Mrs.Ochmonek• 08 августа 2025

Скільки можна руzzoнаративів

...про те, що спротив України має бути припинений, адже " гібнут люді" ?

Потім ще й блокують ці новостворені під час війни промосковські боягузливі ніки - бояться прямих питань.

У вас є в реалі , не в інтернеті , хоч хтось з такими поглядами " треба віддавати все, відмовлятися від зброї, щоб задобрити ворога"- і раптом він захоче миру?
Серед тих хто воює, серед їх сімей, серед тих, хто вже втратив рідних на війні?
космея• 08 августа 2025
Ответ дляРеалістка
Що значить ’віддати’? Вони там живуть добровільно. Чи ви думаєте у всіх, хто там залишився, ’лежачі’ родичі, яких вони не можуть покинути?
Ви з якого міста? Будете згодні його відати для припинення війни?
DeepwaterAstronaut• 08 августа 2025
Ответ дляОбувь кожа
Вам плевать как и большей части страны, а люди миллионы которые оставили своё жилье и вынуждены скитаться по миру не плевать! У вас то и война началась в 22 году а не в 2014.
Пусть не скитаются, а приезжают в Украину и отвоевывают.
Шеллар• 08 августа 2025
Я, наприклад, з поглядами, що потрібно погоджуватися на те що пропонують зараз, і вважаю, що Україна програла давно, а кожен день тільки розтягує агонію та робить поразку гіршою.
Пафосно здохнути за лакшері життя пінгвінів чи смарадову дупу прошу не пропонувати.
Ol-a• 08 августа 2025
Ответ длякосмея
Я родилась в Часов-Яре, во взрослом возрасте переехала в Донецк, с начала АТО жила в Брд, сейчас в Киеве. А теперь внимание вопрос: как Вы думаете на примере Часика и Брд, какой вариант мне более приемлем? Просто отдать для прекращения огня или полное уничтожение и все-равно отдать?
Argesha• 08 августа 2025
Ответ дляОбувь кожа
Скоро вся страна будет в оккупации и хотите вы того или нет но вы пойдете воевать но уже на стороне росии. сейчас в запорожской области где оккупации уже присылают повестки нашим мужчинам. Им всё равно её не избежать, снимайте розовые очки!
Там це добровільно і за шалені гроші.
Задовбали вже страшилками своїми.
Вже у більшості там родичі чи знайомі, ну на кого це все розраховано в час інтернету та зв´язку.
Beile• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Звичайно, люди. Але люди живуть на територіях. Українці живуть на окупованих рашею територіях, зокрема. Чи потрібно віддати цих людей ( яких ще й мобілізовують для війни проти їхньої держави??
Люди хочуть миру і спокою
І на окупованих територіях теж.
Argesha• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви готові змиритися з капітуляцією? Тоді дійсно, нехай усі ЗСУ повертаються додому і кожен сам за себе - так?
Нехай.
І???
Star39• 08 августа 2025
Война закончится ’тяжелым компромиссом’, заявил глава финансового комитета Рады Даниил Гетманцев.

«Я бы не советовал гражданам рассчитывать на то, что мы получим границы 1991 года. Это вряд ли будет. Это будут очень тяжелые компромиссы. Но они очень необходимы, и от них зависит будущее страны», – сказал Гетманцев.

По его словам, Украина открыта для любых форматов встреч ради окончания войны.

«Точно есть признаки того, что процесс идет в правильном направлении, то есть он приближается к миру. Признаки настоящих требований от РФ, не вымышленных, а реальных, уже есть. Они есть у США. Это создает определенную базу для договоренностей», – добавил нардеп.
автор Mrs.Ochmonek • 09 августа 2025
Ответ дляBeile
Люди хочуть миру і спокою
І на окупованих територіях теж.
Ви прям Капітан Очевидність
автор Mrs.Ochmonek • 09 августа 2025
Ответ дляmavka.cy
Я з цією істиною згідна на всі 100!
але повторюю своє запитання до вас
чим ви жертвуєте і інші, які бажають воювати?
чим жертвує наша влада у відповідь
У вас питання включає *бажають воювати*, що само по собі вже брехня. Бо ніхто не *бажає воювати*, але багато хто розуміє, що буде, якщо не воювати і просто здатися на милість ворога, чия мета - повне знищення України як держави ( а для цього - ті самі методи, що й колись - фізичне знищення, репресії, переселення).
автор Mrs.Ochmonek • 09 августа 2025
Ответ дляmavka.cy
Я з цією істиною згідна на всі 100!
але повторюю своє запитання до вас
чим жертвує наша влада у відповідь
Влада - відображення народу, не більше, і не менше
mavka.cy• 09 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
До останнього українця - це теж знищення держави
Але є ж варіанти. Шукати найманців, як рашка. Платити їм гроші. Воювати технікою, а не людьми. Але на все це треба гроші, які осідають в карманах нашої влади. А не йдуть на війну

То ж питанням збереження країни має опікуватися влада, а не народ, жертвуючи своїм життям. Направляйте всі свої питання до влади. Нехай вони знаходять добровольців, техніку і тд. Це її прямий обовʼязок.
І якщо нас будуть захищати найманці, у нас буде достатньо зброї і захисту, то і народ буде згідний воювати.
mavka.cy• 09 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Щось в цьому є
Риба гниє з голови
Якщо влада нічим не жертвує заради збереження країни, то з неї і починайте свої гасла і запитання
автор Mrs.Ochmonek • 09 августа 2025
Ответ дляmavka.cy
Щось в цьому є
Риба гниє з голови
Які саме гасла потрібні владі від мене ( і конкретно, якій владі - виконавчій, законодавчій, місцевій, суддівській тощо), уточніть, будь- ласка)
автор Mrs.Ochmonek • 09 августа 2025
Ответ дляmavka.cy

І чому ви - не влада, з такими гарними , і , головне, реалістичними пропозиціями