Ду да ду да ду• 08 августа в 12:50

Ви теж тихенько радієте, коли…

…ваші кацапські родичі чують звуки вибухів у відповідь? Ті самі родичі, які не вірили в окупацію, хотіли, щоб вас асвабаділі і настав швидше руській мір, і не переймалися через те, що вас обстрілюють?
Силиконочка• 08 августа в 12:51
Нет, я не радуюсь, если моим родственникам плохо.
Інно4каа• 08 августа в 12:52
а що, плакати повинні?) якщо чесно мені все одно на таких людей
Фіфачка• 08 августа в 12:54
там де мої - туди не долітає(
Реалістка• 08 августа в 12:55
Дякувати Богу, в мене немає кацапських родичів.
Байрактара• 08 августа в 12:57
Ответ дляСиликоночка
кацапье
Перша на селі• 08 августа в 12:57
В мене немає зброду кацапського в родині
Наодинцi• 08 августа в 12:57
Не прыгаю от счастья, просто понимаю что это закономерно и удивляюсь их удивлению.
Крёстная в Донецке. Недавно разговаривали. Просто договорились не обсуждать политику, хотя это сложно, в 22 году спорили и перестали даже общаться из-за этого. Я не могу сказать, что я счастлива, что у людей катастрофа с водой, я не злорадствую. А вот они в большей части злорадствовавали в 22- 23 годах, когда в Украине не было света, отопления, призывали ’устроить 17 век без электричества, воды, канализации, газа’. Получилось вон как
Байрактара• 08 августа в 12:57
Ответ дляФіфачка
там де мої - туди не долітає(
шкода(
Пупуговка• 08 августа в 12:58
Нет
Скажений гудзик• 08 августа в 12:58
Та то ж как собаки, от страха только злее становятся а ума не прибавляется
Байрактара• 08 августа в 12:59
я впринципі радію коли кацапйо виє від жаху
Наодинцi• 08 августа в 13:00
Ответ дляСиликоночка
Я не знаю ваших родственников, но большинство россиян радовались, когда Украина сидела без света и отопления, призывали бить ещё и ещё.
Советничаю тут• 08 августа в 13:00
У мене немає родичів на рфії. Але від усього серця бажаю їм карми і бумерангу, безсонних ночей під нескінченні звуки вибухів!
Неваляшкина• 08 августа в 13:01
Нет. Но у меня родственники адекватные, против войны, сочувствуюшие и без менталитета «хай в мене корова здохне, щоб тільки у сусіда здохли дві».
Бадабум• 08 августа в 13:11
Там, де мої немає війни. Але я не раділа б. Тітка вже старенька, я давно списала її слова та переконання на те, що через вік вона зʼїхала з розуму. А з сином її не бачилася та не розмовляла років 30, байдуже.
Бриджит_Фрикандо• 08 августа в 13:11
Так.
Наслухалась у 2022, ночуючи в київському підвалі, від кримських родичів, що вони б´ють лише по військових об´єктах і що не вони цю війну почали.
Мрію і чекаю побачити, як їдуть колони наших українських танків по вулицях Гвардейського і Сімферополя
автор Ду да ду да ду • 08 августа в 13:12
Ответ дляБадабум
Там і не старі люди з деменцією так думають, повірте.
Perfect look• 08 августа в 13:14
Нет кацапских родычей и слава Богу. Радуюсь миру и тишине!
Perfect look• 08 августа в 13:15
Ответ дляНаодинцi
Карма их настигнет !
Домовенок Кузя• 08 августа в 13:17
Я радію за всю русню і хочу, щоб вона виздихала вся до кінця
Обижулька• 08 августа в 13:17
Нет, мы не такие моральные уроды, как вам бы хотелось.
7_кг_рыбы• 08 августа в 13:21
Я не радуюсь. У моих родственников не спрашивали совета начинать ли против нас войну. И они не давали на это согласие. Только шизофреник будет радоваться тому , что кого то бомбят ракетами
Бадабум• 08 августа в 13:22
Ответ дляДу да ду да ду
Я не про те. Вона також без деменції, але мені краще думати, що вона божевільна, ніж накопичувати гнів та злість у собі.
Perfect look• 08 августа в 13:22
Ответ дляОбижулька
💯
Perfect look• 08 августа в 13:23
Ответ для7_кг_рыбы
Как вы успели заметь, их куча и с одной и с другой стороны, печаль.
Балаболка• 08 августа в 13:25
Нет, я не радуюсь войне, взрывам, смертям, где бы они не были
МаргариткаW• 08 августа в 13:28
Ответ дляНаодинцi
а уж как украинцы радовались, что в 2014 Крым остался без воды и света....
Кондуктор троллейбуса• 08 августа в 13:28
Мої родичі в Енгельсі живуть.
Да, я радію. І не тихо!!! Чому я маю тихо?)))
годовасик• 08 августа в 13:28
В мене нема там родичів і друзів, але я не радію, коли чужим людям погано.
Нє, ну там маніякам і всяким поганим людям має бути покарання незалежно від того де вони живуть, але я протних не думаю.
жінка незаміжня• 08 августа в 13:33
Ні, не радію. Бо вони не бажають, щоб тут настав руський мір, не вважають, що нас треба звільняти, і їм не всеодно, що нас обстрілюють, але таких одиниці.