Mrs.Ochmonek• 08 августа 2025

Скільки можна руzzoнаративів

...про те, що спротив України має бути припинений, адже " гібнут люді" ?

Потім ще й блокують ці новостворені під час війни промосковські боягузливі ніки - бояться прямих питань.

У вас є в реалі , не в інтернеті , хоч хтось з такими поглядами " треба віддавати все, відмовлятися від зброї, щоб задобрити ворога"- і раптом він захоче миру?
Серед тих хто воює, серед їх сімей, серед тих, хто вже втратив рідних на війні?
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляФернанда
ну вот не повышали бы зарплаты и прочее депутатам и прочим дармоедам, глядишь и были бы деньги на свои ракеты и запускали бы их куда хотели, а не куда а ля добрые западные дяди разрешили
Я з вами повністю згодна. Більше того: сама кількість цих в іх депутатів , зменшена рази в два, теж сприятиме зменшенню дурних витрат
Графиня Шезвездицкая• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Корупція є у нас незалежно від мови, і є вона в кожній країні, як ви знаєте.

Екзамени з мови ніяк не захистять від корупції, але проукраїнський вибір в 90-х цілком можливо уберіг би нас від такої війни.
Вы забыли, что проукраинский выбор у нас был...
И этот человек был бы хорошим президентом Украины
И он был украиномовний от рождения , он наоборот, объединял русскоязычных и украиномовных, а не то что творится сейчас
Но его убили....именно потому, что бы он не стал Президентом
mabelleamie• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Звичайно, люди. Але люди живуть на територіях. Українці живуть на окупованих рашею територіях, зокрема. Чи потрібно віддати цих людей ( яких ще й мобілізовують для війни проти їхньої держави??
а лично вы нужны тем людям со своей агрессивной суржикомовной украинизацией, вы спрашивали их?
Elmyska• 08 августа 2025
Ответ дляdemicandum
У меня в окружении все за прекращение войны хоть как, я только здесь читаю победобесие в стиле дойти до москвы
Даже здесь уже на минималках. Этот ком возмущения уже не остановить ни заграничным патриотам ни ботам.
Elmyska• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хоть как - тобто, Україна має здатися, вони вважають? А про досвід так званих днр- лнр що кажуть?
Украина неодушевленный предмет, территория. Сдаться или воевать принимать решение людям. Я сдалась с самого начала, это не моя война!!! А вы воюете ?
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Бог з ним тим півднем і сходом України.За переконаннями ЗдохниПуйло ждуни,мови не знають і всі інші штампи.Як ви оце прокоментуєте?На Волині натовп людей напав на автівку ТЦК: серед них староста села

Це сталося вчора у с. Соловичі під час перевірки документів. Тоді один із місцевих жителів відмовився їх пред´явити та намагався втекти.

У цей момент близько 10 людей заблокували рух автівки іншим транспортом, зокрема, вантажівками. Протягом кількох хвилин натовп завдавали ударів по лобовому склу, боковим вікнам та водію.
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Я категорично не згодна з наплюванням на Південь і Схід України.
Ждуни не всі, хто не знають мови. Є хто дуже старе покоління і не знає мови, і вже не вивчить, але займає чітку проукраїнську позицію
Є ждуни, які зневажають все українське, і мову в т.ч ( про яких написала пані чи пан з тим чудовим нікому здохнипуйло) ., а є які, які знають і українською несуть ті самі пропагандистські штампи ворога.
А є просто одурені українці, які мало вчили власну історію. Чи не прекрасними гаслами про мир народам, землю - селянам, заганяли Україну в ссср? Це коштувало мільйонів життів, в хто вижив - отримав рабське життя.

Про напад на ТЦК - жах. ТЦК має вручити повістку. Поліція має займатися порушниками, а не ТЦК взагалі
mabelleamie• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
а кстати, вы думаете те люди забыли привязывания к столбам вашими ’однодумцямы’ ?
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Може ви мені поясните,хто такі українські активісти?Чим вони займаються?
Громадські діячі , які підтримують ЗСУ,
які працюють в інформаційному полі проти ворога і тд. Ті, хто здатні організувати громаду для потрібної суспільної справи
А у вас жодних думок з цього приводу?
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
До тих,які воюють на фронті є повага.Інтернетних я зневажаю. А що?
Тобто, до війни , без фронту, ви зневажали всіх українських патріотів?
Ну, головне, що чесно
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Тому поліція і СБУшники перші тікали або погоджувались співпрацювати з новою владою при окупації населеного пункту.
Чому, тому?
Співпрацювали, бо були ждунами.
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляOl-a
Вы опять противоречите сама себе. Наши мужья пока могут вернутся в неоккупированную часть Украины. А чем дальше будет продолжаться ВП, тем меньше у них шансов выжить и вернутся, хотя бы в ту часть, которая на сегодня не оккупирована.
Ну и да, об активистах поподробнее. А то я как-то раньше не вникала в льготную тему, а сейчас прям интересно стало, что это за семьи ’участников революции гидности’, которые имею льгот больше чем УБД сейчас?
І що буде далі з цими чоловіками, які повернуться в неокуповану територію, коли вона стане окупованою через розпуск ЗСУ??

Про пільги не знаю, але одразу видно вашу зневагу до тих, хто втратив життя під час Революції Гідності
Маска-0b9f• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Громадські діячі , які підтримують ЗСУ,
А у вас жодних думок з цього приводу?
То есть,взрослый человек выбрал себе путь проукраинского активиста,очевидно осознавая все риски,а тот кого насильно отправили на фронт,должен защищать его выбор?А то как придёт русня,то будет охотиться за проукраинскими активистами?Странно и несправедливо.
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляФернанда
молодое поколение и дети тоже отлично понимают русский язык, говорить не все могут, но понимают все и русский, и украинский. Это одно из отличий нас от рашки, у нас большинство граждан с малых лет двуязычные и это отлично помогает троллить и стебать рашистов, когда понимаешь о чем они, а им можешь отвечать на украинском, который они не понимают, но часто делают вид, что понимают .
Уже ні.
Ol-a• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Громадські діячі , які підтримують ЗСУ,
А у вас жодних думок з цього приводу?
Это Вы себя к активистам причисляете?
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви з дуба впали, такі все життя прожили у ненависті до всього українського, вони тут прямим текстом українців упоротими називають, а ви їх до поваги призиваєте
Маю надію, що не всі.
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляФернанда
основная проблема в том, что никакое давление от народа на власть не принесет плоды, увы((И речь не только про местную власть, зарплаты депутатам и прочим поднимает не местная власть
Ще й як принесе. Тільки організовано і точечно. Проти конкретної забудови, непотрібного ремонту чи клумби
Маска-0b9f• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну, головне, що чесно
Головне,що я не вірю в патріотизм без вигоди для патріота.Так як і в волонтерство без вигоди для волонтера.Ну я ж не дитина,я вас прошу.Маленька приписка:жінок,які збирають кошти на підрозділ чоловіка,брата,сина,я волонтёрами не вважаю,це вимушений крок.
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Вы своими комментариями подыгрываете рашапропаганде.Им даже выдумывать ничего не надо,бери и цитируй.Так что тут ещё вопрос,кто ждун и сепар.
У вас з ніг на голову.
Nathalie27• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek

Чому ЗСУ мають розпустити?
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Якими такими правами користується сільський тракторист?Працювати за пару копійок на пана?Чи по дорогах, яких у селах уже давно нема, старенькою автівкою проїхати?Справа в тому,що тих, які мають змогу скористатись своїми правами на повну,не чіпають.Тягнуть воювати саме тих,у яких прав найменше.
То ви б мали виступати за те, щоб трактористів не чіпали , а за те, щоб депутатів - чіпали. Але ви - за розпуск ЗСУ і капітуляцію, прикриваючись бідним трактористом
Nathalie27• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
У нас тут в Києві на Мінському масиві були організовані протести проти забудови багатоповерхівкою на місці ТЦ Полярний. Як Ви думаєте, допомогло?
Маска-0b9f• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Хто вам сказав,що вони б мали владу,якщо на Заході України проживає менше населення?
А ви зараз знову пхаєте пуйловський наратив про тиґе, що лише на заході України у нас проукраїнські настрої?
В вони і в Харкові, і навіть в Донецьку були, коли і там , в 2013 під страхом насильства від тітушок і донецької влади люди виходили на Майдан ´. Так що даремно стараєтеся.

Крім того, якщо б лише , як ви кажете, менша частина мала б право голосу, але вона була б точно проукраїнська, то і влада була б відповідна. Це ж логічно
Маска-0b9f• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А чим же тоді проукраїнські активісти будуть займатися?Чи їх цікавить тільки вишиванки та пам´ятники?
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Якесь примітивне ниття типових, лінькуватих, примітивних невдах.
І чому всі повинні хотіти виїхати?

А взагалі-то ви вже не в першому дописі суперечите сама собі
Скоріше за все, ви погано прослідкували гілку цього діалогу.
Але нехай )
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Чому як у Бучі?Може як у Мелітополі?
Ви були в Мелітополі? Ви були АТОвцем в Мелітополі і з вами все гаразд?
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Чому ж після майдану не уберіг, а навпаки?
А що, Майдан - це дорівнює вступу в НАТО?
Країни Балтії теж туди були долучені не одразу. Наш шанс був в 2008. Тільки от тоді через внутрішніх рашистів і пропаганду страшного НАТО лише 17 % українців однозначно виступали за вступ до НАТО
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляmabelleamie
Про агрессівну українізацію розкажіть ще раз на Московії, і попросіть порятунку, знову.
автор Mrs.Ochmonek • 08 августа 2025
Ответ дляmabelleamie
Такі як ви і про распятогомальчіка в трусіках згадають. Що там ще? 8 лєт..?
Маска-0b9f• 08 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek

Параллельно читаю новости.Смотрите, что выкатили.Вы в какой категории?