтчебучкина
о, мой любимый предмет
И всегда востребован
Леди Г• 08 августа в 11:59
Ответ дляДиви яка я пава!
Как раз за химию платила максимум
Английский дешевле, их сейчас кругом разных полно
А вот химия и биология, ещё попробуйте найти хорошего репетитора со свободным временем
Ну то подивіться, скільки людей складає нмт з хімії на всю країну. Ото весь заробіток для всіх хіміків. І шкільних, і вузівських, і вільних птахів. А англійську хочуть всі.
Тож, 10 по 350 це більше, ніж 1 по 500.
Фісташкова кава• 08 августа в 11:59
Ответ дляОтчебучкина
м-да
язык и грамотность - это основа
Безграмотность чаще всего это отсутствие музыкального слуха и хорошей зрительной памяти. Увы и ах - ’глуха’ и не могу как ’гуманитарий’ запоминать учебники на память. Я ’технарь’, потому плохо пишу и говорю на любом языке. Это вообще не мешает мне ни в жизни ни в заработке)
Бабуся Бетман• 08 августа в 11:59
Ответ дляАкукарача
Класів по 14-18 дітей не було навіть у мене в сільській школі, всі від 20 дітей. У моїх дітей з перших класів по 30 дітей в класі. І так було ще далеко до війни.
Леди Г• 08 августа в 12:00
Ответ дляКинг-Конгша
То вы в бухгалтерии не работали, где 8 человек в одном кабинете 😂
У вчительській більше)))
Але вірю, що і вам весело))
Акукарача
• 08 августа в 12:00
Ответ дляБабуся Бетман
Не сравнивайте времена тогдашние и теперешние
Леди Г• 08 августа в 12:02
Ответ длямладокошкина
Можно выучить более востребованный предмет
Як ви це собі уявляєте? От, приміром, вчитель географії енергійно вступає на ФІОТ?
Ответ дляДама-мадама
Я 80 року народження. Всі мої знання лише моя заслуга тому що пам´ять хороша і схильність до всіх наук. Нічим не відрізняються теперішня програма від тієї що була 30 років тому. Просто діти не навчені концентрації. Батьки не привчили, але винять вчителів. Легше звинуватили чужу людину ніж призначати що як батьки не здали екзамену
Дивно
Чомусь після занять по 500 грн/год діти все розуміють і сконцентровані
А після шкільних занять - величезні прогалини
То може не в дітях і їх батьках проблема ?
Амелі на мілені• 08 августа в 12:02
Ответ дляSvitlo_
Ага, началось. Классное руководство+1400, ну так это же работать надо. Репетитор - это же работать надо. Зам кто ни был, это + ставка, но это же опять что то надо.
А тут хотелось, чтобы ничего не делать, только деньги считать.
Амелі на мілені• 08 августа в 12:03
Ответ дляБабуся Бетман
Разве что физкультура.
Міні-бікіні• 08 августа в 12:03
Ответ дляSvitlo_
Якщо така лафа, чому школи навіть в селах не можуть закрити вакансій?
Не знаю, що за село, але родичка мусила з села виїхати, бо вакансій в школі не було і не передбачалося. Вчителі там вели по 2-3 предмети, і на пенсію не хотіли уходити.
Оченьценная• 08 августа в 12:03
Ответ дляПара_Соля
Мені цікаво, а хтось з учителів колись напише, що любить свою роботу? Я співчуваю дітям з такими педагогами, які лише жаліються
Я репетитор, я люблю работать с детьми, работа в школе -нет
младокошкина• 08 августа в 12:03
Ответ дляЛеди Г
Вы какой-то бред написала. У учителей обычно несколько специализаций, модно пройти повышение квалификации по востребовано у предмету
Злюка-закусюка• 08 августа в 12:03
Ответ дляДиви яка я пава!
Вам тоже больше 50?
Обычно учителя зарабатывают репетиторством. Очень неплохо
500 грн за час берут многие за предмет
За географию, например, или физкультуру?