⚡️США більше не хочуть бути залученими у війну в Україні і мають намір «відновити мир через силу», — речник Палати представників Майк Джонсон
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Ответ дляdulenok
означает, что война на долгие годы, пока они там хороводы водить будут и торговаться друг с другом
Что означает ’через силу’?США будет бомбить?Кого?Нас или Россию?
Ответ дляdulenok
Что смешного?)Вот ещё с Патриотами дали заднюю.⚡️Україна не отримає Patriot, обіцяні Трампом, раніше весни 2026, — Spiegel
За даними джерел, першу систему передадуть щонайменше через 8 місяців — вона мала піти до Швейцарії, але отримає її Німеччина. Інші партнери передаватимуть ще повільніше.
Більше новин про Німеччину тут - t.me/Germany
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Lilit -efb4• 23 июля в 17:09
Ответ дляМаска-0b9f
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Как неожиданно🤷 Трамп как обычно много слов, а на выходе пшик. Король мира🤡
Ответ дляМаска-0b9f
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
А сколько по времени изготовляется Пэтриот?
Интернет говорит 2 года. Так что не самый плохой вариант получить первую через год.
Ответ дляYuliya-23
та шо значить, будуть давити на Україну, шо ж тут незрозуміло
А без давіння Україна не може оце все виконати?
Все одно є вірогідність через деякий час поаернутися до війни
Ну якщо ми не «рішаємо», то чого б просто не погодитися уже хоча б із чимось, щоб уникнути «давки» на нас
Ответ дляYuliya-23
погодитися це значить капітулювати
Ой ляя
А бодаться десятиріччями зато по-нашому. Чого ми добилися? Нічого. А обстріли які! Постійно вдосконалені дешеві шахеди, тупо налєгкє за копійки нас закидують ними. Їм це даже по кишені не б‘є. А на ракети - ну раскошелюються коли-неколи.. Тушки ми трохи підпортили? Ну мені наприклад - так я ті 10-20-30 шт крилаток і не помічала ніколи, 80 помічала, да. Але то крохи порівняно з 400-500 шахедадами і планами на 2000 шахедів. От і всі здобутки, якщо «вкрации»🤡